بیوگرافی و عکس های آرش آصفی بازیگر

3

بیوگرافی و عکس های آرش آصفی بازیگر

آرش آصفی بازیگر رستاخیز در نقش بکیر بن حر را در سایت حرف تازه با بیوگرافی کامل شخصی و هنری به همراه عکس ها و چهره واقعی و علت کناره گیری از بازیگری بعد از فیلم رستاخیز و آدرس اینستاگرام و حواشی این بازیگر و شغل باغداری و کشاورزی بازیگر نقش اصلی فیلم رستاخیز را میخوانید.

بیوگرافی آرش آصفی

آرش آصفی بازیگر سینما و ایفاگر نقش بکیر بن حر در فیلم رستاخیز متولد سال ۱۳۵۷ در ساوه است. وی فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۸۳ با فیلم مواجهه آغاز کرد. او بازی در سریال‌های مدینه و روزهای به یادماندنی را در کارنامه دارد.

آرش آصفی

شروع بازیگری

آرش آصفی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثارش می‌توان به بازیگری در سریال مدینه، فیلم رستاخیز و سریال وقایع نگاری یک جنایت از پیش اعلام شده اشاره کرد.

آصفی برای اولین در تلویزیون حضور یافته و سال ۱۳۸۰ در سریال وقایع نگاری یک جنایت از پیش اعلام شده به کارگردانی عباس رافعی بازی کرده است.

او در سال ۱۳۹۳ در سریال مدینه به کارگردانی سیروس مقدم در کنار بازیگرانی نظیر پریوش نظریه، مهدی سلطانی، شبنم مقدمی و مهرداد صدیقیان نقش آفرینی کرد.

همسر آرش آصفی

از زندگی شخصی و خصوصی این بازیگر اطلاعی در دست نیست

آرش آصفی

تمرینات سخت شمشیربازی و اسب سواری در رستاخیز

با توجه به اینکه در فیلم «رستاخیز» به کارگردانی احمدرضا درویش مدام در بیابان مشغول کار بودیم و با اسب و شمشیر سروکار داشتیم، ترجیح دادم بعد از آن مدتی استراحت کنم.
البته در این میان بازی در آثاری پیشنهاد می شد که یا من نمی پذیرفتم و یا به توافق نمی رسیدیم.

آرش آصفی

علت دوری از بازیگری بعد از فیلم رستاخیز

اتفاقاتی که برای فیلم «رستاخیز» افتاد بی تاثیر در کم کاری من نبود
زیرا ما به خاطر این فیلم چندین سال گرفتار شدیم اما در نهایت این فیلم به بن بست خورد. با این شرایط انگیزه های آدم کور می شود و چشم انداز مثبتی نیز به آینده ندارد،
این باعث می شود که فرد کمتر ریسک کند. می خواهم بگویم تمام این عوامل دست به دست هم داد تا من از فضای سینما و تلویزیون دور باشم، البته خستگی کار را هم کتمان نمی کنم.

آرش آصفی

شهرت برایم جذابیت ندارد

هیچ وقت شهرت برای من موضوع جذابی نبوده است
البته نمی گویم که شهرت چیز بدی است به هر حال یک موقع هایی وقتی دچار مشکل می شویم می تواند چاره ساز باشد
اما در مواردی دیگر دردسرساز است و من این بخش قضیه را دوست ندارم به خاطر همین ترجیح می دهم کمتر دچار حاشیه شوم.

آرش آصفی

بازیگر نقش بکیر ابن حر در فیلم رستاخیز

وی در سال ۱۳۹۲ در فیلم رستاخیز احمدرضا درویش در کنار هنرمندانی چون حسن پورشیرازی، فرهاد قائمیان، پوریا پورسرخ و بابک حمیدیان حضدر داشته است

در ۳۲مین دوره جشنواره فیلم فجر در بخش سودای سیمرغ برای جایزه سیمرغ بلورین نقش اول مرد نامزد جایزه فجر برای بازی در رستاخیز شود.

من در بوئین زهرای قزوین زندگی می کنم و در همین مدتی که کم کار شده ام به کار مزرعه داری و باغداری پرداخته ام.
البته ایشان این روزها در تئاتر فعالیت دارد و نمایش کلنل را روی اجرا کرده است.

آرش آصفی

فیلم و سریال

مدینه (سریال تلویزیونی (۱۳۹۳)
رستاخیز(۱۳۹۲)
مواجهه(۱۳۸۳)
وقایع نگاری یک جنایت از پیش اعلام شده (سریال تلویزیونی)(۱۳۸۰)
گیتی همسر علیرضا
وقتی پروانه شدم
امکان مینا

عکس های آرش آصفی

در ادامه چند عکس شخصی و هنری از پیج اینستاگرام بازیگر رستاخیز و مدینه را مشاهده کنید

آرش آصفی

آرش آصفی

آرش آصفی

آرش آصفی

آرش آصفی

آرش آصفی

آرش آصفی

3 دیدگاه در “بیوگرافی و عکس های آرش آصفی بازیگر

  1. جوان گفت:

    بازی ایشون تو سریال خانه امن فوق العاده عالی است

  2. مریم گفت:

    سلام وقت بخیر،آ قای آ رش آ صفی درسریال خانه ی امن باایشون آ شناشدم وغرق درنقش زیبای ایشون شدم ونمیدونم این سریال تموم شه من چه خاکی بایدبه سرکنم،چون من این سریال روفقط به عشق ایشون نگاه میکنم ،بنظرمن رازبه دل نشستن بازی ایشون اینه که خودشه بی شیله پیله وبه دورازهرگونه خودنمایی، آ رش آ صفی عزیزهرجاهستی سلامت باشی وموفق توخیلی دوس داشتنی هستی وواقعاایک بازیگربه تمام معنایی که همه جورتوانایی داری اززیبایی چهره گرفته تاتیپ وشخصیت وصدای زیبا ونگاه نافذوبازی قشنگی که میکنی خیییلی عزیزی❤❤❤

  3. پوران عابدی گفت:

    بنظرمن آقای آرش آصفی در سریال مدینه خیلی خیلی خییییییللللی زیبا و عالی و توانا بازی میکنه. اصلا کلا خودش هم به چشم خواهری خیلی زیباست و باکلاس

نظرات