arongroups

آیا مدارس شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا آلودگی هوا

2

تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد آلودگی هوا

آیا مدارس فردا شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ است؟

خیر فردا مدارس همه شهرهای کشور باز هستند با اینکه وضعیت آلودگی هوا در کلانشهرها همچون تهران و اصفهان خوزستان حاد گزارش شده است اما مدارس تعطیل نیست البته ممکن است تا پایان ساعات امشب خبر تعطیلی اعلام شود پس در همین صفحه بمانید و خارج نشوید.

تا این ساعت مدارس روز شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ تعطیل نیست حتی در اصفهان و تهران و یزد و مشهد. تاکنون هیچ نهاد رسمی تعطیل بودن ادارات و مدارس روز شنبه ۲۰ آبان را اعلام نکرده است و اگر خبر جدید از سوی مسئولان اعلام شد به اطلاع شما دانش اموزان خواهد ر

احتمال تعطیلی مدارس فردا

احتمال تعطیلی مدارس برای فردا به دلیل زلزله در برخی شهرها وجود دارد. اما مدارس روز شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ تعطیل نیست. تاکنون هیچ نهاد رسمی تعطیل بودن ادارات و مدارس روز شنبه ۲۰ آبان را اعلام نکرده است و اگر خبر جدید از سوی مسیئولان اعلام شد به اطلاع شما دانش اموزان خواهد رسید

آیا مدارس ایلام فردا تعطیل است؟

با توجه به زلزله ۵ ریشتری که در ایلام رخ داد بسیاری از دانش اموزان انتظار دارند که مدارس این استان فردا تعطیل شود اما فعلا خبری از تعطیلی نیست.

اطلاعیه مهم درباره وضعیت تعطیل مدارس اصفهان فردا شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ : مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تشکیل جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا برای تصمیم‌گیری در خصوص فعالیت بخش‌های مختلف در هفته پیش رو خبرداد.

منصور شیشه فروش در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه از صبح امروز شاخص آلودگی هوای اصفهان در وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان بوده است، اظهار داشت: جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا عصر امروز تشکیل و مصوبات آن تا پیش از ساعت ۲۰ امشب اعلام می‌شود.

مدارس روز شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ تعطیل نیست حتی در اصفهان و تهران و یزد و مشهد. تاکنون هیچ نهاد رسمی تعطیل بودن ادارات و مدارس روز شنبه ۲۰ آبان را اعلام نکرده است و اگر خبر جدید از سوی مسئولان اعلام شد به اطلاع شما دانش اموزان خواهد رسید

با اینکه وضعیت آلودگی هوا در کلانشهرها همچون تهران و اصفهان بندرعباس و هرمزگان و مشهد، تهران و البرز ،یزد و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زاهدان  آلوده است. اما تعطیل مدارس تعطیل نیست با این وجود حتمال تعطیلی مدارس برای فردا وجود دارد.

اطلاعیه مهم درباره تعطیل مدارس فردا شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ آلودگی هوا

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تشکیل جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا برای تصمیم‌گیری در خصوص فعالیت بخش‌های مختلف در هفته پیش رو خبرداد.

منصور شیشه فروش در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه از صبح امروز شاخص آلودگی هوای اصفهان در وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان بوده است، اظهار داشت: جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا عصر امروز تشکیل و مصوبات آن تا پیش از ساعت ۲۰ امشب اعلام می‌شود.

آخرین خبر تعطیلی مدارس فردا ۲۰ آبان ۱۴۰۲ به علت آلودگی هوا مشخص شد خبر فوری وضعیت تعطیلی مدارس تهران و البرز ،یزد و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زاهدان ، بندرعباس و هرمزگان و مشهد و شهرهای دیگر لحظه به لحظه در همین بخش خبری…

اخبار تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲

طبق اطلاعیه آموزش و پرورش فردا مدارس همه شهرهای کشور باز هستند با اینکه وضعیت آلودگی هوا در کلانشهرها همچون تهران و اصفهان بندرعباس و هرمزگان و مشهد، تهران و البرز ،یزد و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زاهدان  آلوده است. احتمال تعطیلی مدارس برای فردا وجود دارد.

اما مدارس روز شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ تعطیل نیست. تاکنون هیچ نهاد رسمی تعطیل بودن ادارات و مدارس روز شنبه ۲۰ آبان را اعلام نکرده است و اگر خبر جدید از سوی مسیئولان اعلام شد به اطلاع شما دانش اموزان خواهد رسید

توجه: احتمال تعطیلی مدارس برای فردا وجود دارد. اما در حال حاضر فردا مدارس همه شهرهای کشور باز هستند با اینکه وضعیت آلودگی هوا در کلانشهرها همچون تهران و اصفهان خوزستان حاد گزارش شده است اما مدارس تعطیل است البته ممکن است تا پایان ساعات امشب خبر تعطیلی اعلام شود پس در همین صفحه بمانید و خارج نشوید.

آیا مدارس شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا 20 آبان 1402 (جدید)

تعطیلی مدارس یزد و اصفهان و تهران و البرز فردا شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد بارش برف

آخرین خبر تعطیلی مدارس فردا ۲۰ آبان ۱۴۰۲ به علت آلودگی هوا مشخص شد خبر فوری وضعیت تعطیلی مدارس تهران و البرز ،یزد و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زاهدان ، بندرعباس و هرمزگان و مشهد، را اینجا بخوانید

تعطیلی مدارس فردا شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ مشخص شد به علت آلودگی هوا در بندرعباس و هرمزگان و مشهد، تهران و البرز ،یزد و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زاهدان را در اینجا بخوانید.

سال گذشته با شاخص آلودگی مشابه مدارس برخی مناطق شهرهای ایران به صورت غیرحضوری فعالیت کردند و سایر ادارات همانند روز‌های عادی برقرار بودند.

