علت فوت ناگهانی مادر مهران مدیری چه بود، مادر مهران مدیری کیست +عکس

3

مادر مهران مدیری کیست؟ مهران مدیری مجری و بازیگر و کارگردان سرشناس ایرانی به سوگ مادرش نشست، علت فوت و درگذشت مادر مهران مدیری کارگردان و مجری دورهمی مهران مدیری با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش خبر از فوت مادرش بر اثر بیماری داد و نوشت: مادر همه زندگی بود… جزئیات خبر فوت و درگذشت مادر مهران مدیری بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون ایران در ۸ آذر ۱۴۰۰ را در مجله حرف تازه میخوانید

علت فوت ناگهانی مادر مهران مدیری چه بود، مادر مهران مدیری کیست +عکس

علت فوت ناگهانی مادر مهران مدیری چه بود، مادر مهران مدیری کیست

مهران مدیری با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش خبر از فوت مادرش داد و نوشت: مادر همه زندگی بود…

ابن بازیگر و کارگردان چند وقت پیش دلنوشته ای به نام مادرش در یکی از قسمت های برنامه دورهمی منتشر کرد که بسیار مورد توجه قرار گرفت . ۸ آذر ۱۴۰۰ مادر آقای مدیری به رحمت خدا رفت.

عکسی که مهران مدیری بعد از درگذشت مادرش منتشر کرد و نوشت:
مادر همه زندگی بود…..

علت فوت ناگهانی مادر مهران مدیری چه بود، مادر مهران مدیری کیست +عکس

همچنین بخوانید: بیوگرافی و عکس های مهران مدیری و همسرش

عکس و بیوگرافی مادر مهران مدیری

مادرش درس قرآن می داد و یکی از خانم جلسه ای های محله بروجرودی هاست که که سالها درس قرآن می‌دهد. پدرش سال ها پیش فوت کرده و حالا کارگردان شب های برره و پاروچین به سوگ مادرش نشست.

مهران مدیری تاکنون عکسی از پدر و مادرش و همسرش را منتشر نکرده و چند سالی است فقط عکس دختر و پسرش را رسانه ای کرده است.

مدیری فرزند آخر یک خانواده ۶ نفری است. دو برادر بزرگ‌تر او خارج از کشور زندگی می‌کنند . یکی از برادرهایش در گوشه‌ای از تهران و با تدریس امورات می‌گذراند. پدرش چند سالی می‌شود که از دنیا رفته.

مهران پدر خیلی خوبی داشت که بر اثر سکته قلبی از دنیا رفت. مرد متین و موقری بود.

خانواده مدیری همه‌‌شان مذهبی هستند؛ «هم از طرف مادر و هم از طرف پدر خیلی مذهبی هستند و کلا مومند. همه فامیل‌هایشان را که در مراسم ختم پدر مهران دیده بودم مذهبی بودند. خود خانم مدیری چادر از سرش نمی‌افتد»

«خانم مهران خیلی زن خوبی است. مثل خود مهران است. همسایه‌ها می‌گویند همسر مهران نمونه بارز یک عروس خوب برای مادر شوهر است؛ «خیلی متین و خانم است. فکر می‌کنم همسر مهران، دختر یکی از دوستان مادر مهران است که خانواده فوق‌العاده خوبی هم دارد.

محل زندگی

مادر مهران در کنار او زندگی می‌کند به فاصله یک واحد مسکونی در یک مجتمع! «خود مهران در برجی در قیطریه ساکن است و مادرش هم یک واحد کنار اوست.» یعنی این قدر به مادرش اهمیت می‌دهد که او را در کنار خودش نگه داشته. بالاخره فرزند آخر است و وابستگی به مادر. منبع: عصر ایران

مهران مدیری زادهٔ ۱۸ فروردین ۱۳۴۶ از والدین اراکی درمیدان بروجردی در سر آسیاب دولاب منطقه ای در جنوب تهران کارگردان، هنرپیشه، خواننده، مجری، طراح صحنه و لباس، مجری طرح، صداپیشه و تهیه‌کننده ایرانی است. دیپلم است و دانشگاه را نیمه کاره رها کرده است.

ماجرای  رامین پرچمی

در آذر ۱۴۰۰ رامین پرچمی درباره  آزادی از زندان گفت: «از دوستانم خواهش کردم سه تومن، پنج تومن، ده تومن هرچه قدر می‌توانند جمع کنند که من زودتر بیرون بیایم. فردایش دیدم اسمم را خواندند و گفتند آزاد. گفتم دوستان به این زودی این کار را کردند؟! دست‌شان درد نکند! چه زرنگند! که گفتند این کار را یک نفر انجام داده است؛ آقای مدیری.

تا آن روز مهران مدیری را از نزدیک ندیده بودم، دستش درد نکند، خیلی لطف کرد، حتی من فکر کردم آقای مدیری کلا در کار خیریه است و پول قرض می‌دهد و دیده که اوضاع من هم خوب نیست و خواسته کمک کند. بعدا که دیدمش، فهمیدم نه در این فازها هم نیست.»

پرچمی در ادامه گفت: «ما ارتباط گرفتیم و من رفتم خانه‌شان و یک دست اسنوکر (شکلی از بیلیارد) هم بازی کردیم و باختم و بعدا فهمیدم قهرمان اسنوکر است. گفت سعی می‌کنم ببرمت «دورهمی»، تا سه، چهار ماه هم در ارتباط بودیم و چه شد و چه نشد و آخرش آب پاکی را روی دستم ریخت و گفت نمی‌شود و نمی‌گذارند.»

 

3 دیدگاه در “علت فوت ناگهانی مادر مهران مدیری چه بود، مادر مهران مدیری کیست +عکس

 1. سمیر گفت:

  حیف این دستها که تورو بزرگ کرد وطن فروش دیو……

 2. محمد گفت:

  زدید علت فوت مادر مهران مدیری بعد هیچی ننوشتید !!

  1. مینا گفت:

   اگه متن رو خوب بخونید نوشته علت فوتش چی بوده

نظرات