بیوگرافی و عکس های علی رضایی رتبه یک کنکور ریاضی ۱۴۰۲ + کارنامه و تراز

0

بیوگرافی و عکس های علی رضایی رتبه یک کنکور ریاضی ۱۴۰۲ + کارنامه و تراز علی رضائی

بیوگرافی علی رضایی رتبه یک کنکور ریاضی ۱۴۰۲ ,کارنامه و تراز علی رضایی نفر اول کنکور ریاضی در سال ۱۴۰۲، زندگینامه و اینستاگرام و سوابق و سن و خانواده و مصاحبه علی رضائی و راز موفقیتش را در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید

بیوگرافی و عکس های علی رضایی رتبه یک کنکور ریاضی ۱۴۰۲ + کارنامه و تراز و مصاحبه

بیوگرافی علی رضایی

علی رضایی متولد ۱۳۸۴ در تهران است که در کنکور ۱۴۰۲ توانست رتبه یک رشته ریاضی را از آن خود کند. علی رضایی از تهران در کنکور سراسری ۱۴۰۲ شرکت کرده بود که حالا نامش به عنوان نفر اول گروه آزمایشی ریاضی بر سر زبان ها افتاده است. پدرش دامپزشک و مادرش فرهنگی است و می گوید که پدر و مادرم همیشه حمایتم کردند و حامی مالی و عاطفی من هستند.

علی رضایی نفر اول کنکور ۱۴۰۲ کیست

علی رضائی نفر اول کنکور ۱۴۰۲ در دبیرستان علامه حلی تهران تحصیل کرده و از دانش اموختگان این مدرسه می باشد.

بیوگرافی علی رضایی تفر اول کنکور ریاضی ۱۴۰۲ + کارنامه و تراز

محل تحصیل

گفتنی است، دبیرستان علامه حلی که علی رضائی در آن تحصیل کرده، یکی از دبیرستان های تهران است که ورود به آن دارای شرایط خاص و سختی است و داشتن نمرات بالا یکی از این شرایط ورود به علامه حلی می باشد. در واقع بیشتر دانش آموزان دبیرستان علامه حلی نخبه و درس خوان هستند.

آقای رضایی از دانش اموزان تهرانی است که در کنکور امسال نفر اول شده است.

مصاحبه درباره عامل موفقیت و درخشش

رضائی علاوه بر تلاش و کوشش در دوران تحصیلی، به مدت ۴ سال عضو کانون قلمچی بوده و از سال هفتم و بعد از آن سال دهم، یازدهم و دوازدهم در آزمون‌ها شرکت می‌کرد.

او می گوید: با جدیت برنامه‌ریزی را از تابستان بعد سال دهم شروع کردم و برنامه ریزی من با همراهی مشاور و بر پایه برنامه راهبردی آزمون‌های قلم‌چی و برنامه مدرسه بود. من حدود ۲-۱هفته قبل‌تر از کنکور درس‌ها را تمام کرده بودم و چند آزمون جامع کار کرده بودم

او می گوید: از سال سوم دبستان همیشه جزو دانش‌آموزان خوب بودم و به درس علاقه زیادی داشتم.
پدر و مادرم خیلی به من کمک کردند و هر تصمیمی گرفتم پدر و مادرم حمایتم کردند.

نظرات