رای نهایی AFC درباره شکایت النصر از پرسپولیس صادر شد

0

رای نهایی AFC درباره شکایت النصر از پرسپولیس صادر شد

با گذشت چند روز از شکایت النصر از پرسپولیس ، رای AFC درباره شکایت النصر صادر شد و شکایت النصر عربستان از پرسپولیس رد شد و حضور سرخ پوشان در فینال لیگ قهرمانان حتمی شد. جزئیات را بخوانید

رای نهایی AFC درباره شکایت النصر از پرسپولیس صادر شد + جزئیات

خبرگزاری مهر: با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت باشگاه النصرعربستان از باشگاه پرسپولیس رد شد و به این ترتیب حضور نماینده ایران در فینال لیگ قهرمانان آسیا قطعی است.

بعد از آنکه تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با شکست النصرعربستان به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یابد، باشگاه سعودی از نماینده ایران به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرد.

النصریها به بهانه استفاده پرسپولیس از بازیکنان غیر مجاز، خواهان تغییر نتیجه و گرفتن جای پرسپولیس در فینال بودند. در شکایت باشگاه النصر به AFC تاکید شده بود که جذب بازیکنان جدید در دوره محرومیت پرسپولیس در پی رای فیفا در پرونده برانکو ایوانکوویچ صورت گرفته بود.

کنفدراسیون آسیا هم روز سه شنبه در نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران، از پرسپولیس خواست مدارک و مستنداتش را در دفاع از شکایت النصریها ارسال کند.

در نهایت و بعد از بررسی همه جانبه این پرونده در کنفدراسیون آسیا، AFC این شکایت را وارد ندانست و به این ترتیب پرسپولیس به صورت قطعی در فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا حضور خواهد داشت. این رای جمعه ۱۸ مهر ۱۳۹۹ صادر شد.

دیدار فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا روز ۲۹ آذر برگزار می شود و پرسپولیس به عنوان فینالیست غرب آسیا در انتظار فینالیست شرق این قاره می ماند.

نظرات