صدقه آنلاین

0

اهمیت صدقه دادن از گذشته توسط پدر و مادرها همیشه گوشزد شده است و زمانی که اتفاق بدی رخ می‌دهد، بزرگان می‌گویند که باید کمکی کنی و دست نیازمندی را بگیری. صدقه دادن نه تنها باعث افزایش مال شما می‌شود، بلکه رزق و روزی را به زندگی شما وارد می‌کند. ارزش صدقه دادن آنقدر زیاد است که خداوند متعال چندین بار در آیات خود ذکر کرده و اهمیت آن را توضیح داده است. شما می‌توانید با کمک‌های هرچند اندک، در تأمین نیاز مستمندان کمک کنید؛ به این ترتیب خانه ای بی به عنوان یک مرکز مردم نهاد، تلاش دارد تا به بیماران ای بی کمک کند. شما نیز می‌توانید در صورت تمایل، صدقه‌های خود را به صورت آنلاین به درگاه خانه ای بی واریز کنید تا در زمینه درمان و تامین معاش پروانه‌های مظلوم، هزینه شود.

  صدقه دادن

خانه ای بی، به عنوان تنها نهاد حمایتی مردم نهاد، غیرانتفاعی و داوطلبانه با مجوز فعالیت در سطح کشور اقدام به شناسایی بیماران پروانه ای و تحت پوشش قرار دادن آنها می نماید و در این مسیر کمک های بشر دوستانه مردم شریف ایران همواره پشتوانه ما بوده است. فعالیت خانه ای بی از سال ۱۳۹۴ آغاز و در سال ۱۳۹۶با نام «موسسه خیریه حمایت از بیماری های پوستی خاص، خانه ای بی» و به عنوان سازمانی مردم نهاد و مستقل ثبت گردید. با توجه به ناشناس بودن بیماری پروانه ای در سطح کشور، فعالیت خانه ای بی در زمینه اطلاع رسانی، معرفی بیماری ای بی، تشریح گستردگی عوارض آن و آموزش مراقبت های صحیح برای بیماران متمرکز بوده است، به طوری که با جلب همکاری رسانه های گروهی و اطلاع رسانی توانسته است تا حدودی سطح آگاهی جامعه و مسئولین را نسبت به این بیماری افزایش دهد.

مبالغی که شما برای خانه ای بی واریز می‌کنید، مستقیما صرف کمک هزینه تهیه دارو و درمان بیماران از قبیل جراحی بالن، جراحی دست و پا و دندانپزشکی کودکان پروانه‌ای می‌شود. چقدر زیبا است اگر بدانید که این هزینه‌های کوچک و کم شما مانند قطره‌های کوچک و ارزشمند در دریا جمع شده و کودکان زیادی را خوشحال می‌کند. با پرداخت صدقه آنلاین بیماران پروانه ای، کمک هزینه معاش این نیازمندان را فراهم کنید.

اهمیت صدقه دادن

خیلی از موسسه‌های مختلف، ماهانه به شما باکس‌هایی را می‌دهند تا صدقات خود را در آن واریز کنید، سپس بعد از گذشت یک ماه برای تحویل آن به درب منزل شما می‌آیند؛ اما با پیشرفت علم ارتباطات، شما می‌توانید صدقه آنلاین بدهید و مطمئن باشید که در راه درستی خرج می‌شود. خیلی از سودجویان امکان دارد که صدقات شما را در راه‌های به غیر از کمک به نیازمندان استفاده کنند که شما با پرداخت صدقه آنلاین به خانه ای بی می‌توانید از این قضیه که حق به حق‌دار خود می‌رسد، مطمئن شوید. همیشه می‌گویند که صدقه ۷۰ بلا را از جان آدم و خانواده او به دور می‌کند و احتمالا تا به حال اثر آن را متوجه شده باشید. به این ترتیب شما با شاد کردن دل یک فرد مظلوم رنج کشیده، انرژی مثبت به سمت شما می‌آید و از این طریق می‌توانید در زندگی خود سلامتی و شادی را وارد کنید.

صدقه دادن

خانه ای بی سعی دارد تا از همه راه‌های ممکن، خدمات ارزنده‌ای را به بیماران پروانه‌ای ارائه دهد تا پروانه‌ها بتوانند برای لحظه‌ای درد خود را فراموش کنند و به زندگی عادی بپردازند. صدقات دریافتی صرف تهیه دارو و درمان بیماران می‌شود؛ همان‌طور که می‌دانید واردات داروهای خاص با مشکلات جدی روبه‌رو شده و خانه ای بی با دادن مبلغ بالاتر، داروها را دریافت می‌کند و به دست نیازمندان می‌رساند. اگر شما هم قصد دارید تا در این راه بزرگ کمک خرج و حامی کودکان پروانه‌ای باشید، با دادن صدقه آنلاین، دل آن‌ها را شاد کنید.

شرایط صدقه دادن

صدقه دادن شرایط مختلفی دارد که باید نسبت به آن آگاه باشید:

  • همیشه می‌گویند کار خیر زمانی که پنهانی باشد، بیشتر ثواب دارد. شما با پرداخت صدقه آنلاین هویتتان را کاملا مخفی می‌کنید و می‌توانید در خفا به نیازمندان کمک کنید. در خفا بودن باعث می‌شود تا هم شما حس بهتری داشته باشید و هم نیازمند احساس سرخوردگی نکند.
  • نیت شما برای دادن صدقه باید پاک باشد. به طور مثال اگر از زور و اجبار صدقه می‌دهید، بدانید که انجام ندادن آن خیلی بهتر از انجامش است. زمانی که می‌خواهید مبلغی را به نیازمندی کمک کنید، باید از صمیم قلب و با خلوص نیت آن را انجام داده تا برکت و سلامتی وارد زندگی شما شود.
  • منت گذاشتن و به روی نیازمند آوردن یکی از کارهای بسیار گناهی است که خداوند متعال افراد را نسبت به آن منع کرده و شاید شما هم افراد زیادی را بشناسید که برای خودنمایی به فقیران کمک می‌کنند. این کار نه تنها ثوابی نخواهد داشت، بلکه باعث شکستن قلب نیازمندان نیز می‌شود.

صدقه دادن

پرداخت صـدقه آنلاین به موسسه خیریه ای بی

اگر قصد کمک به نیازمندان پروانه‌ای را دارید، همین حالا از طریق سایت خانه ای بی، صدقه آنلاین خود را پرداخت کنید تا در زمینه کمک هزینه تهیه دارو و اقلام مورد نیاز پروانه‌ها صرف شود. کودکان رنج کشیده خانه ای بی هر روز در انتظار کمک‌های مادی و معنوی شما هستند و بدانید که با این کار لبخند را بر صورت یک کودک با تنی پر از درد خواهید آورد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با صدقه آنلاین می‌توانید از طریق سایت رسمی خانه ای بی، ارتباط برقرار کنید./۳۰۱۴۱۸

نظرات