arongroups

ماجرای فیلم کامل همکاری امیر جعفری و شایع خواننده رپ در آهنگ عقده ای و واکنش ها

0

ماجرای فیلم کامل همکاری امیر جعفری و شایع خواننده رپ و واکنش ها ببینید

همکاری امیر جعفری و شایع در آهنگ عقده ای از آلبوم آماده باش و خوانندگی امیر جعفری در آلبوم اماده باش شایع رپر ایرانی در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشته و با واکنش های زیادی همراه بوده است. قطعه «عقده‌ای» ییک از ترک های آلبوم جدید آماده باش شایع رپر ایرانی است که در فضای مجازی بازتاب گسترده‌ای داشته باشد.

امیر جعفری و شایع

امیر جعفری و شایع در آهنگ عقده ای از آلبوم آماده باش همکاری کردند. مشارکت امیر جعفری بازیگر سینما و تلویزیون در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشته و با واکنش های زیادی از سوی کاربران همراه شد. برخی از کاربران از این همکاری ابزار خوشحالی کرده و برخی نیز گفته اند وقتی هیچی سر جاش نیست! اما بیشتر کاربران برای امیرح جعفری و شایع رپر ایرانی آرزوی موفقیت کردند. فیلم حضور امیر جعفری در آلبوم شایع در آهنگ عقده ای را در زیر ببینید:

فیلم خوانندگی امیر جعفری در آلبوم شایع

 

گفتنی است، پنجشنبه گذشته آلبوم جدید شایع از خوانندگان رپ فارسی در ایران اخبار فضای موسیقی کشور را به خود اختصاص داده است، حضور امیر‌جعفری و مهرداد صدیقیان در این آلبوم توجهات علاقمندان به سینما را نیز به خود جلب کرده است.

همچنین مهرداد صدیقیان بازیگر مشهور سینما نیز در قطعه «چشمامی» با شایع همکاری کرده و دکلمه‌هایی را در این دوموزیک داشته‌اند.

جزئیات ماجرا

به گزارش برنا: درحالی که از پنجشنبه گذشته آلبوم جدید «شایع» اخبار فضای موسیقی کشور را به خود اختصاص داده است، حضور امیر جعفری و مهرداد صدیقیان در این آلبوم توجهات علاقمندان به سینما را نیز به خود جلب کرده است.

اینروزها برخی خوانندگان وارد بازیگری و برخی بازیگران وارد خوانندگی می شوند و از طرفی برخی فوتبالیست ها هم وارد خوانندگی و هم بازیگری می شوند که نشان می دهد چهره های مشهور بیشتر علاقه دارند تا مطرح شوند و در حوزه های دیگر به جز حوزه تخصصی خود وارد شوند. در زمینه مجریگری و اجرا که دیگه کولاک شده و هر بازیگری تجربه اجرا و مجریگری را دارد
شایع یکی از خواننده های بسیار مشهور است که فعالیت‌ های بسیاری در شبکه‌ های اجتماعی دارد. یکی از موزیک های بسیار جذاب و شنیدنی شایع به حساب می‌ آید که در سال های اخیر منتشر شده این موزیک در آلبوم عصبانی منتشر شده است که یکی از موزیک های بسیار جذاب و شنیدنی این خواننده مشهور می باشد

نظرات