بازیگر نقش کریم در سریال زخم کاری کیست +‌بیوگرافی و عکس های جدید جنجالی

0

بازیگر نقش کریم در سریال زخم کاری کیست +‌بیوگرافی و عکس های جدید جنجالی

امیرحسین هاشمی از بازیگران جوان و تازه کار سینما و تلویزیون ایران است که در سال ۱۴۰۰ در سریال زخم کاری در نقش کریم بازی کرده است. او در بیست و هشتم اسفند ۱۳۶۸ در تهران ب دنیا امده و بازیگری را از تئاتر آغاز کرده و برای نخستین بار با فیلم ایستاده در غبار به کارگردانی محمدحسین مهدویان وارد سینما شد. اما بیشترین شهرتش برای بازی در سریال گیله وا در نقش احمد می باشد از شبکه یک سیما پخش شد. وی در فیلم‌های ایستاده در غبار، رد خون و لاتاری و درخت گردو بازی کرده است. در ادامه با بیوگرافی نقش کریم در سریال زخم کاری کیست را در مجله حرف تازه می خوانید:

بازیگر نقش کریم در سریال زخم کاری کیست

امیرحسین هاشمی بازیگر نقش کریم در سریال زخم کاری می باشد کیست او متولد ۲۸ مهر ۱۳۶۸ در تهران است. کریم سریال زخم کاری یکی از بازیگران نقش مکمل سریال زخم کاری است که نقش او را امیرحسین هاشمی بازیگر جوان و با سابقه بازی می کند. این بازیگر تاکنون در چند فیلم و سریال با محمدحسین مهدویان کارگردان مشهور همکاری کرده است.

بازیگر نقش کریم در سریال زخم کاری کیست +‌بیوگرافی و عکس های جدید جنجالی

امیرحسین هاشمی بازیگر نقش کریم در سریال زخم کاری کیست +‌بیوگرافی

امیرحسین هاشمی، یک بازیگر جوان ایرانی است که در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۶۸ در تهران به دنیا آمد. وی فارغ التحصیل دانشگاه آزاد تنکابن است و در سال ۱۳۹۰ با کار به عنوان دستیار در پشت صحنه و سپس در تئاتر، فعالیت هنری خود را آغاز کرد.

امیرحسین هاشمی بازیگر نقش کریم در سریال زخم کاری می باشد کریم سریال زخم کاری یکی از بازیگران نقش مکمل سریال زخم کاری است که نقش او را امیرحسین هاشمی بازیگر جوان و با سابقه بازی می کند. این بازیگر تاکنون در چند فیلم و سریال با محمدحسین مهدویان کارگردان مشهور همکاری کرده است.

هاشمی تا به امروز با توانایی‌های برجسته خود در صنعت سینما و تلویزیون، نقش‌های متعددی را با موفقیت ایفا کرده و یک کارنامه هنری قابل تحسین را برای خود به ارمغان آورده است.

سوابق بازیگری

امیرحسین هاشمی بازیگری را ازتئاتر در دهه ۸۰ آغاز کرد و سپس وارد سینما و تلویزیون شد. آقای هاشمی پای ثابت فیلم ها و سریال های محمد حسین مهدویان است و تقریبا در تمامی آثارش نقش آفرینی کرده است.

امیرحسین هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون علاوه بر بازیگری در زمینه دستیاری نیز فعالیت داشته و هم اکنون به عنوان بازیگر فعالیت می کند

بیوگرافی امیرحسین هاشمی بازیگر نقش کریم در سریال زخم کاری

او در مسیر بازیگری در جدیدترین آثار هنری خود به‌تازگی در شب های مافیا و سریال زخم کاری ۲ نقش کریم بازی کرده است. امیرحسین هاشمی درباره نقش کریم می گوید: من قبلا با آقای مهدویان کار کرده بودم و در اکثر آثارشان حضور داشته‌ام؛ از جمله، فیلم‌های ایستاده در غبار، رد خون و لاتاری و حتی در دو سکانس از فیلم آخر ایشان با عنوان درخت گردو هم حضور داشتم. برای سریال زخم کاری هم ایشان با من تماس گرفتند و به کیومرث مرادی که کار انتخاب بازیگران را بر عهده داشت، معرفی شدم. درباره این پروژه صحبت کردیم چون کاراکتر کریم به لحاظ سن و سال کمی با من تفاوت داشت؛ در نهایت، منجر به همکاری شد.

