تفریحات

بیوگرافی هادی کاهانی کایت سوار که یسنا را پیدا کرد + عکس و فیلم

0

بیوگرافی هادی کاهانی کایت سوار که یسنا را پیدا کرد + عکس و فیلم

کایت سواری که یسنا را پیدا کرد کیست

هادی کاهانی کایت سوار و خلبان پاراگلایدر یسنا را پیدا کرد. او یکی از اعضای داوطلب هلال احمر نیشابور است که برای پیدا کردن یسنا با پرواز کردن پاراگلایدر خود در منطقه در نهایت یسنا دیدار را پیدا کرد. بیوگرافی هادی کاهانی کایت سوار که یسنا را پیدا کرد کیست و فیلم لحظه پیدا شدن یسنا دختر بچه گمشده کلاله ای را در زیر ببینید:

بیوگرافی هادی کاهانی کایت سواری که یسنا را پیدا کرد + عکس و فیلم

فیلم صحبت های کایت سواری که یسنا را پیدا کرد را در زیر ببینید:

این فرد با پاراگلایدر خود در منطقه در حال جستجو بود که بعد از ظهر پنجشنبه ساعت ۱۶:۴۵ در فاصله حدود ۱کیلومتری از محل مفقود شدن یسنا دختر بچه گلستانی را پیدا می کند. او در حال پرواز بوده که از بالا یسنا را رویت میکنه و سریعا به تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان گلستان از طریق بی سیم اطلاع رسانی میکند و آن دختر گمشده بعد از چهار روز زنده پیدا میشود و به آغوش گرم خانواده و مادر خود باز میگردد.

یسنا را چه کسی پیدا کرد

البته صحبت های اولین کسی که یسنا را پیدا کرد نیز مورد توجه کاربران قرار گرفته است. گلایه های امدادگر جوان که مربی سگ زنده یاب است می گوید: من و سگ‌م لوسی نفر اول یسنا پیدا کردیم و مردم همه کمک کردن توی این ۵ روز؛ خواهشا کسی به اسم خودش تموم نکنه… او این صحبت ها را بعد از حرف های پاراگلایدر سوار گفته؟

هادی کاهانی کایت سوار که یسنا را پیدا کرد کیست + عکس و فیلم

سوابق

هادی کاهانی مربی هنگ گلایدر و عضو داوطلب جمعیت هلال احمر می باشد. او از نیشابور به گلستان رفت و باعث پیدا شدن یسنای عزیز شد

فیلم لحظه پیدا شدن یسنا دختر بچه گمشده کلاله ای را در زیر ببینید:

یسنا دختر بچه ۴ ساله اهل کلاله، بعد از ۵ روز صحیح و سالم پیدا شد و به خانه برگشت و او را یک کایت سوار پیدا کرد. البته یک امدادگر جوان هلال احمر همراه با سگ لوسی نیز او را جلوتر پیدا کرده بود.

نظرات