بازیگر نقش مهتاب در سریال چاردیواری کیست +بیوگرافی و عکس جدید

0

بازیگر نقش مهتاب در سریال چاردیواری کیست +بیوگرافی و عکس جدید

سمیرا حسن پور بازیگر نقش مهتاب در سریال چار دیواری می باشد از بازیگران شناخته شده و سرشناس سینما و تلویزیون ایران بوده که سابقه زیادی در این عرصه دارد او در ۱۶ آذر ۱۳۶۳ به دنیا آمده است و ۳۶ ساله است در ادامه بازیگر نقش مهتاب خانم در سریال چاردیواری کیست را در این صفحه از مجله حرف تازه مشاهده نمایید.

مهتاب در سریال چاردیواری کیست

سمیرا حسن پور بازیگر نقش مهتاب در سریال چاردیواری می باشد از بازیگران شناخته شده و سرشناس سینما و تلویزیون ایران بوده که سابقه زیادی در این عرصه دارد او در ۱۶ آذر ۱۳۶۳ به دنیا آمده است و ۳۶ ساله است در دوران دبیرستان رشته گرافیک خوانده و بعد از اخذ دیپلم در رشته نمایش و بازیگری ادامه تحصیل داده است و در نهایت لیسانس نمایش را از دانشگاه تهران دریافت کرده.

وی فارغ‌التحصیل رشته نمایش است و کار هنری خود را از سال ۱۳۸۵ در تئاتر مجلس شبیه در ذکر مصایب استاد نوید ماکان و همسرش مهندس رخشید فرزین بهرام بیضایی شروع کرد.

او در سریال چاردیواری و پایتخت سیروس مقدم و همچنین سریال شاید برای شما هم اتفاق بیفتد و تله فیلم‌های «آوا» و «مردان نمکی» حضور داشته است.

وی در اولین کار سینمایی خود در فیلم «تمشک» سامان سالور کاندیدای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر شد.

بازیگر نقش مهتاب در سریال چاردیواری کیست +بیوگرافی و عکس اینستاگرام جدید

بیوگرافی سمیرا حسن پور بازیگر نقش مهتاب در سریال چاردیواری

سمیرا حسن پور بازیگر نقش مهتاب در سریال چاردیواری می باشد. او نقش مهتاب دختر مظفر و سوری را بازی می کند که عاشق خیری شده و با ازدواج می کند.

او میگوید: کارهای هنری به ویژه از نوع بازیگری اش، وقت و برنامه مشخصی ندارد؛ به همین خاطر بسیاری از افراد نمی توانند زمانی که سر کار هستند برنامه مشخصی برای ورزش کردن داشته باشند و در نتیجه دور آن را خط می کشند. من برای اینکه جلوی این مهم را بگیرم سعی می کنم در دوره ای که سر فیلمبرداری هستم و امکان رفتن به باشگاه را ندارم معلم خصوصی بگیرم و از هر وقتی، حتی کم برای ورزش استفاده کنم. به نظرم ورزش کردن باید تبدیل به یک عادت غیرقابل ترک شود.

چاردیواری یا چهاردیواری مجموعه ای تلویزیونی به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری محصول سال ۱۳۸۸ است.

بیوگرافی بازیگر نقش مهتاب در سریال چاردیواری

شروع بازیگری

در سال ۸۸ در سریال چار دیواری به کارگردانی سیروس مقدم بازی کرد و نقش مهتاب را برعهده داشت دختری که خیری با بازی سعید آقاخانی عاشق او بود و داستان‌های جذابی را به وجود می آورد سریال های شاید برای شما هم اتفاق بیفتد و دلدادگان و پایتخت از دیگر کارهایی رو می باشد

او همچنین سال ۱۳۸۸ با درخشش در سریال دلنوازان اولین گام خود را در بازیگری برداشت در این سریال بازیگران شناخته شده ای همچون سحرقریشی و پرویز فلاحی پور و سیاوش خیرابی و سامان پاکدل بازی می‌کردند

مهتاب در چاردیواری کیست +بیوگرافی و عکس اینستاگرام جدید

در سینما هم سوابق زیادی دارد در سال ۱۳۹۲ با فیلم سینمایی تمشک اولین گام خود را در سینما برداشت

فیلمی که توسط سامان سالور همسرش کارگردانی شد در این فیلم بازیگرانی همچون نیکی کریمی و مهدی پاکدل و مهران احمدی بازی می‌کردند فیلم های سایه های موازی و آنها و عاشقت شدم و کلوپ همسران و سه کام حبس و لب خط از دیگر کارهای او در سینما می باشد.

بیوگرافی سمیرا حسن پور بازیگر نقش مهتاب در سریال چاردیواری کیست +بیوگرافی و عکس اینستاگرام جدید

اولین حضور او در سینما برای فیلم تمشک (۱۳۹۲) بود که برای آن نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن شد. او برای نقش آفرینی در سه کام حبس (۱۳۹۸) نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.

بازیگر نقش مهتاب در سریال چاردیواری

نظرات