تفریحات

وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ مشخص شد + اسامی شهرها

0

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ به دلیل کرونا اومیکرون و بارش برف و یخبندان مشخص شد + اسامی شهرهایی که شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ مدارس تعطیل هستند را در زیر بخوانید. در پاسخ به سوال دانش آموزان آیا فردا شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ مدارس تعطیل است؟ در ادامه اخبار جدید و جزئیات جدید تعطیلی مدارس فردا شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ در شهرهای تهران ، تبریز ، کردستان ، سیستان و بلوچستان ، اصفهان ، گلستان و اردبیل و… را در زیر بخوانید:

وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه 30 بهمن 1400 مشخص شد + اسامی شهرها

وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ مشخص شد + اسامی شهرها

تعطیلی مدارس فردا شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ مدارس برخی شهرها به علت شیوع کرونا اومیکرون و بارش برف و یخبندان تعطیل هستند و بطور غیرحضوری برگزار میشود. در ادامه اخبار جدید تعطیلی مدارس را پیگیری کنید:

توجه: بروزسانی ۱

تعطیلی مدارس استان لرستان در روز شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۰

🔹فعالیت آموزشی مدارس استان برای هفته پیش رو در جلسه فردا ستاد استانی مقابله با کرونا تصمیم‌گیری می‌شود و بر این اساس فعالیت آموزشی مدارس لرستان در روز شنبه ۳۰ بهمن مطابق تصمیم هفته قبل ستاد مقابله با کرونا است.

توجه: بروزرسانی ۲

♦️تعطیلی کلیه مدارس اردبیل در تمام مقاطع تحصیلی از فردا

قاسمیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل طی نامه ای به مدیرکل آموزش و پرورش استان ابلاغ کرد:
🔹️بر اساس بررسی های اعضای ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان و در راستای کنترل پیک ششم که با شدت بالای سرایت سویه اُمیکرون همراه است، کلیه مدرسه ها و مقاطع تحصیلی از روز شنبه ۳۰ بهمن ماه به مدت یک هفته، به صورت غیرحضوری و آموزش‌ها از طریق شبکه شاد انجام می‌گیرد.

توجه: بروزرسانی ۳

فعالیت آموزشی مدارس در چهارمحال و بختیاری حضوری شد

🔹اطلاعیه مهم اداره کل اطلاع‌ رسانی و روابط‌ عمومی آموزش‌ و‌ پرورش چهارمحال‌ و‌ بختیاری در رابطه با وضعیت فعالیت آموزشی مدارس صادر شد.
در این اطلاعیه آمده است:
🔹به استحضار مردم شریف چهارمحال و بختیاری می‌رساند، فعالیت آموزشی کلیه مدارس استان از روز شنبه ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ به صورت حضوری انجام می شود.

توجه: بروزسانی ۴

امیکرون برای دومین هفته متوالی مدارس خراسان شمالی را تعطیل کرد

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: با توجه به شیوع سویه امیکرون برای دومین هفته متوالی تمامی مدارس استان به مدت یک هفته تعطیل شد.

ابوالقاسم اکبری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بنا بر تصمیم ستاد استانی مقابله با کرونا و هماهنگی های انجام شده فعالیت‌های آموزشی و پرورشی کلیه مقاطع تحصیلی در شهرهای وضعیت قرمز و زرد تا پایان هفته جاری به صورت غیرحضوری و در بستر شاد برگزار می شود.

وی افزود: فقط هنرستانهای فنی و حرفه ای و کارو دانش درس های عملی و کارگاهی را به صورت حضوری و بارعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

وی گفت: همچنین مدارس روستایی و عشایری که دسترسی به شبکه شاد ندارند به صورت تحویل درسنامه به دانش آموزان خواهد بود.

توجه: بروزسانی ۵

مدارس شهرهای قرمز و نارنجی کرمانشاه هفته آینده هم غیرحضوری است

کرمانشاه مدارس شهری شهرستانهای قرمز و نارنجی استان کرمانشاه، تا پایان هفته آینده غیرحضوری شد.

آموزش و پرورش استان کرمانشاه وضعیت فعالیت آموزشی مدارس استان، از فردا (شنبه، ۳۰بهمن) تا پایان هفته آینده را بدین شرح اعلام کرد:

در شهرستانهای در وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی، کلاس های درس دانش آموزان دوره های مختلف تحصیلی در مناطق روستایی کم جمعیت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری و کلاس های درس تمامی مدارس شهری در مقاطع مختلف تحصیلی به مدت یک هفته به شکل غیرحضوری و در بستر فضای مجازی “شبکه شاد” برگزار خواهد شد.

در شهرستانهای در وضعیت زرد کرونایی، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و گروه بندی متوازن در مدارس با تراکم بالا، آموزش دانش آموزان به صورت حضوری می باشد و در صورتی که در مدارسی دانش آموزان در بیش از یک کلاس با علائم کرونا وجود داشته باشند، با تشخیص و پیشنهاد شورای مدرسه و تایید اداره شهرستان، آموزش آنها می‌تواند به صورت غیرحضوری در بستر شاد به مدت یک هفته ادامه داشته باشد.

کلاس‌های کارگاهی هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کارودانش با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری برگزارخواهد شد. همچنین دانش آموزان مبتلا می توانند در فضای مجازی حضور داشته باشند.

حضور عوامل اجرایی به منظور نظارت بر امر آموزش غیرحضوری در این ایام، جهت پاسخگویی به دانش آموزان، اولیا و ارباب رجوع در روزهای هفته در مدارس الزامی است.

تمام شهرستانهای استان کرمانشاه، بجز دالاهو در وضعیت قرمز قرار دارند و دالاهو تنها شهرستان در وضعیت زرد است.

توجه: بروزسانی ۶

تعطیلی مدارس استان مرکزی در شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۰

بر اساس مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا نحوه فعالیت مدارس استان مرکزی در روز شنبه ۳۰ بهمن اعلام شد.

در پی افزایش شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بنا بر مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا؛ نحوه فعالیت آموزشی و پرورشی مدارس استان مرکزی در روز شنبه ۳۰ بهمن ماه به شرح زیر است.

بنابر مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا؛ تمامی کلاس‌های درس در مناطق شهری به صورت غیرحضوری و در بستر شبکه شاد برگزار خواهد شد.

کلاس‌های درس در مناطق روستایی کم جمعیت با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

کلاس‌های کارگاهی هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کارودانش با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

حضور عوامل اجرایی به منظور نظارت بر امر آموزش غیرحضوری در ایام مذکور در مدارس الزامی است.

برای روز یک شنبه تصمیمات ستاد استانی مقابله با کرونا اعلام خواهد شد.

در حال تکمیل…..

نظرات