شاخص آلودگی هوای مناطق تهران

به گزارش خبرنگار ایمنا، سنجش کیفیت هوا امروز _جمعه نوزدهم آبان‌_ در ایستگاه‌های باقرشهر با شاخص ۱۷۴، پاکدشت با شاخص ۱۵۳، پیشوا با شاخص ۱۵۵، فرمانداری شهرری با شاخص ۱۶۹، قرچک با شاخص ۷۳، ورامین با شاخص ۱۷۸، در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد

سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های تهران پارک شکوفه با شاخص ۱۳۳، دانشگاه تهران با شاخص ۱۴۴، سلامت با شاخص ۱۱۳، شریف منطقه دو با شاخص ۱۱۸، شهرری منطقه ۲۰ با شاخص ۱۱۷، شهرداری منطقه ۱۱ با شاخص ۱۲۶، شهرداری منطقه ۱۹ با شاخص ۱۱۷، ملارد با شاخص ۱۳۱ و منطقه ۱۵ با شاخص ۱۴۰، در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

وضعیت هواشناسی شهرها

امین‌حسین نقشینه وضعیت جوی و آب و هوای شهرهای ایران گفت: فردا شنبه ۲۰ آبان جوی آرام خواهیم داشت. اما دوشنبه با نفوذ جریانات خنک شمالی با کاهش دما در اردبیل، استان‌های ساحلی خزر و شمال شرق برای گیلان، مازندران و گلستان بارش باران رخ می‌دهد.

همچنین سه‌شنبه برای استان‌های زاگرس مرکزی، مرکز، ارتفاعات کرمان و جنوب سیستان بارش پراکنده احتمال می‌رود. وی ادامه داد: تهران طی ۳ روز آینده آسمانی صاف تا کمی ابری خواهد داشت و غبار صبحگاهی برای تهران پیش‌بینی شده است.

همچنین فریبا گودرزی درباره شرایط آب‌وهوای تهران توضیح داد: در تهران شرایط خاصی را نخواهیم داشت و آب و هوای تهران تا هفته آینده تغییری نمی‌کند. سواحل شمالی کشور با بارندگی مواجه نیستند و شرایط خوبی را دارند. بیشتر بارندگی‌ها در نیمه جنوبی کشور هستند. در شهرهایی مانند قم نیز شرایط خاصی پیش‌بینی نشده و تا هفته آینده پدیده‌ای پیش‌بینی نمی‌شود.

اداره کل هواشناسی استان اصفهان دیروز با صدور اطلاعیه‌ای از پایداری جو، غبار آلودگی، افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا تا روز شنبه هفته آینده در مناطق مرکزی و صنعتی استان و کلانشهر اصفهان خبر داد.

این وضعیت برای اصفهان، لنجان، فرودگاه اصفهان، فلاورجان، کبوترآباد، کوهپایه، لنجان(زرین شهر)، مبارکه، مورچه خورت، شاهین‌ شهر و میمه، نجف‌آباد و ورزنه وجود خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، احتمال کاهش شعاع دید و کیفیت هوا، بالارفتن عدد شاخص کیفیت هوا در شرایط ناسالم برای عموم، شرایط انباشت آلاینده‌های جوی در روزهای پنجشنبه تا شنبه هفته آینده وجود دارد.

آلودگی هوای خوزستان

بنا بر اعلام مرکز پایش کیفی هوای کشور، شاخص کیفی هوا امروز در شهر‌های سوسنگرد ۱۷۱، ماهشهر ۱۶۶، هندیجان و اندیمشک ۱۵۹، اهواز، شادگان و شوشتر ۱۵۸ و خرمشهر به ۱۵۷ AQI رسید که نشان دهنده ناسالم بودن هوا برای تمامی گروه‌های سنی (قرمز) است.

بر اساس این شاخص، افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان باید از فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل، خودداری ورزند. افراد دیگر باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

آلودگی هوای اصفهان

به گزارش ایرنا، اصفهان از ابتدای هفته روزهای آلوده‌ای را پشت سرگذاشت و امروز جمعه با وجودیکه اداره ها و مدارس تعطیل هستند و خودروها کمتر در سطح شهر تردد می‌کنند، هوا همچنان آلوده است.

طبق اطلاعات سامانه پایش کیفی هوای کشور، شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان در ساعت ۱۰ روز جمعه با عدد ۱۵۹ ( AQI) در وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم مردم قرار دارد.

آلودگی هوای تهران

به گزارش ایرنا، شاخص لحظه‌ای کیفیت هوای تهران صبح امروز بر روی عدد ۱۰۴ (ناسالم برای گروه‌های حساس) قرار دارد که در این شرایط به بیماران قلبی و عروقی، کودکان و زنان باردار توصیه می‌شود از تردد و فعالیت در فضای باز خودداری کنند.

این در حالی است که ایستگاه شهرداری منطقه ۱۹ با شاخص ۱۵۱ در وضعیت قرمز (آلوده برای همه افراد) قرار دارد و ایستگاه‌های تربیت مدرس منطقه ۶، پارک قائم در منطقه ۱۸ و همچنین ایستگاه‌های مناطق هفت، ۲۱ و ۱۲ نیز در وضعیت نارنجی (آلوده برای گروه‌های حساس) قرار دارد.

2 دیدگاه در “آیا مدارس شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا آلودگی هوا

  1. رویا گفت:

    این چه وضعیه تعطیل کنید خب با جون ما فقط دارید بازی میکنید #تعطیل_باید_گردد

  2. پیشرو رضا گفت:
    5
    0

    آقا روی اعصاب ماراه نرید مدارس شنبه ۲۰ آبان را تعطیل کنید تعطیل مشکل داری تعطیل نکن

نظرات