خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال سرجوخه به همراه نقش

0

“سرجوخه″، سریال ایرانی به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابولفضل صفری و با بازی حمیدرضا محمدی است. این سریال محصول سال ۱۴۰۰ و در ژانر سیاسی و اجتماعی ساخته شده است. سریال سرجوخه که به تازگی تصویربرداریش آغاز شده است، حالا قرار است در سال ۱۴۰۰ در قالب ۵۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای بر روی انتن صداوسیما برود. در ادامه مطلب به معرفی این سریال و بازیگران آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال سرجوخه به همراه نقش

 

خلاصه داستان

سریال “سرجوخه” قصه ای اجتماعی و امنیتی است. هنوز جزئیات بیشتر از داستان این سریال منتشر نشده است اما پروداکشنی بزرگ و پربازیگر خودش را مهیای آنتن سیما می‌کند و مخاطب شاهد فضایی متفاوت از سایر آثار معظمی خواهد بود.

داستان سریال سرجوخه

برخی از منابع غیر رسمی مدعی شده‌اند که سریال “سرجوخه” فصلی جدید از سریال۵۰ قسمتی “خانه امن” را به نمایش خواهد گذشت که با نامی جدید ساخته می‌شود. حمیدرضا محمدی از بازیگران اصلی این سریال به شمار می‌رود.

خلاصه داستان سریال سرجوخه

او بازیگر فیلم سینمایی “آبادان یازده ۶۰” و همچنین برگزیده بهترین بازیگری جشنواره سی و نهم تئاتر فجر یکی از نقش‌های اصلی این مجموعه را ایفا می‌کند. لازم به ذکر است که این سریال، چهارمین همکاری مشترک صفری و معظمی است.

احمد معظمی کارگردان

احمد معظمی متولد ۱۴ فروردین ۱۳۵۹ در تهران، از کارگردان‌های مطرح کشور است. او تاکنون او کارگردانی سریال هایی چون چون خانه امن، ملکاوان، ترور خاموش، سارق روح، حریم شخص و شاید برای شما هم اتفاق بیفتد را بر عهده داشته است.

 

اسامی بازیگران سریال سرجوخه به همراه نقش

  • حمیدرضا محمدی
  • و…
  • و…

اسامی بازیگران سریال سرجوخه به همراه نقش

 

دیگر عوامل

کارگردان: احمد معظمی، تهیه کننده: ابولفضل صفری، سرپرست نویسندگان: سیدحسین امیرجهانی، مدیر تصویربرداری: احمد گودرزی، تدوین: پری سا ناهیدپور، مدیر تولید: آرش زینال خیری، مدیر برنامه‌ریزی: فرزاد رحمانی، دستیار اول کارگردان: محمد بدرلو، منشی صحنه: بیتا ارسطویی، بازیگردان: سیامک راشدی، جلوه‌های ویژه بصری: مهدیار سزاوار، جلوه‌های ویژه میدانی: ایمان کرمیان، طراح گریم: سیدجلال موسوی، طراح لباس: افسانه صمدزاده، طراح صحنه: افسانه عرفاتی، صدابردار: مهرداد دادگری، مدیر تدارکات: ظهیر پیرهادی و دستیار تهیه کننده: مهدیار مصطفی‌لو،

 

نظرات