دلیل درگیری و حمله مسلحانه به باشگاه بدنسازی قائمشهر چه بود؟

0

درگیری و حمله مسلحانه در تاریخ یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ به یک باشگاه بدنسازی در قائمشهر دو کشته بنام روح الله جعفری که در باشگاه مشغول به تمرین بود به قتل رسید و چند نفر نیز مجروح شدند که حال اشکان – ت وخیم و افشین – ت فوت کرده است. در ادامه علت درگیری و فیلم کامل حمله به باشگاه بدنسازی در روستای چمازکتی قائمشهر را ببینید

فیلم کامل / لحظه درگیری و حمله مسلحانه به باشگاه بدنسازی در چمازکتی قائمشهر را ببینید

فیلم درگیری در باشگاه بدنسازی قائمشهر

بر اساس گزارش روز یکشنبه (۳ مرداد ۱۴۰۰) روابط عمومی فرماندهی انتظامی مازندران ، درگیری میان اراذل و اوباش در یک باشگاه ورزشی بدنسازی در حومه شهر قائمشهر رخ داد.

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران اعلام کرد چند نفر از اراذل و اوباش منطقه، عصر دیروز یکشنبه سوم مرداد با اسلحه شکاری به یک باشگاه بدنسازی در روستای چمازکتی قائم شهر حمله کردند که در جریان این درگیری دو تن کشته و چند نفر زخمی شدند.

جزئیات درگیری و کشته شدن ۲ بدنساز در قائمشهر

فرمانده انتظامی قائمشهر زمان با خبر شدن مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از این درگیری را ساعت ۱۸ و ۴۴ دقیقه ۴ مرداد اعلام کرد و گفت که ماموران انتظامی با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند که افرادی ناشناس سوار بر یک دستگاه خودرو پراید ۱۱۱ سفید پس از ورود به داخل باشگاه بدنسازی ، با سلاح شکاری اقدام به تیراندازی به سمت افراد کرده و فوری از محل متواری شدند.

سرهنگ مهدی خادمی با اعلام این خبر، گفت: در ساعت ۱۸ و ۴۴ دقیقه روز گذشته در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ استان مبنی بر وقوع درگیری و تیراندازی با سلاح شکاری در یک باشگاه ورزشی بدنسازی در حومه شهرستان قائم شهر، ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

سرهنگ مهدی خادمی افزود : در این حادثه سه نفر از افراد از ناحیه پا ، دست و شکم مورد اصابت گلوله اسلحه شکاری قرار گرفتند و با حضور عوامل اورژانس فوری به مرکز درمانی منتقل شدند

علت درگیری در باشگاه ورزشی در چمازکتی قائم شهر

بر اساس این گزارش در این حادثه اراذل و اوباش یک محله دیگر، به خاطر خصومت شخصی با چند نفر، با اسلحه شکاری به یک باشگاه ورزشی در چمازکتی قائم شهر وارد می شوند و به سوی افرادی که در حال ورزش بودند تیراندازی می کنند.

سرهنگ خادمی با اشاره به مرگ دو نفر از مصدومان این حادثه به علت شدت جراحات وارده، افزود: با تشکیل تیم ویژه متشکل از عوامل یگان امداد، پلیس آگاهی و امنیت عمومی علت و انگیزه وقوع این درگیری و تیراندازی بررسی که در نتیجه مشخص شد، موضوع اختلاف و درگیری بین چند اراذل و اوباش بوده که در این خصوص یکی از متهمان پرونده با سلاح شکاری در کمتر از چند ساعت دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر از شناسایی دو متهم دیگر این پرونده خبر داد و افزود: تلاش برای شناسایی و دستگیری این افراد با هماهنگی قضائی همچنان ادامه دارد.

منبع: رکنا ، ایرنا

نظرات