arongroups

جامع ترین خدمات سرم تراپی در منزل از سوی مرکز درمان نو!

0

شاید با خواندن مطلب فوق به این فکر کرده اید که منظور از جامع ترین خدمات سرم تراپی چه چیز هایی می تواند باشد؟ما در این مطلب می خواهیم در رابطه با مهم ترین آیتم های دریافت خدمات تزریق سرم در منزل خدمتتان توضیحات کافی ارائه نماییم تا با بینش کافی و کامل در صورت نیاز بتوانید به دریافت این خدمات در منزل اقدام نمایید، همانطور که همگی می دانیم بدن ما در صورت ایجاد بیماری در آن به ناچار در مواقعی دچار ضعف و بی حالی می گردد، این صعف و بی حالی می تواند تاثیرات بسیار مضری بر بدن ما بگذارد که در مواقعی نیز سبب ایجاد آسیب به ارگان های دیگر مانند کبد، کلیه و غیره می شود، با شروع فصول سرما و یا تغییرات فصلی بسیاری از افراد دچار علائم بیماری سرماخوردگی که می تواند منشا ویروسی با نام آنفولانزا و کرونا داشته باشد می گردند، این بیماری ها در صورتی که به موقع درمان نگردند می توانند سبب ایجاد ضعف و بی حالی در افراد گردندف استفاده از مسیر درمانی مشخص و بهینه می تواند کمک بسیار فراوانی در درمان و سرکوب علائم این نوع بیماری ها داشته باشد، خدمات سرم تراپی در منزل از آن دسته از خدمات درمانی می باشد که فرد گیرنده خدمت می تواند بدون ارجاع به بیمارستان و درمانگاه در منزل خود و در کوتاه ترین زمان ممکن مسیر درمانی خود را به بهترین شکل ممکن کوتاه نماید، با ما تا انتهای مطلب همراه باشید تا در رابطه با خدمات تزریق سرم، انواع سرم تقویتی و مناطقی که می توانند از این خدمات در منزل بهره مند باشند بیشتر صحبت نماییم.

 خدمات سرم تراپی

دریافت خدمات تزریق سرم در منزل، مسیری سریعتر جهت سرکوب علائم حاد بیماری ها

سرم ها به دلیل ماهیت مایع بودن خود سرعت بسیار بیشتری در انتقال دارو ها به سراسر بدن دارند، مسیر های درمانی متفاوتی برای دریافت خدمات سلامت و درمان در منزل وجود دارد که بتوان از طریق آن ها به سرکوب کردن علائم بیماری ها اهتمام وزرید و از طریق آن ها مسیر درمان بیماری را طی نمود، ولی از آن جایی که قدرت سرم ها در انتقال دارو و همچنین ایجاد حجم مایع کافی در بیمارانی که دچار علائم اسهال و استفراغ، تب و لرز همراه با خیس شدن سطح بدن و تمام علائمی که نشان دهنده از دست دادن حجم مایعات بدن است بیشتر است، استفاده از سرم ها را می توان بیشتر از بیش مورد توجه قرار داد، خدمات تزریق سرم در منزل با استفاده از اعلام درخواست شما مبنی بر دریافت خدمات ذکر شده از سوی مرکز درمان نو قابل انجام است، این خدمات می تواند در کمتر از ۴۵ دقیقه در منزل شما اجرایی و برای اجرای آن مرکز درمان نو از پرستاران و پزشکان عمومی مجرب بهره می برد.

خدمات سرم تراپی

انواع سرم تقویتی جهت درمان بیماری های علامت دار چیست؟

حال که در مورد فواید تزریق سرم در منزل بیشتر دانستیم بیایید با هم در رابطه با انواع سرم تقویتی جهت تزریق بیشتر صحبت نماییم:

 1. سرم های کلوئیدی: یکی از مهم ترین سرم ها برای تزریق در منزل سرم های کلوئیدی می باشند، سرم های کلوئیدی به دو دسته دکستران و هماکسل تقسیم می شوند و برای تزریق آن نسخه پزشک واجب است.
 2. سرم های کریستالوئیدی: دسته دیگر و بسیار مهم از سرم های تقویتی جهت تزریق در منزل سرم های کریستالوئیدی می باشند، این سرم ها به دسته های: سرم نرمال سالین، سرم رینگر، سرم رینگر لاکتات و سرم های قندی تقسیم بندی می شوند.
 3. سرم های آمینواسیدی: دسته دیگر از سـرم ها، سـرم های آمینواسیدی هستند که برای بیماران دچار کاهش حجم مورد استفاده قرار می گیرد، حجم این سرم ها ۵۰۰ سی سی و برای استفاده از آن بهتر از کاتتر ورید مرکزی بهره ببریم.
 4. سرم های اینترالیپید: سرم اینترالیپید برای آن دسته از افرادی که دچار علائم کاشکسی و ضعف شدید عضلات هستند بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و سودمند نیز می باشد، برای استفاده از سرم ها می توانید با ما در تماس باشید.

