تفریحات

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس و ادارات به علت شهادت رئیس جمهور

0

تعطیلی مدارس و ادارات به علت شهادت آیت الله رئیسی رئیس جمهور مشخص شد و آیا مدارس و ادارات به علت شهادت آیت الله رئیس جمهور تعطیل است یا نه در مشهد و تهران و شهرستان ها جزئیات اخبار جدید درباره وضعیت تعطیلی دوشنبه ۱۴۰۳ به دلیل شهادت آیت الله رئیس جمهور را بخوانید

تعطیلی شهادت رئیس جمهور

تعطیلی مدارس و ادارات شهادت رئیس جمهور

از ساعاتی پیش خبر تعطیلی به دلیل شهادت رئیس جمهور در شبکه های اجتماعی در حال انتشار است. در صورتیکه این خبر صحت ندارد و هنوز تصمیماتی درباره تعطیلی از سوی هیئت دولت گرفته نشده است. آخرین خبرها را از ادامه صفحه پیگیری کنید:

موضوع تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و ادارات به مناسبت شهادت رئیسی رئیس جمهور کشورمان برای مردم مطرح شده است. یک مقام مسئول در کلاس های دانشگاه تهران اعلام کرد کلاسهای امروز دانشگاه تهران تا اطلاع ثانوی دایر است.همچنین کلیه کلاس ها، دفاعیه ها و سایر رخدادهای آموزشی دانشگاه علم و صنعت امروز برقرار می باشد.

همچنین رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزشی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری آزمون های مدارس خبر داد.

محسن زارعی معاون وزیر و رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزشی وزارت آموزش و پرورش در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو، دانشجو اعلام کرد: امروز تمامی آزمون‌های مدارس برگزار خواهد شد.

وی گفت: اخبار تکمیلی بعدا به اطلاع خواهد رسید.

دانشگاه‌ها فعلا تعطیل نیستند

با توجه به تاکید دیشب مقام معظم رهبری و تا اعلام نوع تعطیلی و عزای عمومی از طرف دولت، کلاس ها و کارها طبق روال استمرار داشته باشد.

سخنگوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری وضعیت فعالیت دانشگاه‌های کشور را اعلام کرد.

فعالیت های دانشگاه (اعم از آموزشی و پژوهشی) برقرار باشد، اهتمام اساتید بزرگوار در تشکیل کلاس‌ها مورد انتظار است.

وضعیت امتحانات

رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزشی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری آزمون های مدارس خبر داد.

خبرگزاری دانشجو: رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزشی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری آزمون های مدارس خبر داد.

محسن زارعی معاون وزیر و رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزشی وزارت آموزش و پرورش در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو، دانشجو اعلام کرد: امروز تمامی آزمون‌های مدارس برگزار خواهد شد.

نظرات