بیوگرافی و عکس های حسین امیدی

0

حسین امیدی، بازیگر تئاتر و سینمای کشورمان که بیشتر در دنیای تئاتر شناخته شده است. در این بخش به بیوگرافی کامل این بازیگر می پردازیم و در ادامه آن جدیدترین عکسهای حسین امیدی رو مشاهده می کنید. با ما همراه باشید.

بیو گراف و عکسهای حسین امیدی

 

بیوگرافی حسین امیدی

حسین امیدی، در سال ۶۳ در کرج متولد شد. او دارای مدرک بازیگری مقدماتی و پیشرفته از آموزشگاه خانه تئاتر کرج در سال ۱۳۸۱‏ – لیسانس گرایش بازیگری در سال ۱۳۸۷ است. او بازیگری را از تئاتر شروع کرد و در آثار سینمایی همچون “از تهران تا قافله”، “مطرب”، “ساخت ایران ۲″، “چهارراه استانبول”، “شب بیرون”، “سنگ اول” به عنوان بازیگر حضور داشته است.

بیوگرافی حسین امیدی

 

سال های فعالیت

امیدی، بازیگری را از تئاتر و اجراهای دانشگاهی آغاز کرد که از کارهای او می‌توان به «چگورا» به کارگردانی کامبیز اسدی، «عروس,افسوس,کابوس, بلوتوث» به کارگردانی آرش میرطالبی و «ولپن» به کارگردانی مهدی کوشکی اشاره کرد.از مهم‌ترین آثار سینمایی حسین امیدی می‌توان به بازیگری در سریال ساخت ایران ۲، فیلم چهارراه استانبول و فیلم مطرب اشاره کرد. او بتازگی سریال “هم گناه” را در شبکه خانگی، آماده پخش دارد.

در انتظار ادولف

 

همسر حسین امیدی

از وضعیت تاهل این بازیگر، هنوز اطلاعاتی در دسترس نیست.

فیلم شناسی حسین امیدی

 

فیلم های سینمایی

  • سنگ اول (۱۳۸۸)
  • از تهران تا قافله (۱۳۹۲)
  • شب بیرون (۱۳۹۲)
  • چهارراه استانبول (۱۳۹۶)
  • ساخت ایران ۲ (۱۳۹۶)
  • مطرب (۱۳۹۷)

نمایس خانگی

  • هم گناه (۱۳۹۸)

 

سریال هم گناه

جوایز و افتخارات

فعالیت حسین امیدی

حسین، جایزه اول بازیگری مرد برای نمایش «عروس,افسوس,کابوس بلوتوث» از جشنواره تئاتر تجربه سال ۱۳۸۷ و دیپلم افتخاربازیگر مرد جشنواره تئاتر فجر سال ۱۳۹۰ برای بازی در نمایش «به مراسم مرگ داداش خوش آمدید» کسب کرده است.

 

دیگر عکسهای حسین امیدی

عکسهای حسین امیدی

عکسهای حسین امیدی

عکسهای حسین امیدی

عکسهای حسین امیدی

عکسهای حسین امیدی

 

نظرات