داستان و بازیگران فیلم عطرهای خالی+ بیوگرافی و تصاویر فیلم سینمایی عطرهای خالی

0

“فیلم عطرهای خالی″، فیلم ایرانی به نوسندگی و کارگردانی بهاره رهنما و تهیه کنندگی مجید بابایی است. این فیلم محصول سال ۱۴۰۰ و در ژانر درام و اجتماعی ساخته شده است. فیلم سینمایی عطرهای خالی که به تازگی فیلمبرداری آن آغاز شده است، قرار است به زودی بر روی پرده سینماهای ایران برود. در ادامه مطلب به معرفی این فیلم و بازیگران آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

داستان و بازیگران فیلم عطرهای خالی+ بیوگرافی و تصاویر فیلم سینمایی عطرهای خالی

عطرهای خالی اولین فیلم بلند بهاره رهنما است . او که با مستند صدام کن مامان در جشنواره های بین المللی همچون ریورساید ، آمریکاری جنوبی و برزیل کاندیدای جوایز مختلفی در رده های مختلف و برنده برخی از این جوایز بود با ساخت سینمایی عطرهای خالی بطور جدی در عرصه کارگردانی ورود پیدا کرد!

بهاره رهنما با مشاوره “شادمهر راستین”نویسندگی عطرهای خالی کارگردانی این فیلم بلند را نیز به عهده دارد و تهیه کنندگی کار مجید بابایی است.

خلاصه داستان فیم عطرهای خالی

فیلم “عطرهای خالی” روایتگر داستانی جذاب با مضمون اجتماعی است. هنوز جزئیات زیادی از داستان این سریال منتشر نشده است که به محض انتشار در این قسمت از مطب قرار خواهد گرفت.

اولین فیلم بهاره رهنما

بهاره رهنما پس از توقف سریال خانگی “دختران صفویه”، فیلمنامه عطرهای خالی را با مشاوره “شادمهر راستین” به رشته نگارش درآورد تا این اثر به مرحله ساخت برسد.

خلاصه داستان فیلم عطرهای خالی بهاره رهنما

رهنما می گوید: “پس از توقف پروژه دختران صفویه تقریباً برای همان شخصیت‌ها شروع به نوشتن «عطر های خالی» کردم که یک فیلم بلند داستانی است و پس از پایان نوشتن، این فیلم به مرحله پیش تولید رفت.” گفتنی است ساخت این فیلم در حال حاضر در نمک آبرود در مرحله فیلمبرداری به سر می برد.

 

اسامی بازیگران فیلم عطرهای خالی به همراه نقش

اسامی بازیگران فیلم عطرهای خالی به همراه نقش

 

دیگر عوامل

نوسنده: و کارگردان: بهاره رهنما، تهیه کننده: مجید بابایی، فیلمبردار: حسن اصلانی.شیما جبراییلی مجری طرح ،احمد اردلان صدابرداری و نیما حسن دوست تدوین فیلم را برعهده دارند.حسین خدارتی نیز عکاس پروژه است.

نظرات