مستر تیستر کیست بیوگرافی حمید سپیدنام (مستر تیستر) و همسرش پگاه با عکس و مهاجرت

0

مستر تیستر کیست بیوگرافی حمید سپیدنام (مستر تیستر) و همسرش پگاه با عکس و مهاجرت

حمید سپیدنام معروف به مستر تیستر متولد سال ۱۳۵۶ در منچستر انگلستان و همسرش پگاه کیست با ماجرای مهاجرت از ایران به انگلیس را در بیوگرافی کامل شخصی و حرفه ای مستر تیستر از زندگی و تولد در خارج از کشور و شغل و و درآمد حمید سپیدنام مستر تیستر معروف ماجرای تیستر غذا شدن در رستوران ها و جنجال ها و حواشی سکته به همراه آدرس اینستاگرام و عکس های مستر تیستر و همسرش و خانواده اش تا علت مهاجرت به انگلستان را در سایت حرف تازه میخوانید.

بیوگرافی حمید سپیدنام (مستر تیستر)

حمید سپیدنام معروف به مستر تیستر فعال شبکه های اجتماعی و اینستاگرام متولد ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۵۶ در شهر منچستر انگلستان می باشد و فارغ التحصیل لیسانس مهندسی کامپیوتر می باشد
او تا سن ۵ سالگی در این شهر گذرانده است و بعدها بنا به دلایلی به ایران آمد و در مشهد ساکن شد.
پدرش در انگلستان دکترای خودش را در رشته الکترونیک دریافت کرد که بعد‌ها همین دانش خود را به ایران آورد و به تدریس در دانشگاه‌های ایران مشغول شد که در حال حاضر هم به این شغل مشغول است.

حمید سپیدنام

حمید سپیدنام مستر تیستر معروف کیست

وی یکی از چهره های فعال در اینستاگرام است که بواسطه غذا خوردن و تست کردن در رستوران ها و غذاخوری ها مشهور شده است‌
مستر تیستر شخصی است که هر روز به رستوران های مختلف در شهرهای مختلف سفر می کند و غذاهای رستوران را تست کرده و سپس راجع کیفیت غذا، محیط رستوران، برخورد مدیریت و پرسنل و … مطالبی را می نویسد که در رسانه های مختلف و سایت های اجتماعی منتشر می گردد.

حمید سپیدنام

همسر حمید سپیدنام کیست

وی ازدواج کرده و متاهل میباشد، او با خانم پگاه سپیدنام ازدواج کرده و با هم در فضای مجازی فعالیت میکنند

حمید سپیدنام

زندگی و تولد در انگلستان

حمید سپیدنام به دلیل تحصیل پدر در رشته دکترای الکترونیک در منسچر انگلستان تا پنج سالگی در این کشور زندگی میکرد و بعد از بازکشت در کنار خانواده در مشهد ساکن شدند

سپیدنام با تحصیل در رشته کامپیوتر و آشنایی با فنون حرفه شروع به برنامه نویسی کرد و بعد از چند سال کار طراحی سایت برای بالا بردن اطلاعات خود به انگلیس بازگشت و پنج سال در دوره های مختلف در زمینه مارکتینگ و تبلیغات و برندسازی را گذراند.

وی برای این فعالیت خود حمید هزینه می کند. هم هزینه مالی و هم هزینه زمانی چون به شهرهای مختلف مسافرت می کند و غذای رستوران ها را تست می کند

تبلیغ شرکت خود

این شهرت فرصتهای کسب درآمدی خوبی برایش ایجاد نموده است به نحویکه در رستورانها براحتی با افراد مختلف ارتباط برقرار می کند و به معرفی شرکت خود که در زمینه طراحی سایت اینترنتی فعالیت دارد می پردازد و مشتریان خوبی را از این طریق شناسایی می کند.

حمید سپیدنام

اولین فعالیت مستر تیستر

مستر تیستر نخستین‌ بار کارش را با یک روزنامه اقتصادی شروع کرد.
در حاشیه یک صفحه و در ستونی از تجربیات رستوران‌گردی‌اش می‌نوشت و بعدها که شبکه‌های اجتماعی گل کرد و به این فکر افتاد که می‌تواند از ظرفیت این شبکه‌ها استفاده و یک شغل متفاوت را در ایران راه‌اندازی کند.

روزهای اول تنها برایش هزینه داشت و هیچ درآمدی نداشت تا این‌ که با شهرت او در فضای مجازی کم‌کم رستوران‌ها به سراغش آمدند و درخواست کردند تا غذایشان را تست کند و به آن امتیاز بدهد.

بدون دعوت و سرزده

مستر تستر معیار خاصی برای انتخاب رستوران‌هایی که می‌رود ندارد و به صورت سرزده میرود و از رستوران‌هایی که پیشتر درخواست حضورش را داده‌اند، بازدید می‌کند.

حمید سپیدنام

فعالیت در زمینه وب و شرکت کاسپید

من نزدیک به ۲۰ سال است که در حوزه آنلاین و وب فعال هستم و در حدود ۱۰ الی ۱۱ سال است که در زمینه غذا تحت عنوان “مستر تیستر” فعالیت میکنم.

در حوزه وب شرکت “کاسپید” را دارم که با بیش از ۵۰ پرسنل فعالیت طراحی وب سایت و بازاریابی اینترنتی انجام می دهم.

