خلاصه داستان و بازیگران سریال خانه امن + زمان پخش

0

سریال خانه امن، سریال ایرانی به کارگردانی احمد معظی و نویسندگی حسین تراب نژاد در زانر اجتماعی وجنایی ساخته شده است. این سریال قرار است از رسانه ملی به روی آنتن رود. در ادامه مطلب به معرفی سریال جذاب خانه امن و اسامی بازیگران آن می پردازیم و همچنین زمان پخش این سریال  را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم. با ما باشید.

خلاصه داستان و بازیگران سریال خانه امن

 

خلاصه داستان

“خانه امن” در طول چند ماه گذشته تا به حال در شهرهای مختلف کشور تصویربرداری شده و پروژه ای سنگین در ژانر امنیتی جاسوسی است.

خانه امن

عوامل ساخت این سریال که پیش از این با “سارق روح” به سراغ فرقه‌های انحرافی رفته بودند و در «ترور خاموش» مباحث مافیایی موادمخدر را افشا کرده بودند، حالا در “خانه امن” روی موضوعات جاسوسی و امنیتی دست گذاشته اند و به تهدیدات داعش و چگونگی طراحی کشورهای غربی و کمک‌های مالی منطقه‌ای به این گروه تروریستی می‌پردازند.

خلاصه داستان

صفری تهیه کننده سریال دربراه داستان آن گفته است: “ما پیش از این با سریال “سارق روح” به سراغ فرقه‌های انحرافی رفتیم؛ در “ترور خاموش” مباحث مافیایی موادمخدر و حالا در “خانه امن” موضوع جاسوسی و امنیتی را در دستور کارمان قرار دادیم.”

اسامی بازیگران سریال خانه امن

اسامی بقیه بازیگران مشخص اعلام نشده است اما به گفته تهیه کننده این سریال  به دلیل قصه شلوغ و سنگین بازیگران متعددی را به خودش خواهد و بیش از ۵۰ بازیگر مقابل دوربین خواهند رفت.

سامان صفری

 

دیگر عوامل

کارگردان: احمد معظی، نویسنده: حسین تراب نژاد، تهیه کننده: ابوالفضل صفری.

سیما تیرانداز

 

زمان پخش سریال خانه امن

خانه امن براساس فیلمنامه ای از حسین تراب نژاد در ۳۰ قسمت و به سفارش سیما فیلم تولید می شود. این سریال با طرح اولیه ای از مرتضی اصفهانی مضمونی معمایی و امنیتی دارد. به احتمال فراوان پخش این سریال سال آینده یعنی نیمه دوم سال ۹۹ خواهد بود. اما هنوز مشخص نشده است از کدام شبکه پخش خواهد شد. زمان دقیق پخش این سریال هم تاکنون مشخص نشده است. در آینده این قسمت به روز رسانی خواهد شد.

نظرات