تفریحات

بازیگر نقش عاطفه در سریال نیسان آبی کیست؟ +بیوگرافی و تصاویر شخصی بدون گریم

0

بازیگر نقش عاطفه در سریال نیسان آبی و همسرش کیست؟ +بیوگرافی سانای امیرآبادی بازیگر نقش عاطفه در سریال نیسان آبی همراه با عکس های شخصی و بدون گریم و عکس های جذاب و آتلیه ای سانای امیرآبادی بازیگر نقش عاطفه در سریال نیسان آبی را در ادامه ببینید.

بازیگر نقش عاطفه در سریال نیسان آبی کیست؟ +بیوگرافی و تصاویر شخصی بدون گریم

بازیگر نقش عاطفه در سریال نیسان آبی کیست؟

سانای امیرآبادی, یکی از بازیگران جوان و تازه کار سینما و تلویزیون ایران است که در سال ۱۳۸۰ در تهران متولد شد. او با بازی در سریال محرمانه به مخاطبان معرفی شد و به تازگی نیز در سریال نیسان آبی منوچهر هادی ایفای نقش کرده است.

شروع فعالیت بازیگری

سانای امیرآبادی دانش آموخته آموزشگاه های بازیگری پانیذ، هشت میلی متری هومن سیدی و کلاس های منوچهر هادی در کارگاه آوا می باشد و علاوه بر تحصیل در رشته مترجمی زبان آلمانی، تسلط کامل به زبان انگلیسی و همچنین زبان فرانسه را دارد.

حضور در کلاس های بازیگری منوچهر هادی در کارگاه آوا موجب آشنایی و انتخاب وی توسط منوچهر هادی برای سریال نیسان آبی به کارگردانی ایشان و تهیه کنندگی احسان ظلی پور شد.

بیوگرافی بازیگر نقش عاطفه در سریال نیسان آبی کیست؟ +بیوگرافی و تصاویر شخصی بدون گریم

گفتنی است که سریال طنز نیسان آبی تازه ترین ساخته منوچهر هادی کارگردان مطرح سینما و تلویزیون می باشد که در پاییز امسال پخش خود را در شبکه نمایش خانگی شروع کرده است.

همچنین بخوانید: بیوگرافی آرزو غفوریان همسر مهران غفوریان بازیگر + عکس و سوابق شغلی

فیلمنامه «نیسان آبی» را سعید دولتخانی و سعید هوشیار بر اساس فیلمنامه سینمایی «نیسان آبی» نوشته کمیل روحانی به نگارش درآورده اند.

«نیسان آبی» درباره یک راننده است که با یک نیسان کار می‌کند و وضع مالی مناسبی ندارد، اما طی اتفاقاتی ثروتمند می‌شود. شعار سریال که روی پوستر نوشته شده این است: «یا دهنده بی‌منت».

بیوگرافی بازیگر نقش عاطفه در سریال نیسان آبی

عکس های شخصی بازیگر نقش عاطفه در سریال نیسان آبی

قصه نیسان آبی با عشق جمشید آغاز می‌شود، البته نه از آن عشق‌های معمول و مرسوم؛ او عاشق نیسان آبی است و دل‌بستگی عمیقی به آن دارد. همین دل‌بستگی هم موتور محرک سریال در قسمت‌های ابتدایی است که طبیعتا بر معرفی کاراکترها و شخصیت‌ها متمرکز است.

نظرات