حمید سپیدنام یا مستر تیستر یا آقای خوش خوراک

مستر تیستر یک منتقد رستوران هست که در شبکه های مجازی مختلف فعالیت دارد و همچنین در روزنامه آسیا تحت عنوان آقای خوش خوراک می نوشت.

اینستاگرام حمید سپیدنام یا مستر تیستر

او در اینستاگرام حدود ۴۰۰ هزار نفر دنبال کننده دارد و پست های او ۲۰ میلیون در هفته نمایش دارد.
من صفحه دیگری به نام ” tasteofiran” دارم که یک صفحه به زبان انگلیسی برای معرفی غذاهای ایرانی است.

حمید سپیدنام

ایده فعالیت در صفحه مجازی

من ۱۰ سال هست که در مورد رستوران ها برای مردم مینویسم و ایده آن از کنفرانسی در شهر “لندن” به ذهنم خطور کرد چرا که مشاهده کردم شبکه های اجتماعی در حال پیشرفت هستند و به این فکر کردم که چطور می توانم ایده خود را با مردم به اشتراک بگذارم
با خوردن اختاپوس کوچک در رستورانی شروع کردم و پس از انتشار این عکس، کاربران بسیاری از آن استقبال کردند.

کار در روزنامه آسیا

پس از شروع کار صفحه خود، پس از همایشی که در برج میلاد در مورد بازاریابی اینترنتی داشتم آقای “ایرج جمشیدی ” من را دعوت کردند تا در روزنامه “آسیا” یک صفحه داشته باشم که فعالیت من با این روزنامه ۵ الی ۶ سال به طول انجامید و در حال حاضر خاتمه یافته است.
در آخر هم پلتفرم اینستاگرام هم به دیده شدن صفحه من بسیار کمک کرد.

حمید سپیدنام

آمار مشاهده میلیونی ویدئوها

در حال حاضر با اینکه صفحه من ۴۰۰ هزار نفر دنبال کننده دارد اما مشاهده ویدئوهای من میلیونی است و این نشان دهنده موفقیت کار و اعتقاد و اعتماد مردم به “مستر تیستر” می باشد. رستوران هایی که من به مردم معرفی میکنم گاهی تا چندین میلیون تومان افزایش فروش پیدا می کنند.

برنامه های آینده در زندگی

من برای آینده کاریم اپلیکیشن سفارش غذا را بزودی به بازار خواهم داد و دوست دارم که موفق شود.

از برنامه های دیگر من این است که در صدد هستم تا مارک وینز را که یکی از فعالین معروف در زمینه غذا هست، را به ایران بیاوریم.

 

حمید سپیدنام

فعالیت بین المللی

من به صورت بین المللی نیز فعالیت می کنم و تا به حال ۳۰ کشور دنیا سفر کرده ام و امسال به “روسیه”، “مالزی” و “تایلند” رفته ام و در آینده نیز به همین فعالیت ادامه خواهم داد و به معرفی غذاهای معروف ایرانی و جهانی خواهم پرداخت.

کاریکاتور جنجالی از حمید سپیدنام مستر تیستر

جنجال با نگار شمس هنرمند کاریکاتوریست که از حامیان رژیم گیاهخواری وگان می باشد، کاریکاتوری را از مستر تیستر کشیده که به جنجال و فحاشی از سوی آقای خوش خوراک انجامیده است.

سپیدنام با همراهی فالوورهای صفحه‌اش با هدف بسته شدن این فرد حاشیه‌هایی ایجاد کرد که این کاریکاتوریست دراقدامی مکالمه دایرکت خود با این فرد را به صورت اسکرین ویدیو منتشر کرده است.

حمید سپیدنام

در این ویدیو این فرد با الفاظ رکیک و بی ادبانه‌ای توهین‌های زیادی به نگار شمسی کرد و همین باعث شد با انتشار این ویدیو، کاربران فضای مجازی با راه‌اندازی یک موج اعتراضی گسترده از به کاربردن الفظ رکیک توسط این فرد نسبت به خانم کاریکاتوریست انتقاد کردند که در ادامه می‌خوانید:

کاربری در توئیتر در این رابطه نوشته است: صفحه اینستاگرامی نگار شمسی، کسی که کاریکاتور مستر تیستر رو کشید بسته شد! هم فحش رکیک خورد هم صفحه اش به مدد فالورهای این فرد بسته شد! اینجاست که متوجه می شویم سلیقه مردم در چه سطحی است. اینکه هشتگ درست کنیم و برخی را معروف نکنیم فقط یک شعار است.

کاربر دیگری با زیر سوال بردن مسترتیستر نوشته است: من گیاهخوار نیستم ولی کشیدن کاریکاتور تو همه جای دنیا مرسومه و همیشه اون کاری ک من فکر میکنم درسته منتقدای خودشم داره./این بخش از برترین ها

مهاجرت مستر تیستر از ایران

مستر تیستر با انتشار تصویری گویا خبر مهاجرتش را به مردم داده است.حمید سپیدنام مشهور به مستر تیستر متولد منچستر «انگلستان» است.

عکس های جدید حمید سپیدنام (مستر تیستر) بعد از مهاجرت

در ادامه چند تصویر از این فرد فعال در اینستاگرام را مشاهده کنید که با خوردن و تبلیغ در اینستاگرام مشهور شده است.

حمید سپیدنام

حمید سپیدنام

حمید سپیدنام

حمید سپیدنام

نظرات