همه جا با فرادرس
اکسکوینو

ماجرای حضور «هانی کرده» در تمرین استقلال چه بود؟

0

خبر حضور هانی کرده در تمرین استقلال جنجالی شده و هنوز علت حضور هانی کرده گنده لات تهرانی در تمرین شاگردان محمود فکری مشخص نیست.

ماجرای حضور «هانی کرده» در تمرین استقلال +علت حضور هانی کرده در تمرین استقلال

حضور هانی کرده در تمرین استقلال

به گزارش حرف تازه از طرفداری: حضور علی نیکبخت در تمرین استقلال به جای حضور در تمرین چوکا به اندازه کافی عجیب بود اما حالا نیکبخت با انتشار یک استوری از حاشیه این حضور، ماجرا را عجیب تر هم کرده است.

عکس محمود فکری و هانی کرده

عکس محمود فکری و هانی کرده

عکسی که نیکبخت از حاشیه حضورش در تمرین امروز استقلال منتشر کرده، او را کنار محمود فکری و هانی کرده نشان می دهد. هانی کرده که زمان حضور علیرضا منصوریان در استقلال رابطه خوبی با سرمربی وقت این تیم داشت و اغلب بازی ها روی سکو و اکثر تمرینات کنار زمین حضور داشت، حالا کنار محمود فکری دیده می شود.

ماجرای حضور «هانی کرده» در تمرین استقلال +علت حضور هانی کرده در تمرین استقلال

البته قبل از آن که نیکبخت عکس سه نفره اش با هانی کرده و محمود فکری را به اشتراک بگذارد، این شخص در صفحه شخصی اش سه عکس از حضور خود در تمرین استقلال منتشر کرده بود.

عکس هایی که او را کنار مهدی قائدی، محمود فکری و نیکبخت نشان می دهد. نکته جالب این تصاویر جدا از جمله “ما همه جوره پشتتیم” که کنار عکس او و فکری منتشر شده، شوخی هانی کرده با مهدی قائدی است که مقابل دوربین از او پرسیده “گل می زنی یا نه؟”

عکس مهدی قائدی و هانی کرده

ماجرای حضور «هانی کرده» در تمرین استقلال چه بود؟

در این روزهایی که سازمان لیگ اصرار دارد تیم ها پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند تا دچار مشکل نشوند و لیگ را هم به دردسر نیندازند، حضور افراد متفرقه در تمرین استقلال عجیب به نظر می رسد.

نکته عجیب تر این است که بازیکنان استقلال در حضور اعضای کادر فنی و سرپرستی، نفر به نفر سراغ مهمان ویژه تمرین می آیند و به او خوش آمد می گویند. در فیلمی که از این حضور منتشر شده خبری از ماسک و رعایت پروتکل ها هم نیست! منبع: طرفداری

 

نظرات