arongroups

درگذشت فائقه دوستی مجری برنامه گردونه + بیوگرافی و عکس فائقه دوستی

0

درگذشت فائقه دوستی مجری برنامه گردونه + بیوگرافی و عکس

فائقه دوستی مجری و بیوگرافی کامل و سن و تحصیلات و علت درگذشت و عکس های شخصی و آدرس اینستاگرام و سوابق اجرا و بازیگری وی را در سایت حرف تازه مشاهده کنید.

بیوگرافی فائقه دوستی

مجری تلویزیون و بازیگر برنامه گردونه متولد ایران و یکی از مجریانی بودند که برنامه گردونه را اجرا می کرد و مهمان برنامه از لاک جیغ تا خدا بود ، در تاریخ ۳ تیر ۹۸ به علت بیماری سرطان درگذشت.

این خبر را هاشم تفکری کارگردان برنامه از لاک جیغ تا خدا در اینستاگرامش اعلام کرد و گفت که وی درگذشته است.

فائقه دوستی

علت درگذشت مجری برنامه گردونه

پیج برنامه از لاک جیغ تا خدا اعلام کرد که فائقه دوستی مجری برنامه گردونه درگذشت.
«گردونه» برنامه‌ای بود که توسط هاشم تفکری بافقی کارگردان «از لاک جیغ تا خدا» ساخته شد و در قالب یک مستند داستانی روایت گر سفرهای تفریحی چند دختر دانش آموز محجبه تهرانی است که در شهر و یا در حومه آن اتفاق می افتاد.

وی به علت بیماری سرطان درگذشته و در پیج از لاک جیغ تا خدا این خبر اعلام شده که وی مدتی نیز در آی سیو بستری بود که در نهایت در تاریخ ۳ تیر ماه ۹۸ درگذشت.

فائقه دوستی

این برنامه در بین دختران جوان  و نوجوانان بسیار پر طرفدار بود و از کامنت های کاربران برای ابراز تاسف از فوت این مجری جوان و حرف های قشنگش می تواند به استقبال از این برنامه و اجرای این مجری پی برد.

هاشم تفکری کارگردان برنامه از لاک جیغ تا خدا بوده که اکنون برنامه گردونه را که درباره موضوعات جوانان و برنامه تفریحی به شکل مستند را روی آنتن داشت که خانم دوستی مجری جوان آن را اجرا میکرد.

فائقه دوستی

عکس از استوری پیج هاشم تفکری

فائقه دوستی

درباره مراسم تشییع و مراسم خاکسپاری فعلا خبری اعلام نشده و با اطلاع از این خبرها بروزرسانی خواهیم کزد.

ضمن تسلیت به خانواده این هنرمند و مجری جوان برای خانواده وی طلب صبر می کنیم و ابراز همدردی

نظرات