بیوگرافی فیلیپ مارک گراف گردشگر آلمانی و همسرش + زندگینامه

0

بیوگرافی فیلیپ مارک گراف گردشگر و توریست آلمانی و همسرش با عکس های جدید و شخصی و  زندگینامه و جنجال حمله و کتک زدن وی در شمال ایران در شهر نشتارود تنکابن و پیج اصلی اینستاگرامش را در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید.

بیوگرافی فیلیپ مارک گراف دوچرخه سوار و گردشگر آلمانی و همسرش + زندگینامه

بیوگرافی فیلیپ مارک گراف دوچرخه سوار آلمانی

فیلیپ مارک گراف دوچرخه سوار حرفه ای، گردشگر و توریست آلمانی که نام و چهره اش بعد از سفر به ایران و مورد حمله قرار گرفتن و کتک خوردن از برخی افراد ناشناس در شهر نشتارود تنکابن بر زبان ها افتاد و در ایران مشهور شد.

وی متولد آلمان و ورزشکار دورچه سوار است که در این رشته وررشی مدال نیز کسب کرده و نوازنده ماهر پپانو می باشد.

مادر فیلیپ از تولیدکنندگان موسیقی کلاسیک در دنیا و پدر فیلیپ نیز یک نوازنده جهانی پیانو هست

زندگینامه فیلیپ مارک گراف دوچرخه سوار و گردشگر آلمانی

همه ماجرای ضرب و شتم دوچرخه سوار آلمانی در ایران

فیلیپ توریست آلمانی که به تازگی از بیماری سرطان رهایی یافته و تصمیم به جهانگردی گرفته بود، در سفر به شمال ایران گرفتار حادثه‌ای تلخ شده که متاسفانه باعث بستری شدندش در بیمارستان شده است.

این دوچرخه سوار چهارشنبه ۲ مرداد ساعت حدود ۲۲ شب در شهر نشتارود و در نزدیکی تنکابن توسط ۷ نفر مهاجم مورد ضرب و شتم قرار گرفته و وسایلش نیز به سرقت می‌رود.


وی که به شدت از ناحیه صورت آسیب دیده و دچار شکستگی فک و دندان شده بود، به بیمارستان شهید رجایی تنکابن منتقل می‌شود.

اما بلافاصله پس از اینکه فرمانداری تنکابن و نیروی انتظامی در جریان ماجرا قرار می‌گیرند،
در مدت زمان کوتاهی ۷ متهم این پرونده دستگیر و به زندان منتقل شده‌اند و اموال مسروقه نیز کشف و تحویل مالباخته شده است.

همسر فیلیپ مارک گراف کیست

همسر فیلیپ مارک گراف کیست

از ازدواج رسمی وی اطلاعی در دست نیست ، اما عکسی از نامزدش در پیج اینستاگرامش منتشر کرده است

حکم قاضی برای ضاربان فیلیپ

با گذشت چند ماه و پس از بررسی همه جانبه پرونده و اخذ دفاعیات متهمان، قاضی شعبه اول دادگاه عمومی نشتارود حکم ضاربان فیلیپ مارک گراف دوچرخه سوار آلمانی را صادر کرد.

قاضی در این حکم، اقدام متهمان را برخلاف ادب و مهمان نوازی اسلامی و سبب جریحه دار شدن اعتماد عمومی دانست و با اشاره به اینکه دین و فرهنگ جمهوری اسلامی ایران همواره مهمان نوازی را از صفات نیک و پسندیده دانست و اقدام چند جوان ناپخته سبب تضییع آن نمی‌شود در خصوص جنبه عمومی جرم هر ۶ متهم این پرونده را علاوه بر حبس و شلاق تعزیری به دو مورد حکم سبز نیز محکوم کرد.

حکم قاضی برای ضاربان فیلیپ مارک گراف در ایران

در حکم قاضی آمده است با توجه به اینکه تبعه آلمانی پس از شکست بیماری سرطان در حرکتی نمادین و انسان دوستانه برای حمایت از بیماران سرطانی اقدام به رکاب زنی در کشورهای مختلف کرده بود متمهان علاوه بر عذرخواهی از او در یکی از رسانه‌های خبری رسمی کشور، بروشورهای معرفی مجمع خیرین حمایت از کودکان سرطانی (ماهک) را توزیع و صندوق‌های کمک به این مجمع در شهرستان تنکابن و توابع آن را پخش و جمع آوری کنند.

بر اساس حکم قاضی این متهمان تا دو سال برای حمایت از کودکان سرطانی زیر نظر مجمع خیرین کمک به کودکان مبتلا به سرطان ماهک باید فعالیت اجتماعی داشته باشند.

ماجرای کتک زدن دوچرخه سوار آلمانی در ایران

اینستاگرام فیلیپ مارک گراف

پیج اینستاگرام و صفحه شخصی وی با نشانی pedalskillcancer است که تصاویر گردشگری و دو چرخه سواری خود را در آن منتشر کرده و استوری جدیدی درباره حکم دادگاهش در ایران برای ضاربان به اشتراک گذاشته

اینستاگرام فیلیپ مارک گراف

نظرات