اسم واقعی بازیگر نقش کریم در سریال زخم کاری کیست +‌بیوگرافی و عکس های جدید جنجالی

بیوگرافی کریم سریال زخم کاری کیست

زندگی کریم از دست رفته؛ همسرش از دست می‌رود و دخترش او را نمی‌شناسد، دلتنگ دخترش اشت و به خاطر زیاده‌خواهی‌های آدم‌های دیگر به لحاظ جایگاه اجتماعی، زندگی شخصی و شخصیتی، لطمات و آسیب‌های فراوانی را متحمل می‌شود و دچار اعتیاد هم می‌شود و در نهایت، دست به قتل چند نفر می زند

کریم که در مسیر زندگی خود صدمات بسیاری از نظر روحی، جسمی و شخصیتی دیده، با فراهم شدن شرایط تازه می‌خواهد که خودش را به هر قیمتی احیا کند و بچه‌اش را به خودش برگرداند و طبیعی است که در این مسیر دست به هر جنایتی می‌زند؛ او به فکرعوض کردن بازی زندگی‌اش است و فکر می‌کند این تنها فرصت زندگی اوست.

بازیگر نقش کریم در سریال زخم کاری 2

امیرحسین هاشمی بازیگر ایرانی به طور جدی از سال ۱۳۹۴ وارد سینما شود‌. اما بازیگری را از سال ۱۳۹۰ با تئاتر شروع کرد

امیرحسین هاشمی در سریال زخم کاری در کنار بازیگرانی چون جواد عزتی، رعنا آزادی‌ ور، هانیه توسلی، سعید چنگیزیان، الهه حصاری، عباس جمشیدی‌ فر، مهدی زمین‌ پرداز، امیرحسین هاشمی، کاظم هژیر آزاد، منوچهر علیپور، مه لقا باقری، مائده طهماسبی، سیاوش طهمورث، مرتضا امینی‌ تبار و سارا حاتمی خوش درخشید و بازی خوبی را ارائه کرد.

وی از تجربه بازی در کنار «جواد عزتی» نیز گفت: من در سه_چهار پروژه در سینما و نمایش خانگی با جواد عزتی همکاری داشته‌ام و همیشه تا جایی که می‌تواند به پاتنرهایش کمک می‌کند. بسیار خوش انرژی است و همکاری با ایشان همیشه برایم لذت بخش بوده است.

بیوگرافی بازیگر نقش کریم در سریال زخم کاری کیست

وی در همین زمینه فضای کار در شبکه نمایش خانگی جذاب‌تر از باقی فضاهای نمایشی دانست و گفت: این جذابیت صرفا از نظر کیفیت نیست و از این نظر قابل توجه است که مخاطب باید انتخاب کند که می‌خواهد یک محصول را ببیند و مخاطبش باشد یا نه.

سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان یکی از سریال های پرحاشیه اما جذاب این روزهای شبکه نمایش خانگی است که در جذب مخاطبان این رسانه بسیار موفق عمل کرده است.

امیرحسین هاشمی بازیگر نقش کریم در سریال زخم کاری کیست +‌بیوگرافی و عکس های جدید جنجالی

این سریال علاوه بر چهره های مطرح سینما و تلویزیون، بازیگر جوانی به نام امیرحسین هاشمی را در قاب تصویر نشان می دهد که این روزها با نقش کریم خوش درخشیده است.

او فارغ التحصیل دانشگاه آزاد تنکابن است و فعالیت هنری خود را با دستیاری در پشت صحنه و سپس تئاتر در سال ۱۳۹۰ آغاز کرد.

بازیگر نقش کریم در سریال زخم کاری کیست +‌بیوگرافی و عکس های جدید جنجالی

امیرحسین هاشمی با فیلم ایستاده در غبار به کارگردانی محمد حسین مهدویان برای اولین بار مقابل دوربین بازی کرد سپس نقش شادکام در فیلم سینمایی ماجرای نیمروز۱ و ۲ را بر عهده گرفت. این هنرمند جوان کشورمان در فیلم لاتاری به کارگردانی محمد حسین مهدویان نقش ساسان دوست امیرعلی با بازی ساعد سهیلی را بر عهده داشت.

امیرحسین هاشمی در سال ۱۳۹۸ با سریال گیله وا در نقش احمد با بازی بسیار قابل قبول خود چهره ای شناخته شده تر شد. او در آخرین کار سینمایی مهدویان با نام درخت گردو راننده آمبولانس بود و سپس به جمع بازیگران سریال زخم کاری با همین کارگردان پیوست.

سریال زخم کاری به کارگردانی محمد حسین مهدویان و تهیه کنندگی محمد رضا تخت کشیان در حال پخش از شبکه خانگی می باشد. در خلاصه این سریال آمده است مالکی از مدیران شرکتی موفق است که توسط نعمت ریزآبادی اداره می‌شود. ریزآبادی، مالکی را مأمور می‌کند تا برای قرارداد مهم نفتی با نروژی‌ها وارد مذاکره شود. نروژی‌ها بعد از عقد قرارداد، می‌خواهند مبلغ قرارداد که چندین میلیون دلار است؛ را به حساب شرکت واریز کنند ولی…

نظرات