برای دریافت خدمات تزریق سرم در منزل باید چه کاری انجام دهیم؟

خدمات سرم تراپی

برای دریافت خدمات تزریق سرم در منزل کافی است که شما عزیزان از دو مسیر ارتباطی با اپراتور های درمان نو اقدام نمایید:

 • از طریق تماس تلفنی
 • از طریق خدمات ثبت درخواست

برای این کار شما عزیزان ابتدا از طریق تماس تلفنی یا ثبت درخواست درخواست خود را اعلام می کنید، پس از آن اپراتور ها با شما مشاوره تلفنی را انجام می دهند، مشاوره از این جهت است که کدام یک از انواع خدمات را بهتر است که دریافت نمایید، با توجه به درخواست شما که باید سن، جنسیت، علائم و سابقه بیماری خود را اعلام نمایید اپراتور ها پزشک عمومی یا پرستار را جهت اعزام آماده می نمایند، نهایتا درخواست شما عزیزان تا ۳۰ دقیقه با اعزام کاربر درخواستی در منزل اجرایی می گردد.

چقدر زمان نیاز خواهد بود تا خدماتی مانند تزریق سرم در منزل اجرایی گردد؟

برای دریافت خدمات تزریق سرم در منزل شما عزیزان از زمان ثبت درخواست تا اعزام پرستار نهایت ۵ دقیقه و برای رساندن پرستار تا منزل شما نیز نهایتا ۳۰ دقیقه زمان نیاز است، احتباس این زمان بر اساس ترافیک بوده و اگر در تایم هایی مانند شب یا ایام تعطیل این درخواست ثبت گردد به طور قطع زمان کمتری نیاز است.

آیا پرستاران اعزامی از سوی مرکز درمان نو صلاحیت انجام خدمات ذکر شده را دارند؟

در رابطه با صلاحیت کارشناسان پرستاری اعزامی به منزل شما باید خدمتتان عرض نماییم که تمام آن ها دارای کارت نظام پرستاری همراه با شماره نظام پرستاری هستند، تمام پرستاران مرکز درمان نو در بیمارستان های برتر تهران مشغول به کار بوده و برای دریافت این خدمات شما عزیزان می توانید با فراغ آسوده خدمات درمانی خود در منزل را دریافت نمایید.

فواید تزریق سرم در منزل چیست؟

از مهم ترین فواید تزریق سرم در منزل می توان به:

 1. کنترل و سرکوب علائم بیماری در منزل
 2. سرعت بخششیدن به روند بهبود بیماری
 3. استفاده ۲۴ ساعته و شبانه روزی از خدمات
 4. کمک به سیستم های جانبی بدن برای مقابله با بیماری
 5. جلوگیری از انتقال عفونت از مراکز درمانی به منزل
 6. جلوگیری از اتلاف زمان و ماندن در ترافیک جهت رساندن خود به مرکز درمانی
 7. صرفه جویی اقتصادی

اشاره نمود، از همین رو برای استفاده از خدمات تزریق سـرم در منزل شما عزیزان می توانید مجموعه درمان در منزل درمان نو را انتخاب نمایید.

خدمات تزریق سـرم در منزل شمال تهران از درمان

خدمات سرم تراپی

خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران از سوی مرکز درمان قابل ارائه می باشد، شما عزیزان اگر ساکشن شمال شهر تهران هستید می توانید با اپراتور های مرکز درمان نو در ارتباط بوده و از خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران بهره مند گردید، مناطق شمالی تهران مانند: فرشته، قلهک، زعفرانیه، الهیه، جردن و غیره می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن از این خدمات استفاده نمایند، شما عزیزان برای دریافت خدمات ذکر شده در منزل می توانید تنها با یک تماس با اپراتور های این مرکز درخواست خود را ثبت نموده و نهایتا تا ۳۰ دقیقه خدمات را در منزل دریافت نمایید.

خدمات تزربیق سرم در منزل شرق، جنوب و غرب تهران

مناطق شرق و جنوب و غرب تهران نیز می توانند از خدمات تزریق سـرم در منزل استفاده نمایند، خدمات ذکر شده در این مناطق به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی قابل ارائه می باشد و برای دریافت آن کافی است که با ما در ارتباط باشید، تمام نیرو های مرکز درمان نو دارای کارت نظام پرستاری بوده و برای دریافت خدمات ذکر شده می توانید با آسودگی بیش از بیش اقدام نمایید.

دریافت خدمات نوین درمان در منزل با درمان نو

خدمات ارائه شده از سوی مرکز درمان در منزل درمان نو به دسته های مختلف مانند: سویزیت پزشک در منزل، ویزیت متخصصین در منزل، ویزیت پزشک عمومی در منزل، تزریقات در منزل، تزریق سـرم در منزل، رادیوگرافی در منزل، سونوگرافی در منزل و موارد مشابه تقسیم بندی می گرددف این خدمات همانطور که گفته شد به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی از سوی مرکز درمان در منزل درمان نو قابل ارائه می باشدف شما عزیزان همین حالا جهت دریافت خدمات ذکر شده می توانید با ما در تماس باشید، ما با شماییم تا با درمان نو در منزل درمان شوید. /۲۲۷۷۲۴

نظرات