بیوگرافی سحر طلوعی بازیگر قدیمی +‌عکس های جدید و سرنوشت

0

بیوگرافی سحر طلوعی بازیگر قدیمی +‌عکس های جدید و سرنوشت

سحر طلوعی بازیگر سینما و تلویزیون متولد دهه ۵۰ در تهران می باشد. او کار هنری را در سال ۱۳۷۶ با بازی در فیلم یاس های وحشی آغاز کرد و تاکنون در چند فیلم و سریال مانند سریال هتل پیاده رو، فیلم کمین ایفای نقش کرده است. سحر‌طلوعی در حال حاضر در عرصه سینما فعالیتی ندارد و از بازیگری کناره گیری کرده است متاسفانه از سرنوشت این بازیگر خبری در دست نیست ادامه بیوگرافی سحر طلوعی و همسرش و الان کجاست و عکس های جدید را در مجله حرف تازه می خوانید:

بیوگرافی سحر طلوعی بازیگر قدیمی +‌عکس های جدید و سرنوشت

بیوگرافی سحر طلوعی

سحر طلوعی بازیگر سینما و تلویزیون متولد دهه ۵۰ در تهران می باشد. او سال هاست در هیچ فیلم و سریالی دیده نشده است.

سوابق

وی کار خود را به عنوان بازیگر از سال ۱۳۷۶ با بازی در فیلم سینمایی یاس های وحشی در نقش زن رضا آغاز کرد. سپس در سال ۱۳۷۸ در سریال هتل پیاده رو نقش آفرینی کرد اما متاسفانه با وجود بازی خوب و مخاطب پسند، از فعالیت هنری کناره گرفت و بعد از آن دیگر در هیچ فیلم و سریالی دیده نشد. خانم طلوعی در آثاری نظیر سریال های تلویزیونی «هتل پیاده رو» ، «کمین» و فیلم سینمایی «یاس های وحشی» به عنوان بازیگر فعالیت داشته است.

سحر طلوعی الان کجاست

مهمترین اثر هنری وی مربوط به بازی در فیلم یاس های وحشی به کارگردانی و نویسندگی محسن محسنی نسب می باشد که در این فیلم نقش همسر رضا بازی کرده است.

سحر طلوعی در سریال هتل پیاده رو به کارگردانی بهرام زرین پور بازی کرده است. او در کنار بازیگرانی چون اکبر عبدی ، مینا جعفرزاده ، علیرضا خمسه خوش درخشید و همین سریال باعث شهرتش شد. اگرچه بیشترین شهتر وی به دلیل بازی در فیلم یاس های وحشی بوده اما این سریال نیز توانست او را به موفقیت زیادی برساند.

بیوگرافی سحر طلوعی بازیگر قدیمی +‌عکس های جدید و سرنوشت

ازدواج و همسر

از وضعیت ازدواج و مجرد بودن و زندگی شخصی و خصوصی همسر سحر طلوعی اطلاعات دقیقی در دست نیست.

سحر طلوعی الان کجاست

خانم طلوعی در حال حاضر در عرصه سینما فعالیتی ندارد و از بازیگری کناره گیری کرده و از سرنوشت این بازیگر خبری در دست نیست او در سریال هتل پیاده رو به کارگردانی بهرام زرین پور بازی کرده است. او در کنار بازیگرانی چون اکبر عبدی ، مینا جعفرزاده ، علیرضا خمسه خوش درخشید و همین سریال باعث شهرتش شد. اگرچه بیشترین شهتر وی به دلیل بازی در فیلم یاس های وحشی بوده اما این سریال نیز توانست او را به موفقیت زیادی برساند.

فیلم ها و سریال ها

فیلم یاس های وحشی (۱۳۷۶)
سریال هتل پیاده رو (۱۳۷۸)
سریال کمین (۱۳۸۰)

عکس جدید سحر طلوعی بازیگر سریال هتل پیاده رو

سحر طلوعی

زندگینامه سحر طلوعی

منبع: اختصاصی حرف تازه

نظرات