تفریحات

اسامی برندگان اسکار ۲۰۱۸ + تصاویر مراسم اسکار ۲۰۱۸

0

معرفی نامزدهای اسکار ۲۰۱۸ + زمان برگزاری اسکار

در حالی که نودمین دوره از مراسم جوایز اسکار یا همان اسکار ۲۰۱۸ در تاریخ ۴ مارس ۲۰۱۸ (۱۳ اسفند) برگزار خواهد شد، امروز و در جدید‌ترین اخبار سینما در جریان مراسمی که در تئاتر ساموئل گلدوین در بورلی هیلز برگزار شد، اسامی نامزد‌های این مراسم در ۲۴ شاخه معرفی شدند. فیلم Shape of Water با داشتن ۱۳ نامزدی در بخش‌های مختلف از این حیث در مراسم امسال رکورد‌دار است. همچنین مریل استریپ با نامزد شدن در بخش بهترین بازیگر زن، بیست و یکمین نامزدی خودش را به دست آورده و رکورد خودش را بهبود بخشیده است.

نودمین دوره مراسم اسکار برای معرفی برترین آثار سال پیش در دالبی تئاتر شهر لس آنجلس، برگزار شد.

در نودمین دوره مراسم اسکار، هنرمندان و سینماگران مطرح جهان پس از حضور روی فرش قرمز در دالبی تئاتر شهر لس آنجلس حضور پیدا کردند تا برگزیدگان این دوره از اسکار معرفی شود.

اجرای این مراسم مانند سال پیش بر عهده جیمی کیمل بود.

در ادامه می‌توانید لیست کامل برندگان جایزه اسکار ۲۰۱۸ را مشاهده کنید:

اسکار 2018

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :

ویلیام دفو برای فیلم The Florida Project
وودی هارلسون برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
ریچارد جنکینز برای فیلم The Shape of Water
کریستوفر پلامر برای فیلم All the Money in the World
سم راک ول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri – برنده اسکار

بهترین فیلم‌برداری :

فیلم Blade Runner 2049 – (بلید رانر ۲۰۴۹) برنده اسکار
فیلم Darkest Hour
فیلم Dunkirk
فیلم Mudbound
فیلم The Shape of Water

بهترین مستند :

مستند Abacus: Small Enough to Jail
مستند Faces Places
مستند Icarus – برنده اسکار
مستند Last Men in Aleppo
مستند Strong Island

بهترین فیلم خارجی‌ زبان :

فیلم A Fantastic Woman از کشور شیلی – برنده اسکار
فیلم The Insult از کشور لبنان
فیلم Loveless از کشور روسیه
فیلم On Body and Soul از کشور مجارستان
فیلم The Square از کشور سوئد

بهترین مستند کوتاه :

مستند Edith+Eddie
مستند Heaven Is a Traffic Jam on the 405 – برنده اسکار
مستند Heroin(e)
مستند Knife Skills
مستند Traffic Stop

 

بهترین بازیگر مرد :

تیموتی شلمی برای فیلم Call Me By Your Name
دنیل دی لوییس برای فیلم Phantom Thread
دنیل کالویا برای فیلم Get Out
گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour – برنده اسکار
دنزل واشنگتن برای فیلم Roman J. Israel, Esq.

بهترین تدوین صدا :

فیلم Baby Driver
فیلم Blade Runner 2049
فیلم Dunkirk (دانکرک) – برنده اسکار
فیلم The Shape of Water
فیلم Star Wars: The Last Jedi

بهترین میکس صدا :

فیلم Baby Driver
فیلم Blade Runner 2049
فیلم Dunkirk (دانکرک) – برنده اسکار
فیلم The Shape of Water
فیلم Star Wars: The Last Jedi

بهترین طراحی صحنه :

فیلم Beauty and the Beast
فیلم Blade Runner 2049
فیلم Darkest Hour
فیلم Dunkirk
فیلم The Shape of Water (شکل آب)  – برنده اسـکار

بهترین جلوه‌های ویژه :

فیلم Blade Runner 2049 (بلید رانر ۲۰۴۹) – برنده اسـکار
فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2
فیلم Kong: Skull Island
فیلم Star Wars: The Last Jedi
فیلم War for the Planet of the Apes

بهترین طراحی لباس :

فیلم Beauty and the Beast
فیلم Darkest Hour
فیلم Phantom Thread – (رشته خیال) برنده اسکار
فیلم The Shape of Water
فیلم Victoria & Abdul

بهترین گریم :

فیلم Darkest Hour (تیره ترین ساعت) – برنده اسکار
فیلم Victoria & Abdul
فیلم Wonder

بهترین موسیقی متن :

فیلم Dunkirk
فیلم Phantom Thread
فیلم  The Shape of Water (شکل آب) – برنده اسکار
فیلم Star Wars: The Last Jedi
فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین آهنگ :

آهنگ Mighty River از فیلم Mudbound
آهنگ Mystery of Love از فیلم Call Me By Your Name
آهنگ Remember Me از انیمیشن Coco – برنده اسکار
آهنگ Stand Up For Something از فیلم Marshall
آهنگ This Is Me از فیلم The Greatest Showman

بهترین فیلم نامه اورجینال :

فیلم The Big Sick
فیلم Get Out – برنده اسـکار
فیلم Lady Bird
فیلم The Shape of Water
فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین فیلم نامه اقتباسی :

فیلم Call Me By Your Name – برنده اسـکار
فیلم The Disaster Artist
فیلم Logan
فیلم Molly’s Game
فیلم Mudbound

بهترین انیمیشن :

انیمیشن The Boss Baby
انیمیشن The Breadwinner
انیمیشن Coco – برنده اسـکار
انیمیشن Ferdinand
انیمیشن Loving Vincent

بهترین انیمیشن کوتاه :

انیمیشن Dear Basketball (بسکتبال عزیز) – برنده اسکار
انیمیشن Garden Party
انیمیشن Lou
انیمیشن Negative Space
انیمیشن Revolting Rhymes

بهترین بازیگر نقش مکمل زن :

مری جی بیلگ برای فیلم Mudbound
الیسون جنی برای فیلم I, Tonya – برنده اسـکار
لزلی مانویل برای فیلم Phantom Thread
لوری متکالف برای فیلم Lady Bird
اکتاویا اسپنسر برای فیلم The Shape of Water

بهترین تدوین :

فیلم Baby Driver
فیلم Dunkirk (دانکرک) – برنده اسـکار
فیلم I, Tonya
فیلم The Shape of Water
فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین بازیگر زن :

سالی هاوکینز برای فیلم The Shape of Water
فرانسیس مک دورماند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri – برنده اسـکار
مارگو رابی برای فیلم I, Tonya
سیرشا رونان برای فیلم Lady Bird
مریل استریپ برای فیلم The Post

بهترین کارگردانی :

پل توماس اندرسن برای فیلم Phantom Thread
گیرمو دل تورو برای فیلم The Shape of Water – برنده اسـکار
گرتا گرویگ برای فیلم Lady Bird
کریستوفر نولان برای فیلم Dunkirk
جردن پیل برای فیلم Get Out

بهترین فیلم :

فیلم Call Me by Your Name
فیلم Darkest Hour
فیلم Dunkirk
فیلم Get Out
فیلم Lady Bird
فیلم Phantom Thread
فیلم The Post
فیلم The Shape of Water (شکل آب) – برنده اسـکار
فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

عکسهای مراسم اسکار ۲۰۱۸

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات