معرفی ۱۰ تا از بهترین عطرهای زنانه با پخش بوی عالی

0

ادکلن زنانه که به طور خاص برای خانم‌ها طراحی شده است، اغلب از اسانس‌های جذاب و محسور کننده تشکیل شده‌ است تا رایحه‌ای مطبوع را فراهم کند. در فروشگاه عطر و ادکلن ام زد آروما برخی از عطرها برای فصول خاص محبوبیت بیشتری دارند و برخی برای مراسم‌های خاص خریداری می‌شوند. در ادامه ۱۰ عطر زنانه با پخش بوی عالی را معرفی خواهیم کرد.

  بهترین عطرهای زنانه با پخش بوی عالی

عطر آلفا مونته اوردوز

در خرید عطر ، عطر زنانه آلفا مونته اوردوز، دارای رایحه قوی و عجیب غریب است. برای کسانی که دوست دارند دیده شوند، انتخاب ایده آل است. این عطر دارای رایحه خنک و تلخ و مناسب برای استفاده در فصول گرم سال است. این عطر در گروه بویایی آبزی قرار دارد. در نت ابتدایی رایحه مرکبات همچون پرتقال، بنفشه و آب دریا، در نت میانی اسطوخودوس و چای سبز و در نت پایانی رایحه چوب صندل سفید را استشمام خواهید کرد. ترکیب این نت‌ها رایحه فراموش نشدنی را ایجاد می‌کند که واقعاً بی‌نظیر است.

عطر آلفا مونته

عطر آلفا مونته وینسنزا

عطر آلفا مونته وینسنزا رایحه‌ای مجلل زنانه با نت‌های گیرا و جذاب دارد. این رایحه کلاسیک که به طرز ماهرانه‌ای با نت‌های خاص ترکیب شده است برای استفاده در هر موقعیتی، عالی است. به خصوص در فصول سرد سال این ادکلن زنانه می‌تواند حس آرامش را در شما ایجاد کند. این عطر دارای نت‌های متنوعی است که رایحه‌ای منحصر به فرد، شیرین و ملایم ایجاد می‌کند. گروه بویایی این عطر چوبی، گلی و مشک است. با خرید ادکلن زنانه آلفا مونته وینسنزا در نت اولیه رز و تمشک را احساس خواهید کرد، در نت میانی رایحه گل یاس و انگور به خوبی مشهود است و در نت پایانی عطر عنبر، چوب سدر و وانیل را احساس خواهید کرد.

عطر آلفا مونته وینسنزا

عطر کلوین کلاین ایفوریا

در گروه بویایی شرقی و گلی، عطر کلوین کلاین ایفوریا بهترین گزینه است. به دلیل رایحه گرم انتخاب مناسبی برای فصول سرد سال است. با رایحه ابتدایی انار و خرمالو، نت میانی ارکیده و نیلوفر آبی و نت پایانی بنفشه و چوب ماهون، رایحه فراموش نشدنی را استشمام خواهید کرد. این ادکلن زنانه یک رایحه فریبنده و پیچیده برای هر زنی را به دنبال دارد. رایحه این عطر در تمام روز ماندگاری دارد، برای محل کار و مهمانی و یا استفاده روزانه نیز می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

عطر کلوین کلاین ایفوریا

عطر لالیک لامور

ادکلن زنانه لالیک لامور ترکیب هماهنگ از گل‌ها و چوب‌ها برای ایجاد تجربه فراموش نشدنی است. این عطر فریبنده با نت اولیه شکوفه‌های پرتقال رایحه خود را منتشر می‌کند، قبل از اینکه از این رایحه مدهوش شوید، ترکیب منحصر به فرد دیگری در نت میانی از گل یاس، مریم و رز آشکار می‌شود، سپس این نت‌های لطیف با نت‌های نعنا هندی، وانیل و چوب صندل ترکیب و نت پایانی تشکیل می‌شود تا رایحه شدید و عمیق ایجاد شود. با قرار گرفتن در گروه بویایی چوبی، گلی، مشک، می‌توانید آن را در فصول بهار و تابستان، استفاده کنید. این عطر با رایحه خنک و شیرین، یک هدیه دلپذیر برای هر مناسبت خاصی است.

