پیش بینی جردن باروز مسابقه حسن یزدانی ۳ و دیوید تیلور ۰ المپیک ۲۰۲۰ توکیو

0

پیش بینی جردن باروز درباره مسابقه حسن یزدانی و دیوید تیلور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو و پیروزی ۳ بر ۰ حسن یزدانی بر دیوید تیلور کشتی گیر آمریکایی ادامه پست اینستاگرامی در واکنش به مسابقه و رویایی تیلور و حسن یزدانی دلاورمرد کشتی ایران را ببینید

پیش بینی جالب جردن باروز مسابقه حسن یزدانی 3 و دیوید تیلور 0 المپیک 2020 توکیو

پست جردن باروز درباره مسابقه حسن یزدانی و دیوید تیلور المپیک ۲۰۲۰ توکیو

جردن باروز کشتی گیر آزادکار معروف آمریکایی واکنش جالبی به رویارویی آزادکار کشورمان با نماینده آمریکا در فینال دسته ۸۶ کیلوگرم بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ نشان داد و پیش بینی کرد که حسن یزدانی با نتیجه سه بر صفر پیروز میشود و مدال طلای المپیک ۲۰۲۰ توکیو را از آن خود میکند

جردن باروز دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن است و در رقابت‌های مختلف صاحب عنوان زیادی شده؛ به رویارویی حسن یزدانی از ایران و دیوید تیلور از آمریکا در فینال وزن ۸۶ کیلوگرم رقابت‌های کشتی آزاد بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو واکنش نشان داد.

وی در صفحه رسمی‌اش در شبکه اجتماعی «توئیتر» پستی منتشر کرد و نوشت «تیلور در تقابل با یزدانی» و زیر آن از ایموجی‌هایی استفاده کرد که تیلور را به «جادوگر» و یزدانی را به «پادشاه» تشبیه می کند. او همچنین از چند ایموجی‌ «ظرف پر از ذرت بو داده» استفاده کرد که نشان از تماشایی بودن مبارزه این دو کشتی‌گیر است.

حسن یزدانی با شکست ۷ بر یک آرتور نایفون‌اف دارنده مدال برنز جهان از روسیه به فینال دسته ۸۶ کیلوگرم رسید. آزادکار سرشناس کشورمان قهرمانی در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو را در کارنامه‌اش دارد. در سوی دیگر دیوید تیلور که با غلبه بر حریف هندوستانی به فینال رسید؛ به دنبال این است تا در مبارزه فردا با یزدانی اولین مدال طلایش در بازی‌های المپیک را به دست بیاورد.

یزدانی سابقه دو بار باخت مقابل تیلور را داشته و برخی او را کابوس حسن یزدانی می دانند

به امید پیروزی کشتی گیر غیرتمند کشورمان و مدال خوش رنگ طلای المپیک ۲۰۲۰ توکیو

نظرات