معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم طلاخون

0

فیلم “طلاخون، فیلمی ایرانی به کارگردانی ابراهیم شیبانی و همچنین تهیه کنندگی حسن کلامی است. این فیلم در ژانر درام-اجتماعی در سال ۹۹ ساخته خواهد شد. این فیلم به عنوان جدیدترین ساخته ابراهیم شیبانی، تازه صداگذاری آن به پایان رسیده است. ”طلاخون” فیلمی متفاوت و جذاب است که در آن چندین بازیگر حرفه ای و شناخته شده هنرنمایی می کنند. در ادامه این بخش به معرفی کامل این فیلم، از جمله: خلاصه داستان، لیست کامل اسامی بازیگران و نقد آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم طلاخون

 

خلاصه داستان

فیلم “طلاخون” روایتگر زنی است که درگیز ماجراهایی می شدود. این فیلم برگرفته از یکی از داستان‌های همینگوی است. داستان سریال در دهه ۴۰ می‌گذرد و اقتباسی از دو رمان “آرزوهای بزرگ” و “دیوید کاپرفیلد” است و مربوط به فضای سیاسی دهه ۴۰ و ماجرای جنگل‌های سیاهکل است.

داستان فیلم طلاخون

اخرین همکاری “شهاب حسینی” با “ابراهیم شیبانی” به ۱۸ سال پیش برمیگردد. فیلم “زهر عسل” که در آن شهاب حسینی با محمدرضا گلزار، مهناز افشار و فریما فرجامی همبازی شده بود. این فیلم به تازگی صدا گزاری اش به پایان رسیده است.

 

اسامی بازیگران فیلم طلاخون

اسامی بازیگران فیلم طلاخون

 

دیگر عوامل

کارگردان: ابراهیم شیبانی، تهیه کننده: حسن کلامی، مدیر فیلمبرداری: حسین جعفریان، طراح چهره‌پردازی: عبدالله اسکندری، تدوین: احسان شیبانی، صدابردار: محمود سماک‌باشی، طراح لباس: آلما گشتاسب، طراح صحنه: بهزاد آدینه، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: مهدی قپانی، فیلمبردار: محمد عزتخواه، مدیر تدارکات: کامبیز اینانلو، تولید: محسن صرافی، مجری طرح: سید علیرضا علویان، عکس: فاطمه تقوی.

نظرات