آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ (بارش برف و سرما)

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ آلودگی هوا و بارش برف و سرما و یخبندان و در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه تشدید بارش برف و افت شدید فشار دما در شهرها و استان ها تا این لحظه هیچ خبری از تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ نیست. به محض انتشار خبر جدید تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ آلودگی هوا یا بارش برف و باران و سیل و سرما و یخبندان در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ (بارش برف و سرما)

تعطیلی مدارس دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ و اخبار وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ مشخص شد در اصفهان، مشهد، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زاهدان به علت آلودگی هوا و بارش برف و کولاک و برودت هوا و تگرگ از حرف تازه پیگیری کنید.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 14 اسفند 1402 (بارش برف و سرما)

ایا دوشنبه ۱۴ اسفند مدارس تعطیل است

تا این لحظه اطلاعیه تعطیلی مدارس در روز دوشنبه (۱۴ اسفند ۱۴۰۲) صادر نشده و قرار براین‌است برای تعطیلی مدارس فردا ۱۴ اسفند ماه تا ساعاتی دیگر جلسه کمیته اضطرار استانداری ها تشکیل شود و نتایج آن از طریق این رسانه خبری اطلاع رسانی خواهد شد. درچند گذشته منابع خبری از تعطیلی برخی مدارس و ادارات در روز دوشنبه ۱۴ اسفند ماه خبر دادند و نوشتند: تعطیلی مدارس در روز دوشنبه ۱۴ اسفند ماه به علت آلودگی هوا و بارش برف پیش بینی میشود. اگر تصمیمی در این رابطه اتخاذ شد به اطلاع مردم خواهیم رساند.

تداوم بارش برف در برخی شهرها و استان ها باعث شده تا خبر تعطیلی مدارس فردا خبر مهم روز در شبکه های اجتماعی شده و والدین و دانش آموزان پیگیر اخبار تعطیلی مدارس باشند. لطفا آخرین اخبار وضعیت تعطیلی مدارس و جزئیات تعطیلی مدارس در روز دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ در ادامه پیگیری کنید.

آیا مدارس تهران در روز دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ تعطیل است

با توجه به بارش برف و سرمای شدید هوا در تهران و البرز، تا این لحظه فردا دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ همه مدارس و ادارات استان تهران باز و دایر است.

آسمان تهران روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ۱۴ و ۱۵ اسفند آسمان نیمه‌ابری تا ابری همراه با وزش باد و گاهی بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

تعطیلی مدارس لرستان و قم و سمنان و قزوین دوشنبه ۱۴ اسفند ماه ۱۴۰۲

به علت برودت هوا، بارش برف و لغزندگی سطح معابر این استان احتمال تعطیلی روز دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ وجود دارد. زیرا بارش ها و فعالیت سامانه بارشی باعث خواهد شد تا مدارس این شهرها و استان ها تعطیل شود. برای همین احتمال تعطیلی مدارس قم و سمنان و قزوین و لرستان پیش بینی میشود. تا ساعات اینده خبرهای تعطیلی را دد این شهرها و استان ها به اطلاع شما می رسانیم.

آیا فردا دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ مدارس اصفهان تعطیل است؟

در صورت اطلاعیه راجع به تعطیلی فردا مدارس اصفهان در ورز دوشنبه ۱۴ اسفند ماه ۱۴۰۲ اخبار مربوطه از رسانه حرف تازه اطلاع رسانی خواهد شد. اگر تا ساعاتی دیگر شدت سرما یا بارش برف و سردی هوا طوری باشد که مدارس تعطیل شود، آنوقت هر اطلاعیه رسمی از سوی وزارت آموزش و پرورش صادر بشود و ما هم در همین خبر به اطلاع شما خواهیم رساند.

اخبار وضعیت تعطیلی‌مدارس فردا دوشنبه ۱۴‌اسفند ۱۴۰۲ در اردبیل و ارومیه و تبریز

تعطیلی چند روز گذشته به علت بارش برف و بوران، برودت هوا، یخبندان و سرمای شدید تعطیلی مدارس آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و چالدران و اردبیل و تبریز و زنجان و قزوین و اهر و ابهر و ارومیه فردا دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ دور از انتظار نخواهد بود. اما در حال حاضر تا این لحظه تنظیم خبر مدارس این استان و شهرها تعطیل نیست.

آیا مدارس مشهد فردا دوشنبه ۱۴ اسفند ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟

تا این لحظه فردا دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ همه مدارس و ادارات مشهد و استان خراسان رضوی باز و دایر است . اگر تا ساعاتی دیگر شدت سرما یا بارش برف و سردی هوا طوری باشد که مدارس تعطیل شود، آنوقت هر اطلاعیه رسمی از سوی استانداری ها صادر بشود در همین خبر به اطلاع شما خواهیم رساند.

اطلاعیه سازمان هواشناسی

سازمان هواشناسی کشور از بارش باران، رعدوبرق، وزش باد شدید، در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف، احتمال وقوع بهمن، در گردنه‌ها کولاک برف و احتمال بارش تگرگ دوشنبه در نیمه جنوبی کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، همدان، مرکزی، لرستان، یزد، اصفهان، جنوب و غرب قم، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، شمال بوشهر، نیمه شمالی فارس، یزد، خراسان جنوبی، هرمزگان و کرمان و سه‌شنبه در کردستان، زنجان، همدان، قزوین، مرکزی، لرستان، اصفهان، یزد، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان هبر داد

بر این اساس: فردا اکثر مناطق کشور تحت تأثیر سامانه بارشی قرار می‌گیرد و عمده فعالیت سامانه برای شرق و جنوب شرق است.

🔹️دوشنبه (۱۴ اسفند) احتمال بارش تگرگ دوشنبه در نیمه جنوبی کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، همدان، مرکزی، لرستان، یزد، اصفهان، جنوب و غرب قم، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، شمال بوشهر، نیمه شمالی فارس، یزد، خراسان جنوبی، هرمزگان و کرمان و سه‌شنبه در کردستان، زنجان، همدان، قزوین، مرکزی، لرستان، اصفهان، یزد، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان پیش‌بینی می‌شود.

🔹️سه شنبه (۱۵ اسفند) اکثر مناطق کشور تحت تأثیر سامانه بارشی قرار می‌گیرند و عمده فعالیت سامانه برای شرق و جنوب شرق است.

اطلاعات وضعیت راه‌ها

ازاثرات این مخاطره شامل احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، احتمال جاری شدن روان آب، مه، وزش باد شدید، کولاک برف، احتمال یخ‌زنی سطح جاده‌ها در نواحی سردسیر، لغزندگی و کاهش دید در جاده‌های کوهستانی و گردنه‌ها، احتمال خسارت به سازه‌های موقت، احتمال خسارت به ماشین‌آلات کشاورزی، نهال و محصولات کشاورزی و در جنوب شرق احتمال سرریز شدن سدها است.

کاربران جاده‌ای و مسافران ضمن کسب آخرین اطلاعات وضعیت راه‌ها از سامانه‌های اطلاع رسانی ۱۴۱، هنگام تردد احتیاط لازم را داشته و اقدامات پیشگیرانه انجام دهند.

نظرات