معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم تا ابد

0

فیلم “تا ابد، فیلمی ایرانی به کارگردانی امید امین نگارشی و تهیه کنندگی محمد نجفی زاده است. این فیلم در ژانر درام-اجتماعی در سال ۹۹ ساخته و چند روزی است که اکران آن آغاز شده است. این فیلم که به تازگی ساختش به پایان رسیده است، حالا با شرایط بازگشایی مجدد سینماها در اپیدمی کرونا، پیش بینی می شود این فیلم به عنوان اولین مقاضی های اکران، به صورت عمومی نمایش داده شود. ”تا ابد” فیلمی متفاوت و جذاب است که در آن چندین بازیگر حرفه ای و شناخته شده هنرنمایی می کنند. در ادامه این بخش به معرفی کامل این فیلم، از جمله: خلاصه داستان، لیست کامل اسامی بازیگران و نقد آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم تا ابد

 

خلاصه داستان

فیلم ” تا ابد” روایتگر ماجراهایی با مضمون نزول و ربا گرفتن است. محمد نجفی‌زاده تهیه‌کننده این فیلم گفته است: “مفهوم کلی قصه درباره ربا و نزول است؛ موضوعی که در اجتماع بارها و بارها به اشکال مختلف با آن موجه شده ایم. در واقع این فیلم با نگاهی اجتماعی و نویسنده با بیان دراماتیک به این موضوع پرداخته است.”

خلاصه داستان فیلم تا ابد

در خلاصه داستان این فیلم، جمله‌ای از وودی آلن آمده است: «زندگی پر از بدبختی، تنهایی و زجر است و همه‌اش خیلی زود به پایان می رسد.» همچنین در توضیحات منتشر شده درباره این فیلم آمده است: «پول برای ما دو حالت دارد، یا ما را می بوسد یا می‌کشد…»

 

اسامی بازیگران فیلم تا ابد

اسامی بازیگران فیلم تا ابد

 

دیگر عوامل

کارگردان: امید امین نگارشی، تهیه کننده: محمد نجفی زاده، مجری طرح :سعید کیوانفر، نویسندگان فیلمنامه :امید امین نگارشی و امیرحسین دواتگر، مدیر فیلمبرداری: امید امین نگارشی، طراح صحنه و لباس: پیام اسکندری، طراح گریم: محسن دارسنج، مدیر صدابرداری: منصور شهبازی، صداگذار حسن مهدوی و رضاگدازگر، تدوین: مهرداد نصیری دهقان، جلوه های ویژه میدانی: آرش آقابیگ، جلوه های ویژه رایانه ای: ایمان کارجو، عکاس: محمد بدرلو، آهنگساز: آرش فلاحی و فرید کولیوند.

نظرات