آدرس سایت ثبت نام مسکن فرهنگیان maskan.medu.ir

2

سامانه ثبت نام مسکن فرهنگیان : مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش گفت: سامانه ثبت‌نام فرهنگیان فاقد مسکن از فردا آغاز به کار می‌کند.

سامانه ثبت نام مسکن فرهنگیان

به گزارش حرف تازه به نقل از فارس، گودرز کریمی‌فر مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به آغاز به‌کار سامانه ثبت‌نام فرهنگیان فاقد مسکن، اظهار کرد: سامانه maskan.medu.ir از ساعت ٨ صبح روز پنجشنبه، چهاردهم آذرماه برای ثبت‌نام فرهنگیان فاقد مسکن آغاز به کار خواهد کرد.

آدرس سایت ثبت نام مسکن فرهنگیان

برای ورود به سایت ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک کنید :

maskan.medu.ir

وی افزود: این سامانه برای فرهنگیان فاقد مسکن اعم از افرادی که نسبت به ثبت‌نام اقدام کرده‌اند و افراد جامانده‌ای که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، فعال و در دسترس قرار خواهد گرفت.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تأکید کرد: فرهنگیان در اسرع وقت با ورود به سامانه مذکور به تکمیل اطلاعات موردنیاز اقدام کنند.

به گزارش فارس، در تفاهم‌نامه‌ای که بین وزارت مسکن و شهرسازی و وزارت آموزش‌ و پرورش منعقد شد، تأمین ۱۷۰ هزار واحد مسکونی در شهرها و مناطق روستایی برای فرهـنگیان فاقد مسـکن بر اساس اعلام نیاز آموزش‌ و پرورش و با استفاده از کلیه ظرفیت‌ها و منابع مالی و امکانات موجود وزارتخانه‌های آموزش‌ و پرورش و راه و شهرسازی در ۳۲ استان کشور، هدف‌گذاری شده است.

این تفاهم‌نامه در ۷ ماده تهیه، تدوین و تنظیم شد و به امضای دو وزیر رسیده است و مدت اجرای این تفاهم‌نامه ۳ سال یعنی تا آبان ۱۴۰۱ است.

2 دیدگاه در “آدرس سایت ثبت نام مسکن فرهنگیان maskan.medu.ir

  1. حیدری گفت:

    سلام من شوهرم فوت کرده و۳فرزنددارم که مستاجرهم هستم وشوهرم بیمه ودرامدی نداشت ومن هم تنهادرامدم حقوق بازنشتگی پدرم که بین منومادرم خواهرم تقسیم شده میباشدکه همه ی ان بابت اجارم خرج میشودوبخاطرهمین اجبارن بخاطرخرج ومخرجمون دوتادخترم مجبورشدن ترک تحصیل کنندوبه کارکم درامدی مشغول شوندومن هم خیلی دیرراجب خبرثبت نام مسکن فرهنگیان خبردارشدم خاستم بدانم هیچ راهی برای ثبت نام ماکه واقعازیرخط فقرهستیم نیست

  2. زیبا عیدی پور گفت:

    من با ۳۱ سال خدمت و مدرک فوق لیسانس مسکن ندارم و تمام حقوق بازنشستگی بنده میره برا اجاره مسکن.و الان زیر زیر زیر خط فقر هستم

نظرات