arongroups

همسر حسن یزدانی کیست و شغلش چیست +‌عکس و فیلم ازدواج و بیوگرافی

0

همسر حسن یزدانی کیست و شغلش چیست +‌عکس و فیلم ازدواج و بیوگرافی

همسر حسن یزدانی متولد و اهل کرمانشاه می باشد که در ۳۰ مهر ماه ۱۴۰۲ طی مراسم خصوصی با هم ازدواج کردند همسر حسن یزدانی متولد دهه ۷۰ و در کرمانشاه به دنیا امده است. فیلم منتشر شده از ساعاتی پیش حاکی از این است که حسن یزدانی ازدواج کرده و فیلم لحظه خواستگاری از همسرش خواسته و ناخواسته لو رفته است.

همسر حسن یزدانی کیست و شغلش چیست +‌عکس و فیلم ازدواج و بیوگرافی

عکس جدید همسر حسن یزدانی و چند سالشه

همسر حسن یزدانی اهل کرمانشاه می باشد و در شرکت هواپیمایی کار می کند. پدرش در شهرداری کار میکند.

از سال گذشته خبر ازدواج و عروسی حسن یزدانی با یک دختر کرمانشاهی منتشر شد و حالا خبر خواستگاری و ازدواجش سر تیتر خبرهای رسانه ها شده است. گویا حسن یزدانی بعد از مسابقات جهانی ۲۰۲۳ به خواستگاری دختر مورد علاقه اش رفته و جواب مثبت را از عروس خانم گرفته است. او در نهایت در ۳۰ مهر ماه ۱۴۰۲ در یک مراسم خصوصی مراسم عروسی و ازدواجش را برگزار کرد.

بیوگرافی همسر حسن یزدانی کیست و شغلش چیست +‌فیلم لحظه خواستگاری

بیوگرافی

همسر حسن یزدانی متولد دهه ۷۰ و در کرمانشاه به دنیا امده است.

اما مشخص نیست آیا عروس خانم اهل ورزش است و یا ورزشکار حرفه ای است یا خیر. همسر حسن یزدانی اهل استان کرمانشاه و بنابر شنیده ها کارمند شرکت هواپیمایی است.

تاکنون هویت و مشخصات همسر حسن یزدانی افشا نشده است. اما پدر همسر حسن یزدانی در شهرداری کار میکند و کارمند شهرداری می باشد.

همسر حسن یزدانی کیست و شغلش چیست +‌عکس و فیلم ازدواج و بیوگرافی

گفتنی است، خبر ازدواج حسن یزدانی از یکسال پیش در برنامه تلویزیونی رسانه ای شد، اما تا امسال و مهر ماه ۱۴۰۲ خبری از مراسم عروسیش نبود و حالا کلیپ خواستگاری وی لو رفته است که مشخص نیست با رضایت وی بوده یا کسی منتشر کرده است.

فیلم خواستگاری حسن یزدانی و رد و بدل کردن حلقه در شبکه های اجتماعی وایرال شده و بیشتر کاربران به او تبریک گفتند.

چند رسانه داخلی، مدعی شدند که حسن‌یزدانی قهرمان کشتی جهان پیش از اعزام به مسابقات جهانی بلگراد به همراه خانواده و پدر و مادرش در کرمانشاه به خواستگاری رفت و جواب مثبت گرفته بود.

همسر حسن یزدانی کیست و شغلش چیست +‌عکس و فیلم ازدواج و بیوگرافی

بهم خوردن نامزدی تا ازدواج

ماجرای بهم خوردن ازدواج حسن‌یزدانی سال گذشته منتشر شد و بازتاب گسترده ای داشت که در واقع صحت نداشته. مراسمی که برای تقدیر از قهرمانان کشتی جهان در یکی از مراکز تهران برگزار شد، آرش ظلی پور درباره ازدواج حسن‌یزدانی قهرمان جهان و المپیک سوال کرد که یزدانی با خجالت گفت: یک چیزهایی بوده اما هنوز قسمت نبوده و…

در ادامه آرش ظلی پور گفت: هادی عامل قضیه ازدواج را گفته و نکند جواب منفی داده اند یا اینکه خودت جواب منفی دادی که که یزدانی ترجیح داد دیگر ادامه ندهد

حسن‌یزدانی که به‌تازگی مدال نقره بازی‌های جهانی بلگراد را از آنِ خود کرد، در بازگشت به ایران تصمیم گرفته زندگی جدیدی شروع کند و متاهل شود.

او یکی از نوابغ کشتی آزاد ایران می باشد بطوری که حسن یزدانی تا به حال در تمام مسابقات و تورنمنت های مختلف خوش درخشیده است و تجربه بالا رفتن از سکوهای (مسابقات آسیایی، مسابقات جهانی، مسابقات المپیک) را در کارنامه خود دارد، همچنین او از کشتی گیران محبوب ایرانی است و این پهلوان تا به حال هیچ حاشیه ای نداشته و تمرکز وی تنها بر روی ورزش کشتی است. وی اعتقاد دارد که اگر برای هدفی با تمام وجود تلاش کنید حتما موفق می شوید و به آن هدف خواهید رسید. او یکی از شش کشتی گیر آزادکار ایرانی است که موفق به کسب مدال طلای مسابقات المپیک شده است. او با یک مدال طلای المپیک و یک مدال طلای جهان و یک مدال نقره جهان در رده بندی بهترین کشتی گیران ایران در رشته کشتی آزاد در رتبه هفتم قرار دارد و با توجه به سن کمش می تواند در سالهای آینده یکی از برترین کشتی گیران تاریخ ایران بشود.

عکس مراسم ازدواج

عکس مراسم ازدواج حسن یزدانی، قهرمان محبوب کشتی کشورمان و تصاویر تازه‌ای از او در کنار همسرش منتشر شده است.

مراسم عقد حسن یزدانی دارنده ۹ مدال طلا، نقره و برنز المپیک و جهان امروز برگزار شد.

حسن یزدانی در این مراسم خصوصی که فقط بستگان و دوستان نزدیکش در آن حضور داشتند به جرگه متأهلین پیوست.

نظرات