اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال نون خ ۲ + عکس و بیوگرافی بازیگران سریال ن خ ۲

0

اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال نون خ ۲ + عکس و بیوگرافی بازیگران سریال ن خ ۲

سریال نون خ ۲ و فصل دوم این سریال بزودی پخش می شود و این سریال در تولید می باشد

فصل دوم  که به عنوان سریال رمضانی شبکه یک سیما معرفی شده است، از ماههای گذشته وارد مرحله پیش تولید شده و به کارگردانی سعید آقاخانی در کرمانشاه کلید خورده است

سریال نون خ 2

خلاصه داستان سریال نون خ ۲

بعد از اتمام فصل اول این سریال و استقبال از آن استاندار کرمانشاه در نشست امضای تفاهم‌ نامه همکاری تولید فصل دوم مجموعه تلویزیونی «نون.خ» گفت: ما در دولت در تلاشیم تا اورامانات را ثبت جهانی کنیم و فیلمبرداری فصل دوم «نون خ» در این منطقه می‌تواند موجب تسریع در این مهم شود.

مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری تولید فصل دوم مجموعه تلویزیونی نون.خ دوشنبه (۲۰ آبان) با حضور مدیر شبکه یک، استاندار کرمانشاه و برخی مدیران سیما برگزار شد.

مجید زین‌العابدین گفت: «ما در نوروز ۹۸ خیلی خوب توانستیم رسوم و آداب مردم خونگرم کرد را در سریال «نون.خ» به تصویر بکشیم
همانطور که در سریال پایتخت هم با مقبولیت مردمی مواجه شدیم.
شاید در برنامه‌های مختلف تلویزیون تصاویر خوبی از مردم کردنشین نمایش داده شده باشد اما هیچ برنامه‌ای مانند سریال «نون.خ» نتوانست به خوبی هویت هموطنان کرد را بازنمایی کند.
امیدواریم فصل دوم از لحاظ کیفی و محتوایی جذاب تر باشد.»

بازیگران سریال نون خ ۲

فرجی در خصوص اضافه شدن بازیگران جدید به «نون.خ ۲» تأکید کرد: تقریباً بازیگران فصل اول همه هستند و احتمالاً هومن حاجی‌عبداللهی را نداریم چون نقش روحانی در قصه نیست. و البته او کاراکتر رحمت «پایتخت۶» هم هست و درگیری‌های خاص خودش را هم دارد.

سعید آقاخانی ، حمیدرضا آذرنگ ، فریده سپاه منصور ، علی صادقی ، نعیمه نظام دوست ، سیروس میمنت ، علی صالحی ، پاشا جمالی ، نسرین مرادی ، هدیه بازوند ، ندا قاسمی، صبا ایزدپناه ، شیدا یوسفی ، وحید قاضی زاهد و … از جمله بازیگران این سریال نوروزی هستند.

او در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش گروه سریال ن.خ بر کاری با محتواتر و جذاب‌تر است و از هیچ‌کوششی در این راه دریغ نمی‌کنیم تا «نون.خ ۲» ۲۵ قسمتی برای ایام رمضان شبکه یک سیما آماده نمایش شود و یک بار دیگر شاهد رضایت مردم ایران باشیم.

سریال نون خ 2

در ادامه مهدی فرجی، تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «نون.خ» با ابراز خرسندی از این که شرایط امضای تفاهم نامه تولید فصل دوم هم از سوی شبکه یک و هم استانداری کرمانشاه فراهم شده است، یادآور شد: «ما از چهار ماه قبل وارد مرحله پیش تولید فصل دوم شده‌ایم و به همراه تیم تولید، لوکیشن های مورد نظر هم انتخاب شده است.»

او افزود: «بر اساس پیش‌بینی‌ها، تا دو هفته آینده کار فیلمبرداری کلید خواهد خورد و دو ماه در استان کرمانشاه طول خواهد کشید.

صبا ایزدپناه بازیگر نقش کژال

سریال نون خ 2

زمان پخش فصل دوم سریال ن خ

این سریال در بهترین زمان یعنی ماه مبارک رمضان سال ۹۹ پخش خواهد شد و امیدوارم در ۲۵ شبی که این مجموعه روی آنتن می رود، بتوانیم حق مطلب را ادا و رضایت مخاطبان را جلب کنیم.»

سریال نون خ 2

ندا قاسمی

سریال نون خ 2

هدیه بازوند بازیگر نقش روژان

سریال نون خ 2

نظرات