فیلم کامل حمله وحشتناک به کنسرت لیان در تالار وحدت و واکنش ها را ببینید

0

فیلم کامل حمله وحشتناک به کنسرت لیان در تالار وحدت و واکنش ها را ببینید

شب گذشته افراد ناشناس به کنسرت لیان در تالار وحدت برای بر هم زدن نظم کنسرت محسن شریفیان حمله کردند. ویدئوی حمله عوامل خودسر به کنسرت گروه موسیقی «لیان» در تالار وحدت در شبکه‌های اجتماعی در حال دست به دست است که بازتاب گسترده ای داشته است.

حمله وحشتناک به کنسرت لیان در تالار وحدت یکی از اتفاقات جنجالی بوده که شب گذشته رخ داد و باعث اختلال در کنسرت محسن شریفیان شد چند شخص ناشناس به صورت خودجوش با حمله به کنسرت گروه لیان نظم کنسرت را به هم زدند کنسرت این گروه در روزهای گذشته به دلیل حرکات موزون و هنجارشکنانه برخی از شرکت کننده ها مورد انتقاد قرار گرفته بود.

ااین اشخاص و افراد ناشناس به حمله عجیب به کنسرت گروه لیان با توقفه چند دقیقه ای در این کنسرت شد که البته با حضور حراست مشکل بر طرف شد و کنسرت به روال عادی خود بازگشت.

کنسرت لیان تالار وحدت

کنسرت لیان در تالا وحدت

شب گذشته افراد ناشناس به کنسرت لیان در تالار وحدت برای بر هم زدن نظم کنسرت محسن شریفیان حمله کردند. ویدئوی حمله عوامل خودسر به کنسرت گروه موسیقی «لیان» در تالار وحدت در شبکه‌های اجتماعی در حال دست به دست است که بازتاب گسترده ای داشته است:

گفتنی است حمله افرادی با هویت ناشناس به تالار‌وحدت برای بر هم زدن نظم کنسرت گروه لیان و محسن شریفیان، با اقدام به جا و سریع حراست بنیاد رودکی خنثی شد.

واکنش ها

ایسنا: مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی ضمن تشریح تدابیر انجام شده برای مقابله با هنجارشکنی و حفظ شئونات از حمایت قانونی از برنامه‌های هنری دارای مجوز سخن گفت.

به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی، بر اساس اعلام مدیرعامل بنیاد رودکی برنامه‌های فرهنگی هنری مجموعه تالار وحدت در روزهای آتی کما فی السابق در زمان مقرر به کار خود ادامه خواهد داد.

مهدی سالم مدیرعامل بنیاد رودکی در پی حواشی ایجاد شده در حاشیه برگزاری یک برنامه موسیقیایی در تالار وحدت گفت: قبل از اجرای کنسرت دیشب فردی شناخته‌شده در بر هم زدن برنامه‌های هنری برای دقایق اندکی در بیرون از تالار و خیابان شهریار (پهنه رودکی) به ایجاد هیاهو پرداخت که این امر با حضور به موقع ماموران خدوم نیروی انتظامی تحت کنترل قرار گرفت.

وی با تشریح تدابیر و اقدامات بنیاد رودکی برای مقابله با هر نوع هنجارشکنی و حفظ شئونات در برگزاری رویدادهای هنری و نیز تشکر از نیروی انتظامی در حمایت از نظم برگزاری رویدادهای هنری در سراسر کشور گفت: با توجه به اسناد و صورت جلسه تهیه شده توسط ماموران نیروی انتظامی برای این فرد شناخته‌شده که سابقه طولانی در ایجاد بلوا در اماکن هنری و تحریک احساسات پاک جامعه دینی با سیاه‌نمایی برگزاری رویدادهای هنری دارد، پرونده قضایی تشکیل و به زودی این امر از سوی دفتر حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری خواهد شد.

نظرات