نحوه ثبت نام مسابقه فوتبالی ها شبکه دو

1

نحوه ثبت نام مسابقه فوتبالی ها شبکه دو

شبکه دو سیما اولین برنامه استعدادیابی فوتبال برای کودکان و نوجوانانِ ۸ تا ۱۸ ساله را تحت عنوان مسابقه ای به نام «فوتبالی ها» برگزار می کند.

مسابقه فوتبالی ها

نحوه ثبت نام مسابقه فوتبالی

به گزارش رسیده، کودکان و نوجوانان فوتبال دوستِ سراسر کشور که در رده سنی ۸ تا ۱۸ سال قرار دارند با ارسال نام و نام خانوادگی خود به شماره ۳۰۰۰۰۲۰۲ می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

این مسابقه در دو سطح فردی و گروهی برگزار می شود. در رده فردی استعدادهای شرکت کنندگان در بخش هایی نظیر توانایی روپایی زدن، سرعت حرکت با توپ، نقطه زنی در دروازه، پرتاب اوت، دروازه بانی و … مورد سنجش قرار می گیرد. همچنین در سطح گروهی نیز تیم هایی ۶-۵ نفره در مسابقاتی شرکت می کنند که توانایی کار با توپ فوتبال و فعالیت گروهی شان مورد بررسی قرار می گیرد.

فصل اول «فوتبالی ها» که قرار است در ایام دهه فجر روانه آنتن شود به کشف استعدادهای کودکان و نوجوانانی اختصاص دارد که در مرحله اول از میان علاقمندانِ حضور در این مسابقه انتخاب شده اند.

«فوتبالی ها» کاریست از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما به تهیه کنندگی حمید اسکویی که تیزر فراخوان این مسابقه از امروز (دوشنبه ۵ آذرماه) روزانه در ساعات مختلفی از شبکه دو سیما قابل مشاهده است.

1 دیدگاه در “نحوه ثبت نام مسابقه فوتبالی ها شبکه دو

  1. یاسر گفت:

    نکرم

نظرات