تفریحات

بیوگرافی و عکسهای پاملا الکیک بازیگر نقش ژاکلین سریال ساخت ایران

1

بیوگرافی و عکسهای پاملا الکیک بازیگر نقش ژاکلین سریال ساخت ایران

بیوگرافی پاملا الکیک

پاملا الکیک ( pamela elkik ) در دیرالقمر در کشور لبنان در تاریخ ۱۴ می ۱۹۸۸ (۲۵ اردیبهشت ۱۳۶۷) به دنیا آمد.

او عضو یک خانواده چهار نفره است که یک خواهر بنام آماندا دارد .

او سپس در اشرفیه بزرگ شد و پاملا درس خوانده در دانشگاه روح القدس و توانا به گفتار به چندین زبان مانند: عربی ، انگلیسی ، فرانسوی و ایتالیایی است. هم چنین در حال یادگیری زبان پارسی برای بازی کردن در یک سریال یا فیلم ایرانی است. او در سال ۲۰۱۲ به همراه پیر داغر دیگر بازیگر لبنانی در سریال ساخت ایران بازی کرد. این سریال از تلویزیون ایران پخش نشد ولی در شبکه خانگی توزیع شد.

پاملا الکیک

شروع بازیگری پاملا الکیک

او در دوران مدرسه در نمایش های مدرسه ای استعداد خوبی از خود در خواندن نشان داد.

وقتی که ۱۵ سال داشت نیز به کار دوبله پرداخت.

او بازیگری را در سال ۲۰۱۰ آغاز کرد برای اولین بار در فیلم دنیای من به ایفای نقش پرداخت و زمانی که در یک شرکت دوبلاژ کار می‌کرده فیلمهای هالیوودی را به چند زبان مختلف دوبله می‌کرد.

اولین فیلم خارجی که بازی کرده فیلم سارا بوده است که مورد استقبال مردم دنیا به خصوص فرانسه و کشورهای آسیایی قرار گرفت چرا که به چندین زبان مختلف دوبله و پخش شد.

او تاکنون توانسته ۱۲ فیلم و سریال را در ژانرهای مختلف بازی کند که بیشتر آنها در چند زبان مختلف دوبله و پخش شده است.

او حتی کتابی درباره تفکرات خودش نوشته است و در نویسندگی هم مهارت دارد.

فیلم شناسی پاملا الکیک

او با بازی در فیلم و سریال هایی همچون

Madame Bambino

Imra’a Min Dayaa

Asar El Harim

به شهرت رسید

اوج شهرت وی به جهت بازی در سریال لبنانی “حصلت” در سال ۲۰۱۱ و دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن بود.

پاملا الکیک

همسر پاملا الکیک

تاکنون اطلاعاتی از مجرد یا متاهل بودن او مطرح نشده است ولی بنظر می رسد ایشان هنوز مجرد هستند.

 

نحوه حضور در ایران و سریال ساخت ایران

وی درباره اینکه چگونه در سریال ایرانی بازی کرده می‌گوید که یک نفر از دوستانم که در عرصه مدلینگ فعالیت داشته من را به آقای برزو نیک نژاد کارگردان پروژه ساخت ایران معرفی کرد

او هم با من درباره بازی در نقش ژاکلین صحبت کرد و تست بازیگری گرفت.

تست بازیگری من مورد قبول واقع شد و زمانی که با بازیگران سرشناس ایرانی آشنا شدم بسیار خوشحال شدم که توانستم تجربه بازی در یک فیلم فارسی را هم در کارنامه هنری خود به ثبت برسانم.

پاملا الکیک برای ایفای نقش شاهزاده فرانسوی زبان فارسی یاد گرفت. بازیگر و خواننده لبنانی در هشت قسمت از سریال «ساخت ایران» بازی می‌کند.

الکیک که قرار است تنها در ۸ قسمت سریال «ساخت ایران» بازی کند، گفته است: در این سریال پیر داغر بازیگر مشهور لبنانی نیز بازی می‌کند.

وی افزوده است: پیر داغر نقش یک لرد و من نقش یک شاهزاده فرانسوی را بازی می‌کنم و این کار کمدی است و قرار است در آن به زبان فارسی سخن بگویم.

این بازیگر لبنانی با بیان اینکه از سخن گفتن به زبان فارسی در این سریال خوشحال است، تصریح کرده: با سرعت زبان فارسی را یاد گرفتم و این زبان، زبان سختی نیست.

وی همچنین درباره قراردادی که با محمدحسین لطیفی بسته، گفته است: مبلغ قرار داد من نسبت به نقشم خیلی خیلی بیشتر از لبنان است.

بنابر این گزارش، پاملا الکیک خواننده و بازیگر مسیحی لبنان، معروف به بازی در نقش‌های جری، بعضا غیراخلاقی و غیرکلیشه‌ای است و معلوم نیست این سریال با حضور این بازیگر می‌تواند پروانه نمایش بگیرد.

