معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم شرف خانواده فاضل

0

فیلم “شرف خانواده فاضل، فیلمی ایرانی به کارگردانی پوریا جاویدپور و تهیه کنندگی علی اسدزاده است. این فیلم در ژانر کمدی و اجتماعی در سال ۹۲ ساخته و برای اولین بار در فروردین ۹۳ از طریق شبکه نمایش خانگی منتشر شد. حالا قرار است برای اولین بار این فیلم از طریق تلویزیون پخش شود. ”شرف خانواده فاضل” فیلمی متفاوت و جذاب است که در آن چندین بازیگر آشنا و شناخته شده هنرنمایی می کنند. در ادامه این بخش به معرفی کامل این فیلم، از جمله: خلاصه داستان، لیست کامل اسامی بازیگران و نقد آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم شرف خانواده فاضل

 

خلاصه داستان

فیلم “شرف خانواده فاضل” روایتگر ماجراهای خانواده ای مرفه و ثروتمندی است که با مرگ پدرشان دچار گرفتاری و دردسرهای جذابی می شوند. دختر خانواده به همراه همسرش که در خارج زندگی می کنند برای مراسم به تهران می آیند و برادر کوچک او برای استقبال به فرودگاه میرود.

داستان فیلم شرف خانواده فاضل

اما همسر این خانم برای دیدن خانواده زنش شدیدا استرس دارد و به همین دلیل خانمش به او دو قرص آرام بخش که در ماشین برادرش بود می دهد. این قرص ها در واقع قرص های روان گردان است و…

 

اسامی بازیگران فیلم شرف خانواده فاضل

اسامی بازیگران فیلم شرف خانواده فاضل

 

دیگر عوامل

کارگردان: پوریا جاویدپور، تهیه کننده: علی اسد زاده، عکاس: اشکان عقیلی، طراح صحنه: حامد دباغ تفرشی، تیتراژ: اشکان چگینی، دستیار اول و برنامه ریز: آلاله هاشمی، صدابردار: هادی افشار، صداگذاری و ترکیب صدا: احسان افشاریان، تدوین: خشایار موحدیان، طراح چهره پردازی: محسن بابایی، مجری طرح: محمدحسین جاویدپور، سرمایه گذار: محسن مهدوی، مدیر تولید: شهاب علی بخشی، مدیر تصویربرداری: خسرو دادگرمرام.

 

زمان پخش فیلم شرف خانواده فاضل

فیلم “شرف خانواده فاظل” قرار است پنجشنبه ( مصادف با ۸ آبان ماه) راس ساعت ۲۲:۰۰ از شبکه آی فیلم پخش شود. همچنین تکرار آن در ساعات ۰۶:۰۰ و ۱۴:۰۰ روز بعد به نمایش گذاشته می شود.

نظرات