شیک ترین استایل های مجلسی با شلوار بگ ویژه بانوان + نکات ست با شلوار بگ

0

استایل های مجلسی با شلوار بگ :  برای مجالس و مهمانی های مجلسی حتما نباید پیراهن پوشید گاهی با پوشیدن شلوار مجلسی جدید مثل بگ می توان استایل شیکی پوشید. همراه ما باشید.

استایل های مجلسی با شلوار بگ

شیک ترین استایل های مجلسی با شلوار بگ ویژه بانوان + نکات ست با شلوار بگ

شلوار بگ یکی از پر طرفدار ترین شلوار ها در فصل تابستان، مخصوصا در میان جوانان و نوجوانان است. این شلوار ها مدل بسیار راحت و آزادی داشته و برای محیط های مختلف می تواند مورد استفاده شما قرار گیرد. شلوار بگ، شلوار های گشادی هستند که برای راحتی بیشتر در کمر آن ها از کش استفاده می شود.

استایل مجلسی با شلوار بگ

شلوار های بگ استایل به دلیل این که از بالا تا پایین شلوار گشاد هستند و فرم پای شما را نشان نمی دهند؛ برای افراد خیلی لاغر و خیلی چاق نیز که می‌ خواهند فرم پاهای آن ها متناسب دیده شود، بسیار کاربردی و مناسب می باشد. پس تصور نکنید اگر دارای اضافه وزن هستید نمی توانید از شلوار بگ استایل استفاده کنید.

استایل با شلوار بگ

انواع استایل مجلسی با شلوار بگ :

ست شلوار بگ با شومیز : با استفاده از یک شومیز به همراه شلوار بگ می‌توانید یک استایل مدرن و شیک داشته باشید. شومیزی که برای این استایل مناسب است شومیزهای یقه باز یا دیگر انواع مدل‌ها هستند. با این حال شومیزهای طرح ساده هم می‌توانند به خوبی یک ترکیب زیبا و جذاب را ایجاد کنند. برای کامل کردن این استایل می‌توانید از کفش‌های راحت استفاده کنید.

کراپ یا نیم تنه : با شلوار بگ می توان کراپ یا نیم تنه شیک پوشید و با یک کفش کتانی ست کرد . این کراپ ها در طرح ها مختلف وجود دارد که در کنار شلوار بگ بسیار خاص و زیبا است.

کت : شاید باور نکنید اما کت تک در کنار شلوار بگ بسیار شیک و خاص است.

انواع استایل مجلسی با شلوار بگ

نکته آخر شاید فکر کنید شلوارهای بگ را فقط می توان در خیابان یا مکان های غیررسمی پوشید. اما این تصور اشتباهی است و می توانید برخی از مدل های شلوار بگ را با یک کت چهار دکمه کوتاه با یقه بزرگ ست کنید و در مجالس رسمی مانند عروسی و جشن تولد بپوشید.معمولا شلوارهای بگ مشکی و رنگ های تیره یا رنگ های سفید برای ست شدن با استایل رسمی کلاسیک مناسب هستند.

نحوه ست مجلسی با شلوار بگ

نحوه ست شلوار بگ

با شلوار بگ چی بپوشیم

مدل های استایل با شلوار بگ

ست شلوار بگ با شومیز

شلوار بگ با نیم تنه

همراه ما باشید

نظرات