زمان پخش و تکرار سریال تمام رخ از شبکه آی فیلم ۱۴۰۳ + ساعت و روزهای پخش

0

سریال تمام رخ از شبکه آی فیلم : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار این مجموعه برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا به تماشای این فیلم جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال تمام رخ از شبکه آی فیلم

این سریال به کارگردانی محمود معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری محصول سال ۱۴۰۱ در ژانر اجتماعی،امنیتی و خانوادگی است. این مجموعه بار اول از شبکه سه پخش شد و طرفداران زیادی هم داشت. این سریال  به سفارش مرکز سیما فیلم ساخته شده و به موضوع تحریم و تروریسم اقتصادی پرداخته است.ناگفته نماند بعضی از مردم این سریال را ادامه و فصل دوم سریال سارق روح می دانند. اکنون قرار است مجدد از شبکه آی فیلم بازپخش شود.

از جمله هنرمندان سریال می توان به علیرام نورایی، رحیم نوروزی، آرش آصفی، احسان امانی، ویدا جوان، نگین صدق گویا، مهدی سلوکی، بهزاد خداویسی، کاظم هژیرآزاد، رحمان باقریان، معصومه بافنده و…. اشاره کرد.

سریال درباره یک کارخانه دانش بنیان است که دوتا دکتر آنجا باهم دوست هستند که یکی از این دکتر ها اسمش پیمان است که از یه خانواده سطح پایین از منظر اقتصادی با یه خانواده سطح بالاتراز خودش ازدواج کرده است.پیمان از طریق اون شرکت قرار است به فرانسه فرستاده شود و دنبال معلم فرانسه است که در تور جاسوسها می افتد و کم کم بهش نزدیک میشوند و سودای مهاجرت به سرش میندازند.پیمان از زندگی اش راضی نیست و فکر میکند در آن زندگی هیچ نقشی نداره. دوست پیمان در فکر بلند پروازی است و مقصر تمام مشکلاتش را پیمان میداند و میخواهد از او اخاذی کند.محمود پدر زن پیمان با یک دختر جوان ازدواج کرده و شرط ازدواجش زدن نصف اموالش به اسمش است و…

سریال تمام رخ

زمان پخش سریال تمام رخ از شبکه آی فیلم

این سریال از ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ هرشب ساعت ۲۰ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۲ صبح و ۴ صبح از شبکه دو سیما پخش می شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات