ساعت پخش سریال هم سایه (هم‌سایه) از شبکه سه سیما + زمان تکرار و بازپخش

0

ساعت و زمان دقیق پخش و تکرار سریال هم سایه «هم سایه» شبکه سه + داستان و بازیگران سریال هم سایه کی پخش می‌شود؟ ساعت و زمان پخش سریال (هم‌سایه) از شبکه سه و خلاصه داستان و بازیگران سریال هم سایه را بخوانید ساعت و زمان پخش سریال هم سایه (هم‌سایه) از شبکه سه + زمان تکرار و بازپخش زمان پخش تکرار سریال هم سایه (هم‌سایه) از شبکه سه سیما + زمان تکرار و بازپخش جایگزین سریال گاندو ۲ در شبکه سه را در این بخش از مجله حرف تازه میخوانیدمیخوانید

ساعت و زمان دقیق پخش و تکرار سریال هم سایه «هم سایه» شبکه سه + داستان و بازیگران

ساعت پخش سریال هم سایه (هم‌سایه) از شبکه سه سیما + زمان تکرار و بازپخش

سریال هم‌سایه جایگزین سریال گاندو ۲ در شبکه سه تلویزیون میشود و بزودی روی آنتن شبکه سه سیما میرود و تیزر آن نیز منتشر شد

سریال همسایه با نام قبلی “نیمروز تا تهران” و شرق بهشت در ۳۵ قسمت سریالی که با فیلمنامه‌ای از تهمینه بهرام علیان و ارسلان امیری از بهمن‌ماه سال ۱۳۹۹ در تهران کار خود را آغاز کرد و چند روزی دیگر مانده تا فیلمبرداری‌اش را به پایان برساند. این سریال قرار است بعد از “گاندو” از شبکه سوم سیما پخش میشود.

از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی میتوان به پیام دهکردی، شقایق فراهانی، مجید مظفری ، فرید سجادی حسینی ، مائده طهماسبی ، آزاده سیفی ، امیراحمد قزوینی، محیا دهقانی ، شیدا خلیق ، مهران رجبی ، مریم کاظمی، جلال فاطمی، ناصر سجادی حسینی، شیرین ضابطیان و…. اشاره کرد.

جزئیات داستان این سریال یک ملودرام عاشقانه است که سعی می‌کند از زندگی و دغدغه‌های مهاجرین افغانستانی در ایران و همزیستی دو ملت بگوید.

در این سریال نقش اصلی سریال را امیراحمد قزوینی در نقش حافظ بازی می‌کند که او را با ماجرای نیمروز و جان‌دار به یاد می‌آوریم و محیا دهقانی نیز بازیگر نقش نگار که سابق بر این در “ماجرای نیمروز” و البته “پایتخت۴” و “همبازی” باز کرده است.

زمان پخش سریال هم‌سایه

زمان پخش سریال هم سایه شبکه ۳ سیما هر شب راس ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه و زمان پخش تکرار در دو نوبت از شبکه سه انجام خواهد شد. تکرار اول سریال هم سایه ساعت ۲ بامداد و در دومین نوبت بازپخش این سریال ساعت ۰۹:۴۵ دقیقه صبح روز بعد انجام می‌شود.

نظرات