بیوگرافی دکتر پیوند علامه پزشک آبادانی با علت فوت + عکس ها و ماجرای سقوط

0

بیوگرافی دکتر پیوند علامه پزشک آبادانی با علت فوت + عکس ها و ماجرای سقوط

بیوگرافی دکتر پیوند علامه پزشک آبادانی با علت فوت + عکس ها و ماجرای سقوط و درگذشت دکتر پیوند علامه پزشک اورژانس آبادان تا ماجرای خودکشی را در ادامه مطلب از مجله حرف تازه میخوانید

دکتر پیوند علامه پزشک آبادانی

دکتر پیوند علامه پزشک آبادانی کیست

دکتر پیوند علامه پزشک آبادانی دارای مدرک تحصیلی دکترای حرفه ای پزشکی در شامگاه جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ بر اثر سقوط از ساختمان منزلش در برج ساحلی اروند درگذشت. از ساعاتی پیش شایعاتی مبنی خودکشی این پزشک آبادانی در شبکه های مجازی در حال انتشار است که هنوز تایید و یا تکذیب نشده و تحقیقات برای علت فوت و سقوط او از سوی پلیس ادامه دارد و خبرها را از منابع موثق پیگیری کنید.

دکتر پیوند علامه پزشک آبادانی کیست

ماجرای درگذشت و سقوط از ساختمان منزل

دکتر علامه پزشک اورژانس یکی از بیمارستان های آبادان با سقوط از طبقه هشتم محل زندگی خود جانش را از دست داد. این شامگاه روز جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ رخ داد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آبادان ضمن تایید خبر افزود: دکتر علامه به دلیل شدت جراحت وارده از سقوط از ارتفاع در دم جان باخت.

دکتر سیدمحمد محمدی گفت: علت حادثه توسط کارشناسان ناجا در دست بررسی است.

شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان زیر نظر خدمات بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی آبادان هستند

این پزشک جوان یکی از پزشکان مطرح آبادانی، به دلیل نامعلومی از لابی خانه اش در طبقه پنجم برج ساحلی اروند به پایین سقوط کرد و به بیمارستان شهید بهشتی آبادان انتقال یافت.

تیم پزشکی اظهار داشته که هنگام انتقال وی به بیمارستان حال عمومی این پزشک طب اورژانس بسیار وخیم بوده و تلاش پزشکان برای نجات جان وی به نتیجه نرسید و لحظاتی پس از انتقال جان باخت.

تحقیقات در خصوص جزئیات دقیق علت این حادثه و مرگ پزشک ابادانی توسط پلیس در دست بررسی است.

ماجرای جسد عبدالباقی و دکتر پیوند علامه

خبرگزاری فارس نوشت: شب گذشته خبری مبنی بر سقوط یک پزشک اورژانس آبادان از طبقه هشتمِ برجِ محل زندگی خود منتشر شد سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفته بود دکتر علامه به دلیل شدت جراحت وارده از سقوط از ارتفاع در دم جان باخت.

این حادثه که علت آن توسط کارشناسان ناجا در دست بررسی است برای ضدانقلاب بهانه‌ای شد تا ادعا کنند دکتر علامه همان کسی است که هویت جسد حسین عبدالباقی را در نیمه‌شب نخست حادثه متروپل تاییده نکرده است و این‌گونه به مخاطب القا کردند که این پزشک به همین دلیل کشته شده است.

دانشگاه علوم پزشکی آبادان در واکنش به این شایعه‌سازی‌ها بیانیه‌ای صادر کرد که مرگ پزشک آبادانی ارتباطی به حادثه متروپل ندارد.

متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

ضمن عرض تسلیت به خانواده مرحوم دکتر پیوند علامه، پزشک تازه درگذشتهٔ دانشگاه علوم پزشکی آبادان، به استحضار می‌رساند برخلاف برخی شایعات بی‌اساس و بدون مدرک منتشرشده در بعضی از صفحات مجازی، مبنی بر ارتباط مرگ دکتر علامه با موضوع تأیید هویت جسد مالک هلدینگ عبدالباقی، لازم به ذکر است پزشک یادشده در تاریخ مذکور پزشک شیفت نبوده و به هیچ عنوان در بیمارستان حضور نداشتند.

دکتر علامه روز قبل از تأیید هویت جسد حسین عبدالباقی آبادان را به مقصد تهران ترک می‌کنند که پرواز به دلیل مشکلات فنی در شیراز به زمین می‌نشیند و ایشان از شیراز به صورت زمینی به آبادان بازمی‌گردند و زمانی به بیمارستان می‌آیند که جسد به سردخانه منتقل شده بود.

کذب ‌بودن این شایعه زمانی بیشتر از همیشه نمایان می‌شود که اصولاً تأیید هویت جسد برعهده پزشک طب اورژانس نیست و پزشکی قانونی و قوه قضاییه متولی این وظیفه هستند.

بعد از حادثه ریزش ساختمان متروپل در آبادان که منجر به جان‌باختن ۴۳ نفر شد یکی از پرسش‌های افکار عمومی این بود که آیا حسین عبدالباقی مالک متروپل مرده است یا زنده؟

با وجود آن که مسئولان و رسانه‌های رسمی از کشته‌شدن این شخص خبر داده‌اند، فضای سنگین عاطفی، نارضایتی گسترده در کنار شیوه اعلام این خبر، باعث شده خبر مرگ مالک برج متروپل از سوی مردم باور نشود.

برج ساحلی اروند کجاست

استان خوزستان، آبادان، بلوار خلیج فارس، خیابان اروند ساحلی، بین خیابان کاشانی و خیابان انوری

برج ساحلی در آبادان و خیابان اروند ساحلی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار ماهی فروش ها و همچنین گود کافی، فست فود لمون، نیوان اسپرت – شعبه ۳، جگرکده دورهمی و رستوران ساحلی قرار گرفته است.

نظرات