arongroups

خلاصه داستان و بازیگران سریال بی قید و شرط

0

خلاصه داستان و بازیگران سریال بی قید و شرط

بازی مرجانه گلچین و بهرنگ علوی در سریال بی قید و شرط آغاز شد.

سریال بی قید و شرط

سریال بی قید و شرط به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی امیر پور رحمانی از شروع بازی مرجانه گلچین و بهرنگ علوی در این سریال خبر داد.

این سریال ابتدا نامش «آسمان هوای باران دارد» بود و بعد به « بی قید و شرط» تغییر نام پیدا کرد. این مجموعه یک ملودارم خانوادگی است . در این سریال یک چالش برای چند خانواده به وجود می آید که داستان زندگی شان را به هم گره می زند. سعی کرده ایم بی آنکه وارد شعار بشویم از گذشت ، ایثار و عشق حرف بزنیم.

خلاصه داستان سریال سریال بی قید و شرط

« بی قید و شرط» قصه خانواده ای است که برای ادامه تحصیل دختر بزرگشان در مقطع دکترا راهی تهران شده اما خواسته یا ناخواسته درگیر موضوعاتی می شوند که دستمایه قصه های این سریال است.

داستان سریال « بی قید و شرط» با طرح و قصه هایی از امیر پوررحمانی با قلم احمد رفیع زاده به نگارش درآمده است و با رویکرد جدی به مقوله ی جوان و صیانت از جایگاه خانواده سعی دارد چالش ها و آسیب های جدی را که قوام و انسجام خانواده را مورد هجمه و تهدید قرار می دهد در قالب نمایش به تصویر کشد و از سویی دیگر، مخاطب فهیم با رفتار و نحوه ی گفتمان اصولی و منطقی که موجب تحکیم زندگی توام با آرامش می گردد آشنا شود.

سریال آسمان هوای باران دارد

بازیگران سریال بی قید و شرط

بابک کریمی ، علی عمرانی ، مرجانه گلچین ، فریبا کوثری ، بهرنگ علوی ، فریبا جدیکار ، تیما پور رحمانی ، زهره نعیمی ، فاطمه مرتاضی ، رضا امامی،حسین روزمه ، مریم سرمدی ، سهیلا جوادی ، کتایون علیزاده ، مریم سردشتی ، نجوا صاحب الزمانی ، امیر رضا دلیری و الهام طهموری بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

سریال «بی قید و شرط» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای در حال تولید است.

گفتنی است عوامل سازنده مجموعه پس از بازگشت از قزوین در لوکیشنی واقع در نیاوران مشغول تصویربرداری هستند.

سریال بی قید و شرط

عوامل و دست اندرکاران مجموعه «آسمـان هوای باران دارد»:

کارگردان:شهرام شاه حسینی، مدیرتولید:مریم فاطمی،مدیر برنامه ریزی:مهدی آقایی، دستیار اول کارگردان:حسین خضوعی، مدیر تصویربرداری:سجاد حیدری، طراح صحنه و لباس:نازنین توسلی، مدیر صدابرداری:یاسر رمضانی، طراح گریم:میشا جودت، مدیر تدارکات:علی قادری، منشی صحنه:زهرا مهدوی،عکاس:امید صالحی ، هماهنگی: رامین بهزادی، مشاور رسانه ای: منصوره بسمل، مجری طرح : موسسه فرهنگی هنری هنر در قاب اندیشه، تهیه کننده: امیر پور رحمانی.

 

 سریال بی قید و شرط

 

سریال بی قید و شرط

 

سریال بی قید و شرط

 

سریال بی قید و شرط

نظرات