بیوگرافی آریانا ولی نژاد دوچرخه سوار + ماجرای سوختگی و عکس های جدید

0

بیوگرافی آریانا ولی نژاد دوچرخه سوار + ماجرای سوختگی و عکس های جدید

آریانا ولی نژاد دوچرخه سوار ایرانی متولد دهه ۷۰ در خرم آباد لرستان می باشد. او عضو تیم ملی دوچرخه سواری ایران و دارنده مدال های نقره و برنز و طلا آسیا می باشد. ولی نژاد در ۶ اسفند ۱۴۰۲ به علت انجار گاز در منزلش دچار سوختگی شدید شد و در حال حاضر مراحل درمان را سپری می کند. ادامه بیوگرافی کامل آریانا ولی نژاد کیست + عکس های جدید وی و سوابقش را در مجله حرف تازه می خوانید:

بیوگرافی کامل آریانا ولی نژاد + عکس های جدید

بیوگرافی کامل آریانا ولی نژاد

آریانا ولی نژاد دوچرخه سوار ایرانی متولد دهه ۷۰ در خرم آباد لرستان می باشد. او عضو تیم ملی دوچرخه سواری ایران و دارنده مدال های نقره و برنز آسیا می باشد

حادثه سوختگی دختر دوچرخه‌سوار لرستانی

آریانا ولی نژاد دوچرخه سوار ایرانی، به علت سوختگی در بیمارستان بستری شد. ولی نژاد به علت نشت گاز از بخاری و انفجار در منزل، دچار ۷۰ درصد سوختگی شد و به علت شدت جراحات از خرم آباد به بیمارستانی در اصفهان منتقل شده است. در حال حاضر علائم حیاتی این ورزشکار خوب است.

در همین رابطه آرش قیاسیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد با اشاره به حادثۀ سوختگی برای دختر دوچرخه‌سوار ایران، گفت: آریانا ولی‌نژاد شامگاه دوشنبه بر اثر حادثه‌ای در منزل دچار سوختگی ۶۵ درصد شده‌ است.

او افزود: ملی‌پوش دوچرخه‌سواری لرستانی به‌ علت شدت جراحت با پیگیری استاندار لرستان از خرم‌آباد به بیمارستانی در اصفهان منتقل شده‌ است.

آریانا ولی نژاد اهل کجاست

آریانا ولی نژاد اهل کجاست

آریانا ولی‌نژاد اهل خرم آباد لرستان است و در حال حاضر در خرم آباد زندگی می کند.

علت سوختگی و انفجار

علت اولیۀ حادثه برای آریانا ولی نژاد ملی‌پوش دوچرخه‌سواری انفجار و نشت گاز در منزل عنوان شده‌ است. مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، عنوان کرد: علت اولیۀ حادثه برای ملی‌پوش دوچرخه‌سواری انفجار و نشت گاز در منزل عنوان شده‌ است و واحد مسکونی این ورزشکار نیز بر اثر این سانحه خسارت دیده‌ است.

عکس های جدید آریانا ولی نژاد و سوابق وی

سوابق آریانا ولی نژاد

آریانا ولی‌نژاد از قهرمانان ملی کشور در رشته دوچرخه سواری است که تاکنون مدال ها و مقام های زیادی را برای کشورمان به ارمغان اورده است. او یکی از بهترین دوچرخه‌سواران این استان در ردۀ بانوان است.

آریانا ولی‌نژاد دوچرخه سواری را از کودکی و بطور حرفه ای از نوجوانی پیگیری کرده و حالا عضو تیم ملی دوچرخه سواری ایران می باشد. ولی نژاد در رده سنی زیر ۲۳ سال فعالیت می‌کرد و در سال ۱۴۰۲ برای نخستین‌بار به‌عنوان تنها نماینده دوچرخه‌سواری ایران عازم کمپ جهانی در کره جنوبی شده بود.

آریانا ولی نژاد بیرانوند ورزش را از سن کم شروع کرد. او در سال ۱۳۹۸ موفق به کسب مدال نقره مسابقات جاده بانوان جوانان کشوربه میزبانی تهران شد. همچنین در سال ۱۴۰۰ در رده سنی جوانان مسابقات دوچرخه سواری کشور و در بخش استقامت جاده زودتر از حریفان از خط پایان گذشت و به عنوان نخست این رقابت ها ایستاد و به تیم ملی جوانان دعوت شد.

مدال ها و افتخارات

آریانا ولی نژاد، دختر دوچرخه سوار لرستانی در سال ۹۸ موفق به کسب مدال نقره مسابقات جاده بانوان جوانان کشوربه میزبانی تهران شد. او توانست در این مسابقات بازمان ۱:۳۲:۲۸برسکوی دوم قراربگیرد وصاحب مدال نقره شود.

او در بخش استقامت جاده رده سنی جوانان مسابقات دوچرخه سواری کشور در سال ۱۴۰۰ به عنوان نخست این رقابت ها رسیده بود در ماده تایم تریل با ثبت زمان ۱۴ دقیقه و ۷ ثانیه زودتر از سایر رقیبان از خط پایان گذشت و دومین مدال طلای خود را در این رقابت ها به دست آورد و در این ماده هم به تیم ملی دعوت شد.

نظرات