سریال «ساخت ایران» دومین مجموعه‌ای است که توسط لطیفی برای عرضه از طریق شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود و قرار است بخش‌هایی از سریال «ساخت ایران» که با مضمون و فضایی کمدی ساخته می‌شود، در فرانسه تصویربرداری شود.

در سریال ساخت ایران ۲ بازیگران معروفی همچون امین حیایی، محمدرضا گلزار ، فرهاد اصلانی، بهنام تشکر، گوهر خیراندیش، الیکا عبدالرزاقی، بهاره رهنما ، سحر دولتشاهی، محسن کیایی، مهران احمدی ،سارا بهرامی حضور دارد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: محسن دزد خرده پایی است که روزی از روزها شاهد تصادف اتومبیل با مردی میانسال است وی کیف مرد مجروح را می رباید و تصمیم می گیرد با مدارک درون کیف زندگی تازه ای برای خود رقم زند.

پاملا الکیک

مصاحبه با پاملا الکیک

درباره خودت بهمون بگو.

درباره خودم؟برام خیلی سخته که بخوام در مورد بدی و خوبی های خودم صحبت کنم، من شیوه انجام دادن کارهای حرفه ایم رو دوست دارم و از بچگی میدونستم که به این حوضه وارد میشم مخصوصا اینکه پدر و مادرم هم منو به این کار تشویق میکردن و مجبورم نکردن که وکیل ، مهندس یا دکتر باشم.

زندگی رو دوست دارم، دوست دارم افراد جدیدی رو مخصوصا در حوضه خودم ببینم از طریق اونها میتونم خصوصیات جدید ، افکار جدید ، ایده های جدید به دست بیارم.

من دوبله تمرین کردم و به طور مستقیم هم بازی کردم البته نه به طور همزمان،من ایده های مختلفی در مورد پروژه ها دارم ،

من یک فیلمنامه نوشتم ، میخواستم این یه تجربه خاص باشه بازیگری که یک فیلمنامه نوشت.

من همچنین یه اهنگ هم ساختم در حدی که بهم خواننده نگن ولی تجربه اش کنم من معتقدم تا وقتی که هنرمند کار خوب و مناسب داشته باشه باید تمام حوضه هایی که میتونه رو امتحان کنه این ترکیب تجربه ها همه جا بدرد میخورن.

چند وقته که به اینکار مشغول هستید؟از کجا شروع کردید؟

الان شش ساله که من وارد اینکار شدم، اولین فیلمی که پاملا الکیک واقعی و تمام پتانسیل من رو نشون داد «سارا» بود که موفقیت خوبی در خاورمیانه بود حتی در فرانسه وقتی که به زبان فرانسوی ترجمه شد.

چجور نقش هایی رو دوست دارید انجام بدید؟

در شش سال اخیر من در مجموع در ۱۲ فیلم و سریال بازی کرده ام. فرصت من،کار سخت،پشتیبانی که از من شد و ایده ها و فیلمنامه های درست و حسابی که خودم انتخاب کردم. هیچوقت پشیمون نمیشم که چرا این کار رو بازی کردم.

بهترین نقشی که بازی کردید چی بوده ؟

من شخصیت های مختلفی رو بازی کردم و همشون رو دوست دارم و هر نقش یه بخشی از من بوده یه بخشی از احساسم و تلاش زیاد. من هیچ فیلمی رو در ارجحیت قرار نمیدم و هر فیلمی که بازی کردم شخصیت هایم موفقیت خود را داشته اند و هرکدام برای من خاص هستند.

نقطه قوت شما به عنوان یک بازیگر چیست؟

این راز منه!شما وقتی از یک سراشپز میپرسید که چرا غذاهاتون انقدر خوشمزس میگه راز خودم من هم خیلی راز ها دارم مثل عطر شخصیم، عشق به زندگیم اینها نقاط قوت من در کنار نقاط ضعفمه.

چه کسی در لبنان الگوی شما بوده؟

هر فرد و هنرمند موفق،با استعداد ، زیبا و صادق.یک اسم تنها نمیتونم بگم اما میتونم بگم زیادن

بهترین کارگردانی که باهاش کار کردید چه کسی بوده است؟

هیچ کارگردانی به بقیه ارجحیت نداره اینکه ترجیح میدی با یه کارگردان کار کنی به این معنی نیست که اون بهتره و من کار با کارگردان جوان فیلیپ اسمر رو ترجیح میدم

من با کارگردانان با استعداد زیادی کار کردم و از هرکدام چیزهای جدیدی یاد گرفتم.

عکسهای پاملا الکیک

پاملا الکیک

پاملا الکیک

پاملا الکیک

پاملا الکیک

پاملا الکیک

پاملا الکیک

پاملا الکیک

1 دیدگاه در “بیوگرافی و عکسهای پاملا الکیک بازیگر نقش ژاکلین سریال ساخت ایران

  1. رضاعاشق گفت:

    خیلی دوسش دارم خیلی….عاشقشم

نظرات