عکس لورفته از ثریا قاسمی و دخترش که خبرساز شد

0

عکس لورفته از ثریا قاسمی و دخترش که خبرساز شد

ghasemi

ثریا قاسمی ودخترش این روزها بازار شایعه داغ است و هر کسی به شکلی درگیر اخبار جعل و دروغ فضای مجازی شده است. عکسی منتسب به ثریا قاسمی ودخترش در شبکه های اجتماعی منتشر شده است

عکس لورفته از ثریا قاسمی و دخترش که خبرساز شد

ثریا قاسمی بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون دختر حمیده خیرآبادی است. او در سال ۱۳۱۹ در رشت متولد شد. ثریا قاسمی از بازیگران قبل از انقلاب است که پس از پیروزی انقلاب نیز در عرصه ماند و به کار هنر خود ادامه داد.

او دراوایل دهه ۱۳۴۰ با گویندگی رادیو کار حرفه‌ای خود را شروع کرد و سپس به تئاتر رو آورد. در همان سال‌ها به دوبله هم پرداخت و در سریال پرهوادار «بالاتر از خطر» صحبت کرد.
در نمایش‌هایی مثل «آنتیگون» و «از پشت شیشه‌ها» (رکن‌الدین خسروی) و «آندورا» (حمید سمندریان) روی صحنه رفت. تریا قاسمی گذشته از فیلم کوتاه «تلفن» با ایفای یکی از نقش‌های اصلی آرامش در حضور دیگران عرصه جدی سینما را آزموده و آنقدر قدرتمند ظاهر شد که پس از گذشت این همه سال با اولین فیلم بلندش به یاد آورده می‌شود.

مدتی پیش نیز خبر کشف حجاب ثریا قاسمی در پیج اینستاگرامی دست به دست شد. اخباری که بخش زیادی از آن غیرواقعی و ساخته و پرداخته جو حاصل شده از فضای مجازی است.

در همین موضوع یکی از اخباری که بیشتر از همه جنجال به پا کرد دروغی بود که درباره کشف حجاب خانم ثریا قاسمی بازیگر مطرح شد.

حالا این بازیگر شناخته شده در پیامی اعلام کرده است که این خبر دروغ بوده و به هیچ عنوان کشف حجاب نکرده است و فقط نیت و قصدش همدردی با خانواده مهسا امینی بوده است.

 

 

نظرات