کلینیک دندانپزشکی در محدوده پاسداران و هروی تهران

0

دندانپزشکی های بسیاری در محدوده محله های پاسداران، هروی و شمال شرق تهران  فعالیت می کنند و یکی از این دندانپزشکی ها کلینیک دندانپزشکی هروی واقع در محله هروی و نزدیک به محله پاسداران می باشد.

کلینیک دندانپزشکی

در این کلینیک دندانپزشکان متخصص بسیاری فعالیت می کنند. در این کلینیک انواع خدمات دندانپزشکی با کیفیت بالا ارئه می شود: برای مثال:

  • کاشت ایمپلنت دندان
  • عصب کشی و درمان ریشه دندان
  • درمان های زیبایی دندان مانند لمینت و کامپوزیت دندان
  • روکش های دندانی
  • خدمات دندانپزشکی اطفال
  • بلیچینگ و جرمگیری دندان
  • کشیدن دندان
  • و … بسیاری دیگر از خدمات دندانپزشکی

انواع خدمات دندانپزشکی برای کودکان و افراد بزرگسال در این کلینیک با استفاده از مواد با کیفیت دندانپزشکی ارائه می شود.

دندانپزشکی هروی کجاست؟

آدرس: تهران، میدان هروی، خیابان مکران شمالی، جنب داروخانه، پلاک هجده، طبقه چهارم

شماره تلفن: ۰۲۱۲۲۹۸۴۱۰۰ – ۰۲۱۲۲۹۸۴۰۶۰

دندانپزشکی زیبایی

بخش ویژه ای در دندانپزشکی که علم و هنر را با هم ترکیب می کند، درمان های دندانپزشکی زیبایی است. دندانپزشکی زیبایی بر روی بهبود ظاهر دندان ها و لبخند و همچنین سلامت دهان تمرکز دارد. با پیشرفت تکنولوژی، کلینیک های دندانپزشکی مدرن خدمات دندانپزشکی زیبایی را ارائه می دهند، دندانپزشکی هروی نیز جزو مراکز دندانپزشکی  می باشد که بسیاری از خدمات دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دندان ها را ارائه می دهد.

بلیچینگ و سفید کردن دندان ها

یکی از محبوب ترین درمان های زیبایی دندان برای بهبود لبخند، سفید کردن دندان ها (یا بلیچینگ) است. می توان گفت این یک درمان مقرون به صرفه است و از روش های نسبتا کم تهاجمی برای بازسازی ظاهر دندان ها است.

ایمپلنت دندان

هنگامی که صحبت از جایگزینی دندان های از دست رفته به میان می آید، به گفته بسیاری از دندانپزشکان ایمپلنت های دندانی (از نظر عملکرد و ظاهر) نسبت به سایر راه حل های جایگزینی دندان معمولی سودمندتر هستند. با ایمپلنت دندان می توان مشکل بی دندانی را رفع کرد.

کامپوزیت دندان

ترمیم دندان ها با کامپوزیت از پرکاربردترین خدمات دندانپزشکی می باشد و به دلیل همرنگ  بودن با دندان ها طبیعی بسیار پرطرفدار هستند. البته از کامپوزیت ها مانند لمینت ها در بازسازی ظاهری دندانها و زیبایی دندانها نیز استفاده می شود.

اینها فقط بخشی از خدمات دندانپزشکی هروی می باشند، برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت می توانید با شماره ۰۲۱۲۲۹۸۴۱۰۰ تماس بگیرید و یا به سایت دندانپزشکی هروی به آدرس https://heravidental.info مراجعه کنید. همچنین دندانپزشکی هروی با مراکز  بیمه بسیاری طرف قرارداد می باشد که برای کسب اطلاعات دقیق تر در این مورد نیز بهتر است با دندانپزشکی تماس حاصل فرمایید./۵۴۶۲۱۶

نظرات