خبر اخراج علی دایی از سایپا

0

خبر اخراج علی دایی از سایپا

اخراج علی دایی از سایپا و علت این اخراج در محافل ورزشی و شبکه های مجازی خبرساز شده است.

علی دایی سرمربی تیم باشگاه سایپا علت از هدایت این تیم کنار گذاشته شد.
خبر مهم اخراج علی دایی سرمربی تیم سایپا در پی مصاحبه بعد از بازی با سخنان خارج از بحث ورزش را کرده که به این علت از سوی مدیران این باشگاه برکنار شده است.

در جلسه ای که روز گذشته در کارخانه سایپا بین مدیران ارشد و مدیران باشگاه سایپا برگزار شد، در پی مصاحبه سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در اعتراض به شرایط مالی باشگاه، سایپا تصمیم گرفت دایی را کنار بگذارد؛ مربی ای که دومین فصل حضورش در جمع نارنجی پوشان را پشت سر می گذاشت.

اخراج علی دایی

علت اخراج علی دایی از سایپا

دایی قبل تر و در اتمام دوره بازیگری به مدت کوتاهی در نقش بازیکن و مربی هدایت سایپا را برعهده داشت و با این تیم قهرمان لیگ شد.
او در سال بعدتر نتایج خوبی با سایپا به دست نیاورد و در نهایت به دلیل سرمربیگری در تیم ملی از سایپا کنار رفت و به عنوان عضو هیئت مدیره به کارش در باشگاه ادامه داد
وی در شرایطی از هدایت تیم سایپا اخراج شده که تنها سه هفته به پایان لیگ باقی مانده،و خبر اخراجش تصمیم شوکه کننده بود

 

به خصوص اینکه دایی قبلا صحبت های تندتر از این هم انجام داده بود و حتی گفته شده بود، ناراحتی شدید کارکنان سایپا را با حرف هایش ایجاد کرده است.
این همان چیزی است که باشگاه سایپا در توضیح اخراج علی دایی در بیانیه خود آن را مطرح کرده و مراجعه مکرر کارگران را عامل اصلی اخراج دایی قلمداد کرده اند.

اخراج علی دایی

آنها در جلساتی که در یکی دو روز گذشته برگزار کردند، به این جمع بندی رسیدند و خبر را از طریق روابط عمومی باشگاه منتشر کردند.
دایی که در روزهای گذشته مذاکرات جدی با تراکتورسازی داشته، البته از این موضوع چندان هم ناراحت نخواهد بود؛ چرا که قصد او در نهایت جدایی از جمع نارنجی پوشان بود و به قول خودش منتظر بود تا فصل تمام شود و از سایپا فرار کند.

حالا که مدیران سایپا تاب صحبت های او را نیاورده اند و دست به اخراج او زدند، دایی با همان سماجت همیشگی و با مصاحبه های مکرر از تصمیم گیران انتقام سختی خواهد گرفت.
این کاری است که دایی قبلا دو یا سه مرتبه انجام داده و در آن تبحر ویژه ای دارد !

جانشین علی دایی در سایپا

جالب اینکه سایپا از ابراهیم صادقی به عنوان جانشین علی دایی یاد کرده که به این موضوع در مطلب جداگانه خواهیم پرداخت.

نظرات