تفریحات

بیوگرافی امید محمدزاده بازیگر و همسرش – برادر نوید محمدزاده

0

امید محمدزاده برادر نوید محمدزاده است که به تازگی وارد عرصه بازیگری شده است . در ادامه بیوگرافی کامل و زندگینامه شخصی و هنری «امید محمدزاده بازیگر» و شاعر و نقاش را با عکس های جذاب و دیدنی شخصی و آیدی اینستاگرام وی آشنا شوید.

بیوگرافی امید محمدزاده بازیگر و همسرش - برادر نوید محمدزاده

بیوگرافی امید محمدزاده بازیگر

امید محمدزاده زاده ۱۸ دی در دهه ۶۰ در تهران بازیگر، شاعر و نقاش است و او برادر نوید محمدزاده پدیده بازیگری سالهای اخیر است.

خانواده و زندگی شخصی

در خانواده ای پرجمعیت با ۱۲ فرزند به دنیا آمده و با برادرش امین دوقلو هست و دارای ۱۱ خواهر و برادر است . مشهورترین برادرش نوید است که در چند سال اخیر به بازیگر سرشناس و ستاره تبدیل شده است.

نسبت امید محمدزاده با نوید محمدزاده امید محمدزاده برادر نوید محمدزاده امیدمحمدزاده و همسرش عکس های امید محمدزاده فیلم و سریال های امید محمدزاده سن امید محمدزاده

فعالیت ها و شغل امید محمدزاده

امید به تازگی وارد بازیگری شده و بیشترین فعالیت او در زمینه شعر و نقاشی می باشد . آثار نقاشی و اشعار نوشته های او در پیج اینستاگرام omidmohamadzade.official موجود است که میتوانید با فعالیت های او آشنا شوید.

همسر امید محمدزاده کیست

از زندگی شخصی و وضعیت ازدواج و مجرد بودن وی اطلاعی در دست نیست

زندگینامه امید محمدزاده بازیگر

سوابق بازیگری

امید از سال ۱۳۸۵ وارد بازیگری شده و اولین تجربه خود را با بازی در فیلم «دست‌های خالی» به کارگردانی و نویسندگی ابوالقاسم طالبی آغاز کرد.

سپس با بازی در فیلم «عصبانی نیستم» به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی رضا درمیشیان در سال ۱۳۹۲ با برادرش نوید محمدزاده همبازی شد.

اینستاگرام امید محمدزاده

بازیگر سریال قورباغه هومن سیدی

از جدیدترین آثار هنری وی بازی در سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی در بخش نمایش خانگی می باشد.

او بازیگر نقش ناصر در سریال قورباغه است که برای بار دوم با برادرش نوید همبازی می باشد. در این سریال بازیگرانی مانند نوید محمدزاده، صابر ابر، فرشته حسینی، سحر دولتشاهی، هومن سیدی، یونا تدین، آناهیتا افشار و مهران غفوریان و … ایفای نقش کرده اند.

ناصر در سریال قورباغه کیست

این مجموعه داستانی درام و اجتماعی دارد، داستان این سریال به مشکلات جامعه و تأثیرات آن بر روی هر فرد می‌پردازد. در خلاصه داستان این سریال آمده‌است:
«من همیشه یه صندلی واسم کم بوده، کتم واسم تنگ بوده، کفشام برام کوچیک بوده، ساعتم خواب می‌مونده و من ازش جلوتر حرکت می‌کردم، دنیا برای من جای کوچیکیه، احساس می‌کنم همه جا بستس و نمی‌تونم نفس بکشم، انگار همهٔ این لحظه‌ها رو قبلاً دیدم، درختا، صدای آبشار، قورباغه‌ها، اونا رو زمانی می‌بینم که در حال مردنم.»

نسبت امید محمدزاده با نوید محمدزاده امید محمدزاده برادر نوید محمدزاده امیدمحمدزاده و همسرش عکس های امید محمدزاده فیلم و سریال های امید محمدزاده سن امید محمدزاده

آدرس پیج اینستاگرام امید محمدزاده

نشانی صفحه شخصی امید محمد زاده در اینستاگرام با آیدی زیر فعال است که میتوانید تصاویر و فعالیت های او را دنبال کنید

omidmohamadzadeh

پدر و مادر امید محمد زاده

نظرات