عطر لالیک لامور

عطر ویزاری گورجس

عطر ویزاری گورجس رایحه مست کننده و احساسی دارد که با بهترین ترکیبات ساخته شده است. ترکیب منحصر به فرد از نت اولیه چوب سدر، سیب و لیمو ترش دارد. رایحه‌های نت میانی گلی و از نوع گل سرخ، یاسمن است. در نت پایانی، رایحه چوب سدر، کهربا و مشک با هم ترکیب می‌شوند و رایحه‌ای فریبنده ایجاد می‌کنند. رایحه خنک، این عطر را برای هر موقعیت در فصول گرم سال قابل استفاده می‌کند. تعادل گل و چوب آن را رمانتیک می‌کند و به آن حس لطیفی می‌بخشد. برای کسانی که دنبال رایحه محسور کننده هستند، این ادکلن زنانه انتخاب عالی است.

عطر الیزابت کوتوق مارگارت

در گروه بویایی چوبی و گلی، عطر الیزابت کوتوق مارگارت ذات نشاط‌آور زن را به تصویر می‌کشد. این عطر با ترکیب خاص، رایحه منحصر به فرد، شیرین و ملایم را ایجاد کرده است. در نت اولیه هل و گشنیز، در نت میانی رایحه گل صدتومانی، رز و بنفشه و در نت پایانی رایحه‌های چوب صندل، نعناع هندی و مشک، حسی لطیفی را القا می‌کنند. یک عطر فریبنده و عالی برای هر نوع مناسبتی است. در طول روز باقی می‌ماند و حس اعتماد به نفس و زیبایی به شما هدیه می‌دهد. ادکلن زنانه الیزابت کوتوق مارگارت یک عطر برای تمام فصول است.

عطر الیزابت کوتوق مارگارت

عطر زیفوید گلد اترکشن

عطر زیفوید گلد اترکشن رایحه‌ای جذاب، گرم و شیرین دارد. یک عطر مجلل با ترکیبی از رایحه میوه، گل و چوب است و در گروه بویایی شرقی و گلی قرار دارد. در نت اولیه حس گل مریم را دریافت می‌کنید، نت میانی با گل یاس، مشک و شکوفه پرتقال جذاب‌تر شده است و در نت پایانی نیز رایحه گل مریم بسیار غالب است. با توجه به نت‌ها در ابتدا رایحه شیرین و کمی تلخ، سپس گرم‌تر و شیرین‌تر و در نهایت تلخ ضعیف دارد. این عطر زنانه چهار فصل برای رویدادهای رسمی بسیار مناسب است.

عطر آلفا مونته متیس

عطر آلفا مونته متیس رایحه شیرین و ملایم دارد چرا که در گروه بویایی مدیترانه و میوه قرار گرفته است. این عطر زنانه شگفت‌انگیز رایحه‌های مختلف از جمله توت فرنگی، ترنج، تمشک و گلابی را در نت اولیه، رایحه گل یاسمن، یاس رازقی و گل صد تومانی را در نت میانی و بوی عنبر، وانیل، سرو و نعناع هندی را در انتها ارائه می‌دهد. ترکیب همه این نت‌ها رایحه فراموش نشدنی را ایجاد می‌کند که در طول روز روی پوست باقی می‌ماند. این عطر بیشتر برای فصول سرد و خنک انتخاب می‌شود.

عطر ایو سن لورن بلک

علاقمندان به رایحه تلخ و گرم، عطر ایو سن لورن بلک را انتخاب کنند. این عطر زنانه در گروه بویایی شرقی و وانیلی قرار دارد و در فصول سرد می‌تواند به شما اعتماد به نفس، جذابیت و هیجان ببخشد. این عطر با نت پایه گلابی، پرتقال و فلفل صورتی آغاز می‌شود و با نت میانی قهوه و یاس که رایحه گرم و عجیب و غریبی دارد به نت پایانی می‌رسد که رایحه وانیل، نعناع هندی و سدر دارد.

عطر دیویدوف کول واتر

در گروه بویایی گلی و میوه، عطر زنانه دیویدوف کول واتر را با رایحه خنک و شیرین انتخاب کنید که برای فصول سرد گرم سال بسیار مناسب است. نت اولیه طالبی، نت میان نیلوفر آبی و نت پایانی آن چوب صندل و توت سیاه است. ترکیب نت‌ها با یکدیگر یک رایحه شگفت‌انگیز را ایجاد می‌کند که بسیار ماندگار است. برای هر موقعیتی مناسب است، چه برای محل کار و چه مهمانی‌های خاص./۲۱۵۴۸۶

نظرات