عکس و بیوگرافی امیر قرایی بادیگارد خواننده زن عرب + ماجرای قتل

0

عکس و بیوگرافی امیر قرایی بادیگارد خواننده زن عرب + ماجرای قتل

امیر قرایی بادیگارد خواننده زن عربی شده و ما در مجله حرف تازه بیوگرافی کامل و ماجرای قتل و فرار و تصاویر و پیج اینستاگرام وی را برای اطلاع کاربران منتشر کردیم

بیوگرافی امیر قرایی

امیر قرایی ورزشکار پرورش اندام و بدنساز و یکی از قوی‌ترین مردان ایرانی متولد ۱۳۵۸ است که برادرش علیرضا نیز از ورزشکاران پرورش اندام که در مسابقه مردان آهنین تلویزیون حضور داشتند حالا و بادیگارد خواننده زن عرب شده است

عکس و بیوگرافی امیر قرایی بادیگارد خواننده زن عرب

ماجرای قتل و تحت تعقیب بودن امیر قرایی

در رسانه ها و خبرگزاری های رسمی کشور آمده که وی هشت سال قبل تحت تعقیب پلیس اینترپل قرار گرفته و کیفرخواست پرونده‌اش به اتهام قتل عمد صادر شد.

علت قتل و جزئیات درگیری خونین

شامگاه چهارشنبه هفتم‌ اردیبهشت‌ سال‌۹۰ همزمان با اعلام خبر درگیری خونینی در یکی از خیابان‌های غربی تهران در دستور کار مأموران پلیس پایتخت قرار گرفت.
آن روز وقتی مأموران کلانتری‌۱۳۸ جنت‌آباد در محل حادثه که نزدیکی باشگاه بدنسازی حوالی یکی از خیابان‌های جنت آباد بود حاضر شدند و دریافتند لحظاتی قبل امیر و برادرش علیرضا با دو نفر از دوستان قدیمی‌شان به نام‌های علی و امیر درگیری خونینی را رقم زده که در جریان آن دو برادر، دو نفر مقابل را با شمشیر زخمی و راهی بیمارستان کرده‌اند.

مأموران در ادامه برای بررسی موضوع راهی بیمارستان شدند که مشخص شد در این حادثه علی به خاطر شدت جراحت‌های وارده به کام مرگ رفته و دوستش نیز در این حادثه از ناحیه چهار انگشت به شدت زخمی شده است.

بیوگرافی امیر قرایی بادیگارد خواننده زن عرب

علت درگیری و قتل

بررسی‌های تیم جنایی حکایت از این داشت امیر و برادرش علیرضا با مقتول از قبل اختلاف مالی داشته‌اند و چند باری هم به خاطر همین موضوع با یکدیگر مشاجره لفظی داشتند.

فرار امیر قرایی قاتل به اروپا

تحقیقات مأموران نشان داد دو برادر به خاطر طلب ۳‌ میلیون تومانی‌شان قبل از حادثه مرگبار یکبار برای درگیری به در خانه علی می‌روند که با میانجیگری مادر علی موضوع ختم به خیر می‌شود.

همچنین مشخص شد شب حادثه دو برادر قوی هیکل در حالی که مسلح به شمشیر سامورایی بودند به سفره‌ خانه‌ای در خیابان جنت‌آباد جنوبی می‌روند و به مقتول که همراه دوستانش داخل سفره‌خانه بوده پیامک می‌ دهند که برای تسویه از داخل سفره‌ خانه بیرون بیاید.
در نهایت مقتول و دوستش ساعتی بعد سفره‌ خانه را ترک می‌کنند و در نزدیکی خانه‌شان با برادران قرایی درگیر می‌شوند که با شمشیر سامورایی امیر به قتل می‌رسد.

بدین ترتیب مأموران برای دستگیری دو برادر راهی خانه قرایی‌ها شدند که دریافتند امیر متهم اصلی پس از قتل به مکان نا معلومی گریخته‌است.

بررسی‌های مأموران نشان داد قاتل فراری ابتدا از ایران به کشور ترکیه و سپس به قبرس و کشور یونان گریخته است.

عکس امیر و رضا قرایی برادران قرایی

عکس امیر قرایی و لرادرش رضا قرایی مردان آهنین ایران

ماجرای قتل توسط امیر قرایی

منبع:جوان

نظرات