بیوگرافی عباس انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس و همسرش و فرزندان +عکس

0

بیوگرافی و زندگینامه عباس انصاری فرد متولد ۱۳۳۵ در تهران مدیرعامل پرسپولیس و همسرش و فرزندان +عکس جوانی و درگذشت ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ و سوابق از مدیریت تا بازیکن فوتبال و عکس های خانواده و زندگی شخصی و ورزشی و همسر و فرزندانش را در این صفحه از مجله حرف تازه مشاهده نمایید.

بیوگرافی عباس انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس و همسرش و فرزندان +عکس جوانی و درگذشت

بیوگرافی عباس انصاری فرد

مجله حرف تازه – عباس انصاری فرد ، متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۳۵ در تهران مدیر عامل پیشین پرسپولیس و بازیکن پیشکسوت فوتبال اهل ایران است او در ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ بر اثر کرونا درگذشت.

علت فوت

عباس انصاریفرد برادر بزرگ‌ محمد حسن انصاری فرد که در روز‌های اخیر به دلیل ابتلا به ویروس کرونا و ناراحتی قلبی در بیمارستان بستری بود، جان خود را از دست داد.

همسر و فرزندان عباس انصاری فرد

از زندگی شخصی و تعداد فرزندان وی اطلاعی در دست نیست

بیوگرافی عباس انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس و همسرش و فرزندان +عکس و درگذشت

سوابق از فوتبال تا مدیریت

انصاری فرد سابقه سه دوره مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در سال‌های (۱۳۶۹–۱۳۷۲) و (۱۳۸۰–۱۳۸۱) و (۱۳۸۷–۱۳۸۸) را در کارنامه ورزشی خود داشت و در طول بازیکنی خود فوتبالیست موفقی نیز بوده و در باشگاه پرپولیس نیز توپ زده است

سوابق ورزشی و مدیریتی عباس انصاری فرد

وی اولین مدیر منصوب سازمان تربیت بدنی بعد از انقلاب اسلامی است و تیم فوتبال پرسپولیس در طول مدیریت آن مرحوم توانست به مقام‌هایی از جمله قهرمانی در مسابقات فوتبال باشگاه‌های تهران در سال ۶۹، قهرمانی در مسابقات فوتبال جام حذفی سال ۱۳۷۰، قهرمانی در مسابقات فوتبال جام در جام باشگاه‌های آسیا در سال ۱۳۷۰، نایب قهرمانی در مسابقات فوتبال باشگاه‌های تهران سال ۱۳۷۰ و نایب قهرمانی در مسابقات فوتبال جام باشگاه‌های آسیا در سال ۱۳۷۱ دست پیدا کند.

بیوگرافی عباس انصاری فرد

مرحوم انصاری‌فرد توانست با اولین حامی مالی قرارداد ببندد و تبلیغ روی پیراهن تیم در فوتبال ایران را انجام دهد. افزایش هزینه‌های تیم موجب شد سازمان تربیت بدنی باشگاه را به یک نهاد دولتی دیگر واگذار کند.

در پی واگذاری باشگاه پرسپولیس از وزارت معادن و فلزات به حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی در سال ۷۹ مرحوم عباس انصاری‌فرد دوباره مدیرعامل پرسپولیس شد و تا سال ۸۰ این سمت را بر عهده داشت.

زندگینامه عباس انصاری فرد پیشکسوت فوتبال

عباس انصاری فرد و علی کریمی

مرحوم عباس انصاری‌فرد از روز ۱۶ دی ۸۷ دوباره مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شد. جدایی علی کریمی در دوران مدیریت او و پیوستنش به تیم فوتبال استیل آذین هواداران را به این مدیر بدبین کرد.

کریمی در آن سال به استیل آذین پیوست و در بازی با پرسپولیس پس از اخراج از زمین، لباس استیل را به زمین انداخت و از لباس پرسپولیسی که زیر لباس تیمش به تن کرده‌بود رونمایی کرد.

برجسته‌ترین دوران مدیریتی وی اما به لیگ برتر هفتم برمی‌گشت که وی به خاطر برخی مسائل ترجیح داد علی کریمی را از پرسپولیس حذف کند و به جای وی هوار مولا محمد، بازیکن عراقی را به خدمت بگیرد.

نظرات