بیوگرافی دکتر لعبت گرانپایه و همسرش + خانواده و سوابق و عکس

0

بیوگرافی دکتر لعبت گرانپایه و همسرش + خانواده و سوابق و عکس

لعبت گرانپایه پزشک و جراح عمومی متولد سال ۱۳۴۳ در محلات است و دارای مدرک فوق تخصص جراحی عمومی میباشد. او در ۱۰ سالگی پدرش را به علت بیماری سرطان از دست داده و در حال حاضر رئیس مرکز سلامت بانوان ایران و عضو جامعه پزشکان مدد می باشد. خانم دکتر لعبت گرانپایه در بیمارستان امام خمینی و بیمارستان سینا تهران مشغول طبابت است. نام دکتر لعبت گرانپایه در مرداد ۱۴۰۲ به علت استفاده از عکس او در بنر حجاب در مترو تهران بر سر زبان ها افتاد.

بیوگرافی دکتر لعبت گرانپایه و همسرش و فرزندان + خانواده و سوابق و ماجرای عکس لعبت گرانپایه در مترو تهران

بیوگرافی دکتر لعبت گرانپایه

دکتر لعبت گرانپایه پزشک و جراح عمومی متولد سال ۱۳۴۳ در محلات است و دارای مدرک فوق تخصص جراحی عمومی میباشد. در ۱۰ سالگی پدرش را به علت بیماری سرطان از دست داده و در حال حاضر رئیس مرکز سلامت بانوان ایران و عضو جامعه پزشکان مدد می باشد. خانم دکتر لعبت گرانپایه در بیمارستان امام خمینی و بیمارستان سینا تهران مشغول طبابت است

تحصیلات

دکتر گرانپایه دارای تخصص جراحی عمومی است و تاکنون جراحی های زیادی به صورت رایگان انجام داده است. وی به دلیل اقدامات خیرخواهانه، دارای جایزه گوهرشاد و جایزه سبا می باشد.

ایشان در سال ۱۳۶۱ تحصیلات عالی خود را در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز و بعد از کسب مدرک پزشکی عمومی، رشته جراحی عمومی را به عنوان شاخه تخصصی خود انتخاب کرد و در سال ۱۳۷۳ به عنوان متخصص جراحی عمومی مشغول فعالیتهای درمانی و آموزشی شد.

زندگینامه دکتر لعبت گرانپایه و همسرش + خانواده و سوابق

خانواده شهید

من در هشت سالگی پدرم را از دست دادم. از آن ‌زمان مادرم هم نقش پدر و هم نقش مادر را برای تربیت و رشد شخصیت من ایفا کرد. مادرم در تمام سال‌های تحصیلی‌ام از خانواده‌مان حمایت کرد و در تلاش بود تا فرزندان شخصیت‌های مستقل و با اعتماد به نفس داشته باشند، به همین دلیل من توانستم در رشته سخت و دشوار پزشکی تحصیل و آنطور که دوستان می‌گویند امروز به عنوان یک پزشک موفق در حرفه خودم باشم.

برادرم با حضور در جبهه‌ها در دوران دفاع مقدس و در نهایت شهادت در راه حق آن هم در سن ۱۷ سالگی، روحیه ایثار و مسئولیت پذیری را به من آموخت. تمامی این‌ موئلفه‌ها موجب شد من نیز به مردمی که در مناطق محروم زندگی می‌کنند به صورت داوطلبانه و رایگان خدمات پزشکی ارائه کنم.

لعبت گرانپایه کیست

سوابق

او تحصیلاتش را تا پایان دوره دبیرستان در زادگاهش، محلات‌ به پایان رسانده است. پس از آن با کسب مدرک تخصصی در رشته جراحی عمومی از دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، علاوه بر عضویت در هیات علمی دانشگاه، در بخش جراحی بیمارستانی نیز مشغول به کار شد و برای خدمت به زنان کشورش که دچار سرطان سینه و پستان شده بودند مدیریت یک ان‌جی‌او را به عهده گرفت.

عکس دکتر لعبت گرانپایه متخصص جراحی عمومی

بیوگرافی دکتر لعبت گرانپایه و همسرش + خانواده و سوابق و عکس

او می گوید: من چندین سال است که در مناطق محروم حضور پیدا می‌کنم. تا به امروز حدودا ۲۸ سفر به مناطق محروم کشور داشتم ۵۴ هزار ویزیت رایگان و یک هزار و ۵۰۰ جراحی با همراهی تیم پزشکی در رشته‌های مختلف از جمله زنان، ارتوپدی، اورولوژی و گوش، حلق و بینی انجام داده ایم. در قالب NGO سلامت ایران بیش از ۷۰ کارگاه آموزشی با موضوع پیشگیری از سرطان سینه برگزار کردم، به نظرم این موارد از جمله دلایل انتخاب من به عنوان یک بانوی خیر و نیکوکار در نخستین دوره از جشنوراه «جایزه جهانی گوهرشاد» بوده است.

همسر دکتر لعبت گرانپایه و فرزندانش

لعبت گرانپایه کیست

لعبت گرانپایه،پزشک ایرانی است که در تهران فعالیت دارد و در بیمارستان امام خمینی و سینا مشغول طبابت است.

فرزندان و همسر دکتر لعبت گرانپایه

ایشان سال ها پیش ازدواج کرده و دارای همسر و فرزند می باشد. گرانپایه گاهی با همراهی مادر و همسر و فرزند خود و گاهی به تنهایی در تمام بیست و هفت سفری که تا کنون انجام شده است حضور داشته و

همراهی همسر در تمام این سال‌ها باعث شد، جایزه جهانی گوهرشاد را دریافت کند

جایزه جهانی گوهرشاد به ۱۰ بانوی برگزیده کشورهای اسلامی در حوزه‌های مختلف که فعالیت‌های خیرخواهانه انجام می‌دهند اهدا می‌شود که در اولین سال دکتر گرانپایه نماینده ایران بود.

عکس های دکتر لعبت گرانپایه

موسسه خیریه مدد

موسسه خیریه مدد چند سالی است که فعالیت خود را آغاز کرده و متشکل از پزشکان متخصص در رشته‌های گوناگون است که با بررسی دقیق به مناطق محروم و دورافتاده سراسر ایران سفر می‌کنند و خدمات بهداشتی و درمانی رایگانی را به مردم ارائه می‌دهند. دکتر لعبت گرانپایه در سال ها فعالیت خود خدمات خیرخواهانه بی شماری را به ثمر رسانده و با سازمان ها، گروه ها و زنجیره های خیرین پزشکی و درمانی همکاری نزدیکی داشته، او اینک یکی از اعضای تیم مدد و رئیس انجمن سبا ( انجمن سلامت بانوان) است و با ۵۴ هزار ویزیت و یک هزار و ۵۰۰ جراحی رایگان در مناطق محروم کشور به عنوان جراح نیازمندان شناخته می شود.

موسسه «سبا»

موسسه سبا نیز به همت دکتر گرانپایه و متخصصین دیگر از سال ۸۶ تاسیس شده است و حالا او مدیریت آن را بر عهده دارد. سبا مرکز سلامت بانوان ایران و در زمینه بیماری‌هایی نظیر سرطان پستان و رحم فعالیت میکند.

دکتر لعبت گرانپایه، پزشکی که تصویرش در مترو تهران نصب شده بود کیست

دکتر لعبت گرانپایه، پزشکی که تصویرش در مترو تهران نصب شده بود کیست

دکتر گرانپایه با وجود همه فعالیت‌های اجتماعی، یکی از پزشک های محجبه می باشد که کارهای خیرخواهانه زیادی را انجام داده است.

دکتر لعبت گرانپایه درباره استفاده از عکس او در بنر حجاب مترو تهران، با انتشار پستی اینستاگرامی نوشت که شهرداری تهران بدون اطلاع او از تصویرش استفاده کرده است. او نوشت:

با سلام خدمت هم میهنان عزیزم

بعنوان یک پزشک، یک انسان و یک زن تمام تلاش من خدمت به هم نوعان و هم وطنان است ، خود را همیشه مدیون باری تعالی و مدیون ملت خویش می‌دانم.

ایمانم مرا آموخته که با خلق خدا مهربان فروتن و صبور باشم. هرگز اجازه نداده ایمانم را مایه مباهات خود بدانم و دیگران را توبیخ کنم و یا دروغ بگویم و با دروغگویان هم‌پیمان شوم.

لذا با توجه به اینکه از طریق دوستان و بیماران اطلاع یافتم که تصویر اینجانب در تبلیغات رسمی بعضی نهادها استفاده شده است، بدینوسیله اعلام می‌دارم که کلیه موارد بدون اطلاع و رضایت اینجانب بوده و تا کنون هیچگونه اجازه‌ای به هیچ فرد حقوقی یا حقیقی برای استفاده از تصویر خود را در هیچ زمینه‌ای نداده‌ام و لذا حق پیگیری قانونی برای برخورد با قانون‌شکنی و تعدی به حقوق شخصی‌ام را کاملا محفوظ می‌دانم